Şimdi Ara

Sizce 200 bine hangisi alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracımı sattıktan sonra aklımda şuan için 3 araç var.Benim için otomatik vites olmazsa olmaz.

2017 1-2 parça değişen boyalı 50-60 bin km arası Honda Civic

2017 1.4 turbo Astra 30-40 bin hatasız dynamic paket alabilirim K kasa

2020 sıfır i20

Şuan aklımda bunlar var çevremde herkes sıfır araç alınır diyor ama birde size sormak istedim.En çok hoşuma giden Astra ama 1.4 t larda piston kırma kronik diyorlar o yüzden bilemiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ne olursa olsun sifir arac tercih ederim.

• Astra açık ara en iyi araç ama 1.4 motordan uzak durun. 1.6 dizellere bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: entigin

Astra açık ara en iyi araç ama 1.4 motordan uzak durun. 1.6 dizellere bakın.

Bir kaç kişiye sordum motordaki sorun yazılım ve doğru yağ ile ortadan kalktı dedi ama bilemedim dizel araç istemiyorum araba çok kullanmıyorum ve uğraşmasına değmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunoo -- 20 Haziran 2021; 12:49:41 >
  • 1.5 Tdci focus veya 1.6 Crdi ceed alınabilir

• Sıfır araç alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

1.5 Tdci focus veya 1.6 Crdi ceed alınabilir

Dizel araç kalkar bence yavaş yavaş piyasadan

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunoo

Dizel araç kalkar bence yavaş yavaş piyasadan

Alıntıları Göster

Türkiye de kalkmaz . Kalksa bile 2.elde ki milyonlarca dizel araç yine satılmaya devam eder

• Sizce 200 bine hangisi alınır ?

Çok güvenilir olmadıktan sonra 2. ele bulaşmam kesinlikle.

Her zaman imkan ölçüsünde sıfır otomobil tercih ederim.

Yukarıda ki sıfır otomobil 190.000 - 200.000 TL arasında özelliklerine göre satılmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 21 Haziran 2021; 12:9:13 >
  • ben olsam 1.2 tsi dsg golf alırım.

• ben aynı bütçeye otomatik 2017 1.6 auris aldım. memnunum.

• 20 post sonra beynin yanacak Sizce 200 bine hangisi alınır ? 

• Buraya çok sormanı tavsiye etmem. Hatta etrafındaki eş-dost bile çok farklı bir şekilde yönlendirebilir. Tanıdık galerici var vb. gibi başını ağrıtırlar. Güvenilir ekspertiz yerlerine yaptırıp 2. el araç da alabilirsiniz. Sıfır araç satan plazalar da artık ikinci el araç satışına ağırlık verdi, güven sorunu var ise onları da tercih edebilirsiniz. Gel gelelim benzinli kullanmayı düşünüyorsanız bu üç araç içerisinde, Civic doğru bir tercih olacaktır..

• ErkekAdamınNickiUzunOlur kullanıcısına yanıt
    Auris nasıl hocam süspansiyon konforu yol tutuş yakıt vs.varsa daha önceki aracıniza göre de kıyas ederseniz sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.3 tce megan

• Büyük ihtimalle civice yöneleceğim ama bakalım

• son kasa corolla

• Hocam buraya 200 yazdın ya 150ye adanada ev tavsiyesi dahil olmak üzere gelecek. Ben sadece şunu söyleyebilirim. 2017 yılında 1.4T, AT6, Sunrooflu, Ledli Dynamic Astra aldım sıfır km. 63000e dün girdik. Sıfır sorun devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: netttt2627

Auris nasıl hocam süspansiyon konforu yol tutuş yakıt vs.varsa daha önceki aracıniza göre de kıyas ederseniz sevinirim

bi önceki aracım fb7 manuel civicti... şu an kullandıgım auris 2015te makyajlandı ben makyajlı kasa kullanıyorum... makyajdan önceki kasaların yalıtım konusunda falan çok daha kötü oldugunu makyajla çağ atladıgını söylediler... makyajsızlar hakkında bi fikrim yok kullanmadım :) makyajlı kasa auris, fb7ye göre daha konforlu. yalıtım olarak benim çok hoşuma gitti. aynı model corolla da kullandım corollaya göre çok daha iyi süspansiyon ve yalıtım olarak. bağımsız süspansiyon arkalar. yol tutuşu psikolojik mi bilmem ama bana bariz daha iyi geldi civice göre. daha rahat giriyorum sürekli kullandıgım yoldaki virajlara. civic oturuş pozisyonu olarak daha iyiydi, daha alçakta oturarak araca gömülerek önümü görebiliyodum. bunda ön konsol daha yüksek. yakıt konusunda yol bilgisayarına göre auris civicten daha iyi ama civic lpgli idi auriste henüz lpg taktırmadım. lpg konusunda bişey söyleyemicem. benim en çok dikkatimi çeken uzun yol yüksek hızlarda civice göre aurisin çok daha huzurlu olması, hızı çok daha az hissettirmesi. tabi bunda cvt şanzımanın çok az devirle bile yüksek hızlarda yol alabilmesinin de etkisi var.

• ErkekAdamınNickiUzunOlur kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz detaylı bilgiler için teşekkür ederim hanım da kullanacak otomatik bakıyorum su an Corolla 2016 makyajsız kasa var süspansiyon olarak bana göre yumuşak araç hoşuma gidiyor.sizin kullandığınız Corolla kaç modeldi ne kadar km deneyimlerimiz???

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.