Şimdi Ara

SİZCE PANORAMİK CAM TAVANA TÜRKİYEDE İHTİYAÇ VAR MI? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
72.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: UrbanRacer

quote:

Orjinalden alıntı: ronin23

quote:

Orjinalden alıntı: movielives

çakal galerici : abi sizin arabayı alacağız ama araba darbeli araba tavandan boyalı
    satıcı : hadi ya
    çakal galerici : abi bu arabanın tavanında mazi var boyanmış 3 bin ytl düşecem
    satıcı : alla alla cam tavan arabayada boyalı dednizi ya pes diyorum ha bir ara vitray yaptırdık ama yapıştırmaydı sonra söktürdük

hakkatten galericiler cam tavanlı araçları alıp satarken donanımı artı mı yoksa eksi özellik olarak mı sayıyorlar? denk gelen var mı arkadaşlar?

Artı özellik sayarız, ekstraya girer aracın değerini arttırır.

aracı alırken galerici eksi özellik olur bunların metal tavanları tutuluyor derler
    satarken artı özellik olur

• Benim bi tanıdığım megane hb cam tavan aracı ile takla attı cam tavan kırıldı ve eli ordan dışarı çıkıp arabanın altında kaldı sonra bir sürü ameliyat vs oldu deri nakli yaptılar. Ne kadar güzelde dursada, yeri geldiğinde gayet tehlikeli olabiliyor. saksıya vs dayanabilir ama 1.5 ton araç ters dönünce durum farklılaşıyor..
  • Son dönemde birçok marka bu işe yöneldi. Herhalde güvenlik önlemlerini de alıyorlardır.
  • panoramik cam tavanlı tiguan, yapılan takla testlerinde sınıfının en sağlam tavanlı aracı seçildi, Nisan ayından bu yana kullanıyorum , yaz kış farketmez aracımın olmazsa olmazı !!
  • Paranız yetiyorsa son derece gerekli bir donanım, paranız yetmiyorsa son derece gereksiz bir donanım.
  • Megane 2 Hatchback mavi aracım var. Çok çok güzel duruyor.

Ancak yeri gelmişken söyliyeyim, her donanım/zevk ayrı bir masraf. Sunroof "tıkırtı" yapıyor. Parçalar değişecekmiş, 300 TL istediler. Bu fiyatı duyunca tıkırtı sesi bana Mozart'ın 5. senfonisi gibi güzel gelmeye başladı.
  • muzlu dondurma gerçekten ihtiyaç mı sorusu gibi olmuş.ihitiyaç farklı tercih farklı bir şeydir.Tavuk ve Pilav gibi.Sadece ihitiyaca bakarsak tek başına tavuk veya tek başına pilav ihtiyacımızı giderebilecekken tavukla pilavı bir arada yemek tercih işidir.Neticede zaruri hitiyaç olmasa bile tatmin açısından duygusal ihtiyaç olabilir.Bence cam tavanlı bir araç kullansa idiniz bu soruyu da asla sormazdınız.Ben skydomlu evomdan oldukça memnunum.3 yaşındaki oğlum gökyüzünü seyrederek yolculuk yapıyor ve çok mutlu oluyor bu bence herşeye değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 20 Aralık 2011; 14:42:57 >
  • Yaz gelse diyorum bir an önce, Sunroof güzeldir, cam tavan daha da güzeldir
     SİZCE PANORAMİK CAM TAVANA TÜRKİYEDE İHTİYAÇ VAR MI?

• Panorama roomster aracım var.İnanın arabayı birisi sürsede bende arkada otursam diye düşünüyorum.Cam tavanın keyfi bambaşka.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Panorama roomster aracım var.İnanın arabayı birisi sürsede bende arkada otursam diye düşünüyorum.Cam tavanın keyfi bambaşka.

Gece uzun yolda manyak olur yıldızlar ve hayaller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatan haini Spartacus

quote:

Panorama roomster aracım var.İnanın arabayı birisi sürsede bende arkada otursam diye düşünüyorum.Cam tavanın keyfi bambaşka.

Şehir içi,şehirdışı,uzun yol kısa yol ben çok keyif alıyorum.
    Artık trafik lambalarına kafamı aşağıya eğip yukarı doğru bakmıyorum.Yukarı kaldırıp tavandan bakıyorum.

• quote:

quote:

quote:

Artık trafik lambalarına kafamı aşağıya eğip yukarı doğru bakmıyorum.Yukarı kaldırıp tavandan bakıyorum.

Onu bende yapıyorum Golf7 de yarı panoramik sunroof ile ama gece uzun yolda arka koltukta yıldızlara bakarak soğuk ice tea içme zevkine erişbilecekmiyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Onu bende yapıyorum Golf7 de yarı panoramik sunroof ile ama gece uzun yolda arka koltukta yıldızlara bakarak soğuk ice tea içme zevkine erişbilecekmiyim.

ice tea içme hocam yerli malı kullan.Didi iç,sonra dersin forumda bir vatandaş didi iç didiydi. :)

Unutmadan senin hayallerin tek kişilik değil farkındasın değil mi? :)

• şahsen ben çok severim aracın içi ferah oluyor olmayınca karanlık falan bide koltuklar falan siyahsa hiç çekilmiyor ama bu tercih meselesi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ice tea içme hocam yerli malı kullan.Didi iç,sonra dersin forumda bir vatandaş didi iç didiydi. :)

Unutmadan senin hayallerin tek kişilik değil farkındasın değil mi? :)

Bergamotlu olanını tavsiye ederim, Selpak,Jeep, İce tea gibi urün ve markalar bilinç altına yerleşti istesekte istemesekde.

• sunroof olması bile yeterli gökyüzünü bir açıkdan görsün o bile ferahlatıyor aracın içini.. ama panoramik cam en çok van tipi araçlarda farkını çok iyi hissettiriyor .. van tipi araçların tavanıda yüksek olduğu için birde cam olunca efsane oluyor ..
  • Qashqai panoramik cam tavan vardı kışın yağmurlu ve kapalı havalarda gayet güzel güneşli havalarda kısmen fakat yazın araçta cam tavan varmı unutuyorsun açmak ne kelime perdeden bile sıcaklığı beyninde hissediyorum, perdeye el sürülmüyor

• Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam tavani bir acilan bir de acilmayan var, kisin ikisinin de perdesi acik.

Yazin 3 ay gun kullanimlarinda perde genelde kapali. Sonra yine acik. Cam tavani acilan yazin kismen cabrio hissi veriyor surucuye

Kisacasi derdiniz gunes ise Istanbul icin 3 ay gunde 12 saat rahatsiz ediyor sadece.

Cam tavanli bir aracin bence en buyuk derdi cama bir cisim gelmesi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.