Şimdi Ara

Sizce en saçma otomobil sloganları :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
7.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Biz daha iyisini yapana kadar şimdilik en iyisi bu!"
  • Beğendiklerimden biri

Sizce en saçma otomobil sloganları :)
  • Yaşayarak ürettiğimiz otomobiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

cok gereksiz bir konu olmus..az sonra biri gelir cok gereksiz mesaj olmus yazar birde smile koyar..

Ayar oluyorum senin soyle mesajlarina gereksiz falan degil konu gayet hos otomobillerin pazarlama kismi yapilamadiktan sonra hic bir ise yaramaz
  • "Renault Megane, onun güzelliği safkan"

bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu arkadaş!!
  • En kötü slogan bence Toyota reklamlarında kullanılan "Benim babam Toyota gibi adam" sloganıdır..

Arabalarımız veya Markamızın öne çıkan ve reklamı yapılabilecek hiçbir özelliğini bulamadık, o yüzden böyle birşey uydurduk diyor gibi geliyor bana...
  • Ford Taunus - En iyi yerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Ford Taunus - En iyi yerli.

yalan mıydı?
  • Bir dönem gazeteden kupon ile tofaş ve lada serisi araba veren firmaları tiye alan skeç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iGroN -- 16 Ocak 2012; 16:58:15 >
  • ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz---alfa
    yada
    rüyaların yapıldığı maddeden yapıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: autoholic

Aklıma geliyor bazen; hakkatten anlamsız hakkatten saçma reklam sloganları ya da motor kodlamaları mesela; benim aklımda kalanlar;

Honda'nın son dönem duyurduğu bir motor adı: Earth Dreams. Eeee? diyesi geliyor insanın.

Bir zamanlar Nissan Micra'nın reklam sloganı; "Micra'sı olan anlar"... Ne yani ne yapalım?

Bir inci de Peugeot'tan; "Otomobil Her Zaman Böyle Keyif Vermeli".. Çok niteliksiz bir slogan bence.

Hyundai de bir ara "drive your way" sloganı burger king'in "have it your way" sloganından resmen araklamaydı. Şimdiki slogan "new thinkings, new possibilities" güzel ama.

Suzuki'nin bir dönem kullandığı "yaşam tarzı" sloganı da oldukça banal idi.

Daihatsu'nun "made in japan" sloganı çok banal ve bana bir deep purple albünümden daha fazla bir şey çağrıştırmıyor.

Ayrıca en çok güldüğüm; Renault 19 serisi ilk çıktığında "yıllarca yepyeni" sloganıyla satılması ve bir iki sene içinde 19 serisinde ciddi paslanma problemleri görülmesi idi

Bir de "GTİ" kodlaması bana çok saçma gelir yıllardır. Kutu kola kadar araba, kodlaması GTİ (grand tourismo injection). Burada kasıt motorun özelliği ise grand tourismo'nun mantığı nedir o zaman?

Türkiye'de en iyi anlam bütünlüğüne sahip slogan ise bence "trafik hayattır".

Sizin hatırladığınız ya da size garip gelen sloganlar var mıdır başka?

bildigim kadariyla GTI demek,

Gasoline Turbo injection

dir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

cok gereksiz bir konu olmus..az sonra biri gelir cok gereksiz mesaj olmus yazar birde smile koyar..

38 mesaj ve 327 görüntülenme sayısında bir tek sen konunun gereksizliği kanaatine vardıysan önce kendi gerekliliğini bir sorgula bence.

bu da smile;

ne kadar gereksiz konu varsa hepsinide sen acmissin sasirmadim.
  • Alırsan Ford Olursun Lord...
    Hala kulaklarımı tırmalar
  • Yazılmış ama yine de yazayım. Slogan bu dur ''best or nothing''
  • Iyilerden giulettanin butun reklamlari,yeni touaregin reklami ve eskimo dedenin cocuga kard iz surebilmesi icin ogrettigi quattro reklami ... Kotulerden vw kapi kolu begenmesi yok bu renk tam olmus,toyota gibi adam,benim adim kazim bu cherry bana lazim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayfm

Son zamanlarda alfa'nın sloganına hastayım "ruhumuz olmadan hepimiz birer makineyiz"
    çok etkileyici bence.

Evet benim de favorim bu. Hatta daha eskilerden iki reklamı daha vardır ki, beni benden almıştır. Birincisi "Cuore Sportivo" (Sportif Yürek) tir.

Ergen dönemlerimdeki otomobil dergilerinde gördüğüm reklam ise daha harikaydı. Alfa anahtarını parmağına geçirmiş bir el (kocaman) ve altta yazı:

"Kimlik sorulursa gösterebilirsiniz!"

Görselini bulamadım ama süper bir reklamdı
  • Ford, Lord ilişkisi inanılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

Aklıma geliyor bazen; hakkatten anlamsız hakkatten saçma reklam sloganları ya da motor kodlamaları mesela; benim aklımda kalanlar;

Honda'nın son dönem duyurduğu bir motor adı: Earth Dreams. Eeee? diyesi geliyor insanın.

Bir zamanlar Nissan Micra'nın reklam sloganı; "Micra'sı olan anlar"... Ne yani ne yapalım?

Bir inci de Peugeot'tan; "Otomobil Her Zaman Böyle Keyif Vermeli".. Çok niteliksiz bir slogan bence.

Hyundai de bir ara "drive your way" sloganı burger king'in "have it your way" sloganından resmen araklamaydı. Şimdiki slogan "new thinkings, new possibilities" güzel ama.

Suzuki'nin bir dönem kullandığı "yaşam tarzı" sloganı da oldukça banal idi.

Daihatsu'nun "made in japan" sloganı çok banal ve bana bir deep purple albünümden daha fazla bir şey çağrıştırmıyor.

Ayrıca en çok güldüğüm; Renault 19 serisi ilk çıktığında "yıllarca yepyeni" sloganıyla satılması ve bir iki sene içinde 19 serisinde ciddi paslanma problemleri görülmesi idi

Bir de "GTİ" kodlaması bana çok saçma gelir yıllardır. Kutu kola kadar araba, kodlaması GTİ (grand tourismo injection). Burada kasıt motorun özelliği ise grand tourismo'nun mantığı nedir o zaman?

Türkiye'de en iyi anlam bütünlüğüne sahip slogan ise bence "trafik hayattır".

Sizin hatırladığınız ya da size garip gelen sloganlar var mıdır başka?

bildigim kadariyla GTI demek,

Gasoline Turbo injection

dir.

Peugeot 106 GTI'da Turbo olmadığına göre bence anlam bozukluğu var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.