Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.812
Cevap
98
Favori
292.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merahabalar TL-MR3420 MODEL MODEM KULLANIYORUM YALNIZ BELLİ MAC ADRESLERİNE BAGLI KİŞİLERE WİRELESTEN BAGLANIYORLAR SINIRLAMA GETİRMEK İSTİYORUM ÖRNEGİN SADECE 2 KİŞİYE 1 MBPS HIZ VERMEK İSTİYORUM DİGER KULLANICILAR NORMAL HIZLARINDA BAGLANSIN DEMEK İSTİYORUM AMA YAZILARIN COĞU İNGİLİZCE OLDUGUNDAN ANLAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1881 -- 30 Ekim 2016; 16:54:43 >
  • Merhabalar. Elimde bir tp link tl-wn722n usb wireless adaptor var. Kendi anteni 4 dbi ben 8 dbi anten almak istiyorum. Bu cihaz 8dbi ve üzeri antenleri destekler mi? Desteklerse önerebileceğiniz antenler nelerdir? Şu anten nasıl:(tl-ant2408cl)http://urun.n11.com/anten/tp-link-8dbi-tl-ant2408cl-wireless-anten-P16167036?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&utm_content=102_210_3076&utm_term= ve şununla farkı nedir: (tl-ant2408c)http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-ant2408c-2-4-ghz-8dbi-ic-mekan-masaustu-ayakli-yonsuz-anten-p-BD950004?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CITpoe6Mg9ACFUE_Gwodq2kB2w
    Cevabınızı bekliyorum saygılarımla...

• 20 bilgisayarlı bir İnternet cafem var, cafe de genellikle league of legends oyunu oynanıyor ve oyuncuların bazıları bende ping var abi diyor bazı bilgisayarlarda da hiç ping olmuyor. bana bir switch önerisinde buluna bilir misiniz acaba

850 tl bütçe
  • Merhabalar "TP-Link Türkiye" bugün bende TL-WA854RE Range extender aldım merak ettiğim birkaç konu var.

1:Range extenderin SSID ismini değiştirebiliyorum fakat şifresini değiştiremiyorum.Yani sinyal aldığım modem ile aynı şifreyi kullanmak zorunda kalıyorum bunun çözümü varmıdır?

2:Sinyal Aldığım modem ile TL-WA854RE yan yana koyuyorum.Önce modeme Bağlanıp Speed test yapıyorum.Çıkan Sonuç 20 Mbits.Daha sonra modemden bağlantımı kesip TL-WA854RE ile bağlanıyorum ve Test yapıyorum Sonuç 9 Mbits.İki cihazda yan yana Bu kadar fark olmaması gerekir diye düşünürek nerede hata yaptığımı araştırıyorum ama bir sonuca ulaşamadım.

3:internette baktığım bütün TL-WA854RE resimlerinde üzerindeki ledler Mavi fakat benim aldığım cihazın ledleri yeşil bu normalmi yoksa bir problemmi söz konusu Resmini ekledim?
    mail adresimi PM attım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tafix -- 2 Kasım 2016; 17:2:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tafix

Merhabalar "TP-Link Türkiye" bugün bende TL-WA854RE Range extender aldım merak ettiğim birkaç konu var.

1:Range extenderin SSID ismini değiştirebiliyorum fakat şifresini değiştiremiyorum.Yani sinyal aldığım modem ile aynı şifreyi kullanmak zorunda kalıyorum bunun çözümü varmıdır?

2:Sinyal Aldığım modem ile TL-WA854RE yan yana koyuyorum.Önce modeme Bağlanıp Speed test yapıyorum.Çıkan Sonuç 20 Mbits.Daha sonra modemden bağlantımı kesip TL-WA854RE ile bağlanıyorum ve Test yapıyorum Sonuç 9 Mbits.İki cihazda yan yana Bu kadar fark olmaması gerekir diye düşünürek nerede hata yaptığımı araştırıyorum ama bir sonuca ulaşamadım.

3:internette baktığım bütün TL-WA854RE resimlerinde üzerindeki ledler Mavi fakat benim aldığım cihazın ledleri yeşil bu normalmi yoksa bir problemmi söz konusu Resmini ekledim?
    mail adresimi PM attım...

Benim ki de yeşil renk

Ve yan yana bizim dusuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: besimtaylan

Iyi hafta sonlari tplink. Bu kacinci sorum kusura bakmayin. 7210n aldim fakat elimde td864w var 7210 dan aldigim kablosuz interneti bu cihaz ile hem kablolu hem kablosuz dagita bilirmiyim. Tesekkurler

modemde router özelliği var ise yapabilirsin..bende wa7210n i range extender olarak kullanıyorum router a ihtiyacım kalmadı..Ttnetin uyduruk netmaster modemi ile bile router yapılabiliyor sendeki modemle de yapılıyordur muhtemel..WA ile gelen güç enjektoründe yer alan ethernet çıkışını modeme girip modemin setup sayfasından ip ataması yaparsan ve dhcp özelliğini seçili konuma getirirsen muhtemelen dediğin olacaktır kısaca modemin router vazifesi görecek hem kablosuz kullanım hemde modemin ethernet çıkışlarını kullanabileceksin TP link çi arkadaşlar tam ayarlarını daha net biliyordur

• TP link TL wr840n model router satın aldım, modeme kablosuz olarak nasıl bağlantı sağlayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekomdan alınan modellere bakmıyorlarmış!
    Sentim firmasına kargoyla göndermek istedim, ödemeli kargo kabul etmiyorlarmış. Kargo istanbuldan bile 16 lira tutuyor. onlar gönderecekler 32 lira. modem 150 lira ben bedavadan bunlarla uğraşıyorum.
  • TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Akıllı ampul ve akıllı buton çeşitleriniz Türkiye piyasasına ne zaman girecek ve fiyatları hakkında bilgilendirme rica ediyorum.

İyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 6 Kasım 2016; 23:14:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

lemaynak merhaba,

Ürünü resetleyerek tekrar denemenizi öneririz, problemin devam ederse ancak bir bilgisayara kablo ile bağlayarak kurulumu yapmanızı rica ederiz.

Mevcut kullandigim 5dbi antenli urunum icin 9dbi'lik 2 adet anten satin aldim.

5 den sonra 9 luk taktigimda gozle gorulur bir artis gorebilir miyim? Su anda anteni deneme firsatim olmadi cevaba bagli olarak iade edip etmemeyi dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar.w9970 v1 kullanıyorum,tivibu receiver'ım değiştikten sonra iptv ayarları yaptığımda dynamic ip olarak vdsl vd id:55 yapabiliyorum ttnet"in 10.x.. ip'sini alıyor fakat pppoe 35 olan internet kesiliyor.35'e geçince tivibu kapanıyor.Varsayılan ağ geçidini 2'sinden bağımsız kuramadım yardımcı olabilecek var mı acaba?
    Umarım açık olmuştur biraz karmaşık anlattım.

• iyi çalışmalar işyerimden evime veri yedekleme ve ip kamera görüntülerini izlemek amacıyla cpe 510 accespoint lerle kurulum yaptım 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum şimdi ise sanayi depoya kamera sistemi ihtiyacı doğdu eartgoogle ile ölçüm yapınca accespoint le arasında 1.9 km ortalama 250 mt uzunluğunda bi arazi eyimiyle depo 35 mt aşağıda kalıyor eyim sonucu depoya 35 mt direk dikme imkanı olmadığı için buraya konumlandıracağım cpe510 cilent accespointten sinyal alırmı? yada önerebileceğiniz başka bi sistem varmı? bikaç arkadaşla görüştüm bu tarz accespoint ve cilent larda başka markalı ürünlerin birbirlerini görmelerine ihtiyaç yok gayet verimli çalıştıklarını söylediler ek e basit bi çizimle olayı açıkladım tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofxius -- 8 Kasım 2016; 1:9:28 >

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    şazenuş merhaba,

Powerline adaptörler tüm internet alt yapıları ile uyumludur. Fiber/ADSL/VDSL herhangi bir farklılık yaratmamaktadır.
  • sukuma1 kullanıcısına yanıt
    sukuma1 merhaba,

Yaşanan gecikme için özür dileriz, probleminiz devam ediyor mu ?
  • OmerMutlu214 O kullanıcısına yanıt
    OmerMutlu214 merhaba,

VoIP destekli bir ürünümüz bulunmuyor.
  • intor kullanıcısına yanıt
    intor merhaba,

TD-854W, TD-864W, TD-W8901G, TD-W8101G, TD-W9970v3 model numaralı modem router’lar kampanya dahilinde taahhütlü olarak verilmekte olup bu cihaz ile ilgili her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız veya talepleriniz ile ilgili 0850 209 40 40 numaralı Sentim Bilişim destek hattını arayabilir veya modemdestek@sentim.com.tr, modem_destek@sentim.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçebilirsiniz.
  • siyahmurat merhaba,

TR sitesinde bulunan resim V2 olan modele ait olan görseldir. Globalde yer alan ürünün görseli ise V3 olan ürüne aittir. V3 olan görselde ki ürün tüm satış noktalarında aynı modeldir farklılık göstermez.
  • ismailkagan İ kullanıcısına yanıt
    ismailkagan merhaba,

TD-854W, TD-864W, TD-W8901G, TD-W8101G, TD-W9970v3 model numaralı modem router’lar kampanya dahilinde taahhütlü olarak verilmekte olup bu cihaz ile ilgili her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız veya talepleriniz ile ilgili 0850 209 40 40 numaralı Sentim Bilişim destek hattını arayabilir veya modemdestek@sentim.com.tr, modem_destek@sentim.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçebilirsiniz.
  • besimtaylan B kullanıcısına yanıt
    besimtaylan merhaba,

• serkan1881 kullanıcısına yanıt
    serkan1881 merhaba,

Ürünü 3G/4G USB Modem ile mi kullanıyorsunuz farklı bir modem üzerinden ethernet kablosu üzerinden mi interneti alıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.