Şimdi Ara

Sizce bu görüntü Normal mi?!///Yeni resimler eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kale direklerinde özellikle belli oluyo sadece peste deil diğer oyunlardada bu war sizce ayarlardamı sorun war yoksa başka bişilerimi yanlış yapıyorum?

çizgiler neden tamamen düz deil??

bu arada televizyon sony bravia 40E4000

ayarlamaları nasıl ypmam lazım yardım ederseniz sevinicem

HDMi kablo ile ilgili bir sorun olabilir mi sizce. TV ci hediye olarak yanında verdi kabloyu dandik bişi galiba ama kablodan dolayı bu kadar fark eder mi ki görüntü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyurtlu -- 9 Aralık 2008; 1:43:00 >

• hocam bu ne ya, telefon oyunu mu bu
    değilse eğer ilk çıkan futbol oyunu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSTAFABEY_01 -- 8 Aralık 2008; 6:01:12 >
  • cizgiler düm düz olmaz fakat bu baya bi bozuk görüntü gibi geldi bana tüplü tv filanmı kullanıyorsun görüntü aşırıderece bozuk ve resmi senmi cektin????
  • böyle olması normal oyunun adı pes çünkü

lcd tv de 576p mi oynuyorsun ?bu görüntü lcd tv de 576p görüntüsüdür.
  • bu görüntü değil , sadece çamur sanırım tüplü tv 576 olduğu için öyle, bendede pes 2008 var böyle çalışmıyor.
  • bu playstation 1 oyunu galiba ama ps1 de olsa direklerin bukadarda bozuk olmaması gerek gerçekten çok kötü
  • görüntü değil bu piksel çöplüğü
  • hocam hayır sony bravia 40E4000 kullanıyorum ve 1080p ayarladım görüntüyüde ben cektim canon eos40D ile çekilmiş bir resimdir.oyunda pes08 ne ayarları yapmam lazım yardım edin delircem
  • acaba hdmi kablonun etkisi olablirmi bu işte?
    yani hdmi kabloyu deiştirsem görüntüde deişiklik olurmu dersinz*?
  • Oyun 1080p native desteğe sahip olmadığında bazen 576p'de açıyor, bir nevi safemode gibi. Siz en iyisimi bir 720p'ye ayarlayın settings'ten, düzelme var ise olay düşündüğüm gibidir...
  • Görüntüde ki bu kırılma sadece PES de değil ki nerdeyse tüm oyunlarda oluyor. Hatta MGS4 de bile oluyor resimleri ekliyeceğim birazdan. Cidden moral bozucu bir durum. Full-Hd tv de böylesine görüntü şaşılacak gibi.

HDMI kabloyu televizyoncu vermişti hediye olaraktan sanırım biraz dandik gibi. Ama görüntüyü bu kadar değiştirimi ki bi kablo.

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevincem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyurtlu -- 8 Aralık 2008; 12:30:29 >
  • MS-DOS oyunları bile daha güzel bunun yanında.

Resmen çileden çıkmalık bir durum. Umarım en kısa zamanda çözebilirsin sorununu.
  • oyun ps1 oyunu gibi durmuş
  • Bu ne yahu. Piksellerin başına düşen kare sayısını hesaplayabiliyorum.
  • Oyun içinde iken kumandanın info tuşuna bas bakalım sol üstte ne yazıyor. 1080p mi?
  • Beyler Bu da MGS4 ten bir kare devamını da koyıcam. Snake in yanındaki kablo gölgelerinin görüntüleri çok kötü neden böyle acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyurtlu -- 8 Aralık 2008; 13:10:35 >
  • hdmi kablo goruntuye etkı eder tabı ben 76 ytl vermıstım bi kabloya ama degdı baya fark oluyor bence kablodan
  • hdmi kablonun görüntüye etkisi sıfırdır.bunu incelediler tartıştılar geçen günlerde bende tecrübe ettim.insanları yanlış yönlendirmeyin.tv ile alakalıda olabilir..
  • Bence yukarıda gösterilen fuybol oyunu ps3 e ait bir oyun değil. Muhtemelen ps2 için çıkmış bir oyundur. Çünkü ps3 teki oyunları 480p ye bile düşürseniz belli bir kalite vardır o da kendini belli eder(ışıklandırma,kaplama vs.) İlk verilen futbol oyununda kalite namına hiçbirşey göremiyorum. Başlığı açan arkadaşım lütfen oynamış olduğu oyunu kontrol etsin. Üzerinde blu-ray disc yazıp yazmadığına baksın en azından ;)
  • Gerçekten görüntü kötüymüş.
    Arkadaşım, ps3 teki DISPLAY ayarların dogru mu? Bir ona bak istersen, ordaki seçeneklerden başka biri işaretli olabilir belki.
    Birde arkadasların dediği gibi 720p de aç oyunları.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.