Şimdi Ara

Sizce hala VTi alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temizi bulunduktan sonra bu araçlar alınabilir mi? yoksa miadı çoktan doldu mu bu araçların siz ne düşünüyorsunuz?

• temizi honda müzesinde
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Temiz'den kastım çok değişeni ve motor mekanik problemsiz olması şartıyla bu araç'da boya aramam zaten yoksa boyasız'ı zaten bulunamaz çok zor :)
  • Ben yeni yenidircilerdenim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizini bulursanız alırsınız ama haftasonu arabası olarak kullanmanız lazım lpgsiz temiz motorlu, mümkünse orijinal bulun, güneş yanıklı boyasız bulursanız kaçırmayın.( gerekirse kendiniz boyayın bu araçlar genelde komple boyalı olurlar ama ince boya atmazlar günrş yanığından denip taklalı güvercine dönmüş macun güzeli arabayı size kakalarlar sonra elinizde tornavida çekiç fayans kırar gibi araçtan macun temizlersiniz.)

Edit: Nasıl yapıldığını bilmediğiniz swaplı civiclerden uzak durun. Üstt kapağı işlemli araçlar için de Türkiye'de tek bir firma makina ile ölçüm yapıp üst kapağa profesyonel işlem yapıyor, geri kalanı elle uğraşıyor sapmalar falan oluyor . Orijinal alın illa modifiye derseniz kendiniz yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr4power -- 8 Şubat 2020; 14:56:4 >
  • Hala deli para ediyor bu civic’ler

• Vu tu tu diye ilana yazarsa 70 kagattan assa gotmez

• mr4power M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgiler için.
  • Hak ettiği paraya satılıyor olsa alınır tabikide ancak sırf vtec motorlu diye biz zamanların type-R parasını gömer miyim bu araca ?? Aslaa.
  • yıl 2004-2005'ler olsaydı alınırdı ama artık temizini asla bulamazsın.

2004'te kazasız boyasız alıp 3 yıl kullandığım 98 VTi..hey gidi günler hey.

• Alınır binilir, aldığın paranın da üzerine satarsın ne aldığını bildiğin sürece sıkıntı yok

• Fiyatları çok yüksek olmuş temizini de bulmak çok zor olur 2.0 impreza daha mantıklı olabilir

• iquique kullanıcısına yanıt
    Maşallah şimdi kim bilir ne haldedir sanayi'nin tozlu köşelerin de nereleri sökülüp takılmıştır.
  • HondatugraL kullanıcısına yanıt
    maalesef fiyat konusun da haklısınız ama EP3 bile şuan 120.000TL S2000'e hiç girmiyorum zaten
  • gkn_ymz kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafını attığım aracı inceledim geçen gün yarın tarcanlar ekspertiz'e götüreceğiz dediği haricinde bir şey çıkmazsa alacağız.
  • vti guzel araç,ben de sahip olmayı isterdim ama 20 yaşını geçmiş kimin ellerinden geçtiği belirsiz araclara artık 60-70 lira istiyorlar.ben vaz geçtim bu sevdadan
  • Bu arabanın temizini dahi alsan mutlaka uzman bir serviste komple motor, şanzıman yaptırıp o şekilde binmen gerekiyor. Yoksa kafan rahat olmaz. Yaşı ve kullanıcı kitlesi gereği çok yorgun arabalar.
    Her gece roll den rolle koşturulmuş otomobiller.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haşat olmuş artık o paralara çok daha yeni ve performanslı araçlar var. temizine de nerdeyse iki kasa sonrasının fiyatını çekiyorlar. benim kendi hayalim olan bir araçtı ama gereksiz rakamlardan dolayı çoktan vazgeçtim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.