Şimdi Ara

SİZCE PANORAMİK CAM TAVANA TÜRKİYEDE İHTİYAÇ VAR MI? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
72.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    vaybe kaç sene geçmiş.skydomlu punto evoyu satalı 2,5 yıl olmuş.şimdi i20 1,2 style+pan var.
     SİZCE PANORAMİK CAM TAVANA TÜRKİYEDE İHTİYAÇ VAR MI?
  • Cam tavan ne zaman ihtiyaç oldu ki ? Yani Türkiye’de ihtiyaç degil de x ulkede ihtiyaç mi? Önce ihtiyaç kelimesinin anlamına bakmanız gerekir diye düşünüyorum.

Neyse cam tavan olayina gelirsek, bu tamamen kişinin keyfine kalmış bir durum. Ben cam tavan veya sunrooflu araçları severek kullanıyorum. Araçların camları zaten karartmalı olarak geliyor. Perdesi olanlar da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bir ihtiyaç meselesi değil...
  • comanchee kullanıcısına yanıt
    Ne yakıyodur o... Tavan sadece 250kg herhalde. Yakıt tüketim değeleriniz nedir hocam gerçekçi olarak?
  • Artık ihtiyaçtan çıktı resmen lüks oldu. Bir panoramik cam tavan opsiyonu en kötü 3900 TL'ye ekletiliyor.

•  SİZCE PANORAMİK CAM TAVANA TÜRKİYEDE İHTİYAÇ VAR MI?

Bence cam tavan(ya da panoramik tavan) yeteri kadar guvenli arkadaslar. Bakiniz asagidaki 308'e. Tavan caminin paramparca oldugu falan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erimgurer -- 29 Aralık 2017; 14:4:56 >

• shakircan kullanıcısına yanıt
    Cam tavanlı i20 150kg daha ağır. Lakin sadece tavan ağır değil jant lastik ebadı baz modele göre büyüktür.Akıcı trafikte şehir içi 6-7 litre yakmak mümkün. Yoğun Dur kalkta 8.5-9lt yakıyor. Uzun yolda sıkıştırmazsanız 5-5.5lt yaktırmak mümkün. Aldığımda LPG taktım çokta umrumda değil yakıtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 29 Aralık 2017; 15:33:26 >
  • İhtiyaç kelimesi ne ya ?

Bu tamamen bir zevk meselesidir. Ben kesinlikle aracımda olmasını isterim. Sunroof / Panoramik Cam tavan.

Aracın içini ferahlatıyor. Çok hoş bir görüntü sağlıyor.

• Adana da yok, pişersin.

• comanchee kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiyi nereden aldınız ?

35 kg gibi fark var cam tavan ile tavansızın

Can tavansız varsa ruhsatta yazan kg buraya yazabilir

• Bende 1233kg yazıyor

• Antalya da yaşıyorum. Aracım panaromik cam tavanlı. Cam tavansız araba almam artık. O kadar güzel ferah bişey.

• en başda yazım açılmayan sadece cam tavan olan modeller için.. yani sunroof moonrof skyrome falan olmayan tavanı açılmayan safi cam tavan olan modeller için..

cam tavanında artısı var eksisi var..

eksisi perdesi yoksa özellikle yazları ne kadar renkli de olsa içeriyi pişiriyor ve sürerken rahatsız edebiliyor ensenize sıcak vuruyor..

cactus den tecrübeliyim bu konuda..

birde anlatıldığı gibi cabrio araç kısmı bile olsa o zevki vermiyor zira camlar zaten renkli kafayı kaldırıp bakdığınızda öyle berrak bir şekilde tertemiz bir bakış açısı ile göremiyorsunuz gökyüzünü .. kaldıki gece zaten hava karanlık birde cam renkli başınızı kaldırdığınızda çok bir şey görmenize olanak yok.. yani cabrio hissi hikaye o açıdan..

artısı daha öncede yazmışdım galiba cam tavanlı çok araca bindim en beğendiğim her zaman yüksek tavan van tipi araçlar oldu zaten araç tavanı yüksek ferah birde cam tavan oldumu yolculuk keyifli bir hal alıyor özellikle o tip araçlarda süren değilde yolcular cam tavanın keyfini güzel çıkarıyor arkada..

bunun dışında cam tavanı bilmem ama sunroof sigara kullanan insan için bir ihtiyaçdır .. zaten eski sunrooflu araçlara bakınız hepsinin duman filtresi vardır sunroof perdesinin üstünde..
    yeni nesil araçlardada bu özellik sigara donanımı falan adı altında ekstra paralara satılıyor..

sigara içen adam düzenli sunroofu açık içiyorsa aracın tavanında zamanla sigara dumanından dolayı oluşucak lekelenmeler, kötü kokular ve hatta kalıcı izlerin önüne geçebilir. bu bağlamda bakıldığında sigara içen adam için sunroof bence bir ihtiyaçdır..

içmeyen içinde sunroof moonrof yada her firma farklı isim koyuyor açılan cam tavan güzel bir şey..

• ronin23 kullanıcısına yanıt
    Panoramik camlı arabalarda bazı avantajların yanı sıra dezavantajlarıda var. Biiryerde okumuştum sizde bakın diye linki bırakıyorum. http://https://sosyola.com/panoramik-cam-tavan/
  • Özellikle ailenin keyfi için güzel olabiliyor. Tek kişi olsam gereksiz olurdu ama.

• C3 aircross cam tavan mükemmel. Yarısı açılıyor. Yazın sıcak olacak mı göreceğiz. Ekstra film atarım öyle bir durumda. Bakalım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.