Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

:::SİZCE EN İYİ BİLGİSAYAR DERGİSİ?:::

32
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> :::SİZCE EN İYİ BİLGİSAYAR DERGİSİ?:::
Sayfaya Git:
Sayfa:

:::SİZCE EN İYİ BİLGİSAYAR DERGİSİ?:::

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2018)
Giriş
    Arkadaşlar ben yaklaşık olarak 5 yıldır Chip Dergisi alırım arasıra da Pcworld. Bana göre ikiside kaliteli ve yararlı bilgiler sunarak bilgisayar kullanıcılarını bilinçlendirme görevini iyi yapıyor. Sizce yaptığı incelemeler, vermiş olduğu teknik bilgiler, bilgisayar dünyasındaki donanım ve yazılım ile ilgili haberleri ile en yararlı gördüğünüz dergi hangisi. Verilen bilgiler doğrultusunda bilgisayarla yeni tanışan arkadaşlara refarans olacak bir kaynak oluşturmuş olmak isterseniz sizlerinde katkısını ve oylarını bekliyorum. Ayrıca önerdiğiniz dergilerin size göre ön plana çıkan özelliklerini belirtmiş olmanız daha faydalı olacaktır. Şimdiden oy kullanan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Şunuda belirtmek isterim ki dergiler ile ilgili bir ankete rastlamadım forumda böyle bir çalışmanın yaralı olacağını düşündüm. Ayrıca bu anket hiçbir dergiyi ön plana çıkartmak için yapılmış değildir, burada amaç en iyi ve yararlı olanı belirlemek ve önermektir

NOT:Arkadaşlar unutmuş olduğum dergi isimlerini bildirirseniz listeye ilave ederim

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    secenekler arasında yok ama tabiki marie claire
    |
    |
    Köpekler icin üzülmeye değmez.köpekler burunlarının dibinde bile olsa renk körü oldukları icin gökkusagının o güzel renkelrini göremzler.Bizde zamanında bir köpeğe gökkusagının renklerini gördüğümüzü anlatmaya calıstık ama hicbir köpeğe inandıramadık..
  • Programcı
    3307 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: PERFECT

|
    |
    pc net
    |
    |
    Lenova Ideapad Y510P//Canon Eos 7D- Sigma 50mm f1.4//Iphone 7 Plus//4x2 Kingston ddr2 Hyperx 1066 //Samsung 250gb+500gb Sata2 Ncq//Skystar2.6D//Audigy2ZS Platinium//Razer Plazma//Tagan 480//CMStacker
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    Lem chip'i yerden yere vuranlar nedense bu sefer chipi başa tac etmiş ahahh...
    Tabiki BYTE
    |
    |
    En Fazla Satan: PCnet
    En Az Satan ise: Byte imiş.

Bana göre en iyi PCnet
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    7416 Mesaj
    pcnet tabiki byte hep aynı seyleri verior yılda bi konuları tekrarlıyor "nasıl ip gizlenir" belki 10. kez verior buay yine war
    |
    |

• Yarbay
    10624 Mesaj
    Chip zaten, tüm araştırmalara göre en çok satan dergi ve birinci ..

Pc-Net ise, chip in en yakın rahibi, bence ikisi baş başa da gidebilir ama ben daha çok chip i begenerek okuyorum ( hepsini almama ragmen )
    |
    |

Orjinalden alıntı: PERFECT

COK İYİ YAA BRAVO SANA ELIF :))
    |
    |
    Bende Chip ile PC net alıyorum ama bütün dergiler boş doğruya doğru çünkü hep aynı konular.Ya donanım testi ya 100 soruna 100 çözüm yok 40 soruna 40 çözüm hep aynı şeyler bir taneside bilişim piyasasıyla röportaj yapsa biraz K.çını yerinden kaldırsada amiyane tabirle gidip röportaj yapsa.Mesela gitse asusla konuşsa gitse sony le konuşsa Telekom genel müdürü ile konuşsa röportaj yapsa ama yookk.Nerde boş ve hep aynı işler var onlarla uğraşıyorlar.
    |
    |
    804 Mesaj
    PCNET Tek Tutarım
    |
    |

Eskiden 97-2000 arası iyilerdi şimdi tembel aşçılar gibi aynı şeyleri sürekli ısıtıp ısıtıp getiriyorlar.

PCnet 'i tek geçerim.
    |
    |
    pc extra
    |
    |
    Intel E8400@3.8GHZ 423FSB 1,40V - Gigabayte DS3R - OCZ 4GB (2x2GB) 846mhz Platinum CL 5-4-4-15 1.8v - Zerotherm CF900 - High Power 500W - Akasa ZEN Atx - Akasa SD-HC Internal Kart Okuyucu - Palit 8800GT 512mb - Asus 20x Sata DVD Writer - Samsung 16x sata DVD Writer- 500GB Samsung 16mb cache - Samsung 2232BW - logitech mx1000 mause - logitech MX3000 klavye - logitech x540 speaker - Sky Star 2 Türksat 1C, Hotbird, Eutelsat W3
  • Yarbay
    2920 Mesaj
    Hiçbiri.

Nerde o eski PC World ve o bitince PC Magazine? Ansiklopedi kalınlığında bilgi dolu dergiler?

Şimdikilerin 3 katı kadar kalınlıkları ve 100 katı kadar da bilgileri vardı. Şimdikilerin hepsi ama hepsi boş.
    |
    |
    |
    |
    Ama ille de seçim yapacak isek yine en iyisi CHIP
    |
    |
    |
    |

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty . . .
  • Yarbay
    44900 Mesaj
    pcworld
    |
    |
    5306 Mesaj
    ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faux Carnival -- 29 Ekim 2015; 19:02:16 >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
SEO
haberler
üniversite
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.