Şimdi Ara

Sizce en iyi call of duty oyunu hangisi?ve nedeni? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
53.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modern Warfare Serisi
    En iyisi MW3 sonra MW2
  • call of duty black ops en iyisi 3d efektler var oynamayanlar bilmez
  • Call of Duty 2.
  • tabiki call of duty 2 :D çok severdim hele o binayı patlattıgımddaki mutluluk :D
  • Call of Duty Black Ops bence
  • COD 2 tabiki de.
  • En sevdiğim oyun MW2' dir aralarında. O Ghost' un ölme sahnesi falan. Bunun gibi çok iyi kurgulanmıştı bence. Bölümlerde süperdi.
  • Call of Duty 4 Modern Warfare

Call of Duty Black Ops

Call of Duty 2

Call of Duty 2 ve 4 çığır açan seriler oldu.

Soğuk savaş döneminde geçtiği için ve seneryolar icabı eski dönemleri de içerdiğinden Black Ops'a hayran kalmıştım fakat Black Ops 2 benim için tamamen bir hayal kırıklığı oldu.

Beğenenler de var fakat ben bu tarz oyunlarda yüksek teknolojiden pek haz almıyorum 2. dünya savaşı hikayesi de biraz eski kaldı soğuk savaş dönemi teknolojisi her zaman en zevkli dönem oyunlarını oluşturmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dişi Dökülen Nijeryalı

Cevap belli:Cod 4

Kesinlikle.

Yenilikleri ve sadeliği en iyi şekilde dengede tutan seriydi bence.

Hiçbir oyun beni onun kadar uzun süre bağlayıp uğruna server açtıramadı, hâlâ oynarım sık sık.
  • Bundan 2-3 sene once oruc zamanuydi yeni baslamisti zamani nasil geciririm diye dusundun oyun geldi aklima call of duty serisinin hepsini indirdim 1 ay boyunca zevkle oynamistim hepsini orucun nasil gectigini bile anlamadim :D hepsininde gideri var benim icin oynatiyor yani kendini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 10 Nisan 2013; 2:40:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabeyss

ilk cod 1 i oynadığımda şok olmuştum. defalarca bitirmiştim cod 1 i.

Kesinlikle mükemmeldi. ama cod1 çıktığında bu forumdaki kaç kişi en (azından) 20li yaşlardaydı ? o yüzden MW serisini beğenenler daha çok olacaktır. ha COD: MW4 o süperdi işte çünki o seride başarılı bir devrimdi...
  • cod 1 -2-4-6 oynadım en güzeli 4 bence ne çok abartılı nede zevksiz. hem sistem gereksinimleride düşük
  • En çok keyif alarak oynadığım oyunu Modern Warfare 1.
  • 4, ve Bo serisi. Mw3 berbattı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbirini ayıramam hepsinde senaryo muazzamdır. Cod mw, MW2, MW3.
  • cod 4 ilk çıktıhında inanamamıştım co diyildir dedim ama cod olduğunu görünce hemen aldım 10 kere bitirmişimdir sonunda çok ağladım
  • CoD 4 ve CoD 1'i birbirinden ayıramıyorum CoD 1 oyun dünyasında çağ açmıştı.Stalingrad çıkarması ondan sonra gelen ''Victory or Death'' diyip saldırdığımız bölüm belki 500 kere oynamışımdır şimdi oynasam yine sıkılmam.CoD 4 ise 2. dünya savaşından sonra modern bir savaş ilaç gibi gelmişti sonunda acaip duygulandım Hele o MacMillian ile Price'ı oynadığımız Pripyat bölümü harrikaydı CoD 1 + CoD 4 > Diğer CoD serileri bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 27 Mayıs 2013; 10:28:17 >

• 1MW3
    2MW2
    3COD4
  • Cod 1 . Fps türüne ilk o tanıştırmıştı . Lan kaç kere bitirmiştim . Hala hatırlarım bölümleri az çok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.