Şimdi Ara

:::SİZCE EN İYİ BİLGİSAYAR DERGİSİ?:::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

:::SİZCE EN İYİ BİLGİSAYAR DERGİSİ?:::

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2018)
Giriş
  • Arkadaşlar ben yaklaşık olarak 5 yıldır Chip Dergisi alırım arasıra da Pcworld. Bana göre ikiside kaliteli ve yararlı bilgiler sunarak bilgisayar kullanıcılarını bilinçlendirme görevini iyi yapıyor. Sizce yaptığı incelemeler, vermiş olduğu teknik bilgiler, bilgisayar dünyasındaki donanım ve yazılım ile ilgili haberleri ile en yararlı gördüğünüz dergi hangisi. Verilen bilgiler doğrultusunda bilgisayarla yeni tanışan arkadaşlara refarans olacak bir kaynak oluşturmuş olmak isterseniz sizlerinde katkısını ve oylarını bekliyorum. Ayrıca önerdiğiniz dergilerin size göre ön plana çıkan özelliklerini belirtmiş olmanız daha faydalı olacaktır. Şimdiden oy kullanan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Şunuda belirtmek isterim ki dergiler ile ilgili bir ankete rastlamadım forumda böyle bir çalışmanın yaralı olacağını düşündüm. Ayrıca bu anket hiçbir dergiyi ön plana çıkartmak için yapılmış değildir, burada amaç en iyi ve yararlı olanı belirlemek ve önermektir

NOT:Arkadaşlar unutmuş olduğum dergi isimlerini bildirirseniz listeye ilave ederim

• secenekler arasında yok ama tabiki marie claire
  • quote:

Orjinalden alıntı: PERFECT

secenekler arasında yok ama tabiki marie claire

/>
    />
    />

• pc net
  • Lem chip'i yerden yere vuranlar nedense bu sefer chipi başa tac etmiş ahahh...
    Tabiki BYTE
  • En Fazla Satan: PCnet
    En Az Satan ise: Byte imiş.

Bana göre en iyi PCnet
  • Aslında hangisinin konuları daha ilgi çekiciyse onu alırım genelde. Ama dolaptaki dergi yığınına baktığımda çoğunun pcnet olduğunu görüyorum. Demek ki pcnet daha iyiymiş
  • pcnet tabiki byte hep aynı seyleri verior yılda bi konuları tekrarlıyor "nasıl ip gizlenir" belki 10. kez verior buay yine war
  • Chip zaten, tüm araştırmalara göre en çok satan dergi ve birinci ..

Pc-Net ise, chip in en yakın rahibi, bence ikisi baş başa da gidebilir ama ben daha çok chip i begenerek okuyorum ( hepsini almama ragmen )
  • quote:

Orjinalden alıntı: PERFECT

secenekler arasında yok ama tabiki marie claire

COK İYİ YAA BRAVO SANA ELIF :))
  • Bende Chip ile PC net alıyorum ama bütün dergiler boş doğruya doğru çünkü hep aynı konular.Ya donanım testi ya 100 soruna 100 çözüm yok 40 soruna 40 çözüm hep aynı şeyler bir taneside bilişim piyasasıyla röportaj yapsa biraz K.çını yerinden kaldırsada amiyane tabirle gidip röportaj yapsa.Mesela gitse asusla konuşsa gitse sony le konuşsa Telekom genel müdürü ile konuşsa röportaj yapsa ama yookk.Nerde boş ve hep aynı işler var onlarla uğraşıyorlar.
  • PCNET Tek Tutarım
  • PCNet baba Pcnet.Gerisi hikaye özellike Chip diye bir dergi var nasıl program yükleneceğini öğretmekten başka bir halt yapmıyor.

Eskiden 97-2000 arası iyilerdi şimdi tembel aşçılar gibi aynı şeyleri sürekli ısıtıp ısıtıp getiriyorlar.

PCnet 'i tek geçerim.
  • pc extra
  • Hiçbiri.

Nerde o eski PC World ve o bitince PC Magazine? Ansiklopedi kalınlığında bilgi dolu dergiler?

Şimdikilerin 3 katı kadar kalınlıkları ve 100 katı kadar da bilgileri vardı. Şimdikilerin hepsi ama hepsi boş.
  • eski chip çok güzeldi ta bi kitap gibi...şimdi küçüle küçüle bi parça oldu...çoğuda reklam....hiçbiri......
  • Şu an hiçbiri pek bir işe yaramıyor...
    Ama ille de seçim yapacak isek yine en iyisi CHIP
  • chip zaten oylama sonuclarıda gösteriyo en baba kim
  • pcworld
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fprox41 -- 29 Ekim 2015; 19:02:16 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.