Şimdi Ara

Siz siz olun sinirlenip biryerlere yumruk atmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
25.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan bir ay kadar önce sinirlenip duvara çok sağlam bir yumruk attım ve kemiğim resmen kayboldu. Anında şişmeye başladı ve hastaneye gittim. Devlet hastanesindeki ortepedi doktoru röntgende bariz görünmesine rağmen bu şekilde kaynamasında sakınca yok dedi. Halbuki kemik içerideydi. Bana mantıklı gelmedi ve başka doktora gittim. Bu doktor tanıdığımın tanıdığı olduğu için biraz ilgilendi sağolsun ve ameliyatla düzeltilmesi gerekir dedi. Ardından ameliyat masasında lokal anestesi yaparak elimi kesmeden çektirme yöntemiyle kemiği yerine getirdi. Şu an kemik olması gerektiği yerde ve alçıyı geçen hafta çıkardım. İlk doktora kanıp uğraşmasak kemik içeride kaynayacaktı.

Doktorlar hakkaten insana saygıları kalmamış. Bu tür insanları ayıklayıp doktorluktan men etmek lazım. Hiç denetleyen yok mu bunları ya!

Arkadaşlar benim konu açmamdaki neden burada kötü bir örnek gösterip forum ahalisini bilgilendirmekti. Kırılacağını hiç tahmin etmedim. Çocuk falan da değilim ama donanım haberin kimyası bu, illa birileri çıkıp saçma sapan yorumlar yaparak adamın canını sıkacak. Öyle uzaktan ahkam kesmekte üzerine yok bu cinsini .... forumcuların. (herkesi kastetmiyorum tabiki, saygısız olanlara)

Siz siz olun sinirlenip  biryerlere yumruk atmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkep -- 15 Kasım 2019; 8:29:49 >

• Ağlayacan mı ?

3 kes yorumu değiştirdin. ( Düzeltiyorum 4 Kes )

Ağlayacaksan oynamayalım.

Eminim zamanın çok kıymetlidir.

Burada yorumları okuyup insanlara laf yetiştirmeye çalışmak nereden baksan çalışkan insanın yapacağı iş.

Burada üniversite sınavında derece yaptım diye ağlayacağına o yere göğe sığdıramadığın okulunu İNSAN gibi oku da ülkeye faydalı bir birey ol.

Kibir sana bir şey kazandırmaz. İnsanları aşağılamaya çalışmak sana bir şey kazandırmaz.

Ben senin kafa tutabileceğin biri değilim. Ben ego mu kibirimi senin yaşlarında bıraktım. Ancak kibir kırmasını da iyi bilirim.

Sen dilekler dilemeye devam et.

Edit: Kibarlık mı ??? İlk gönderdiğin mesajı oku istersen kardeşim. Tanımadığın birine cahil ve kafasız diyorsun bu mu kibarlık.
  • Sinirlenince ya saatlerce yürüyorum ya da ana avrat küfür ediyorum.Tavsiye ederim en azından birine veya kendine zarar vermiyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktor olarak nereye gittiniz bilmiyorum ama devletteki çoğu doktor insanlarla ilgilenmiyor,durumlarından ötürü haklı olarak size sadece bir rakam gözüyle bakıyorlar.

• Küfür hakaret edince rahatlıyor insan, diğer seçenekleri akıllı adam yapmaz
    Misal
    Sinirlenince
    Telefon fırlatmak
    Duvar yumruklamak
    Camı yumruklamak
    Araç direksiyonuna vurmak
    ..
    manyak mısınız olm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi ve filmlerden özeniliyor bu tür hareketler.

• Yumuşak bir alan belirleyin kendinize. Sinirlendiğinizde oraya yumruk atarsınız

• Diğer doktor konusunda bir arkadaş vardı şimdi gelir buraya da yorum yapar.

Ee acile gitmeseydiniz o zaman diye

• Eski konu sandım uzun bi örneği vardı hayatı kaymıştı arkadaşın geçmiş olsun

• Hıyar olursam atabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dun kapiyi yumrukladim kapi kirildi elimde hala aciyo

• Doktorlari deli gibi savunurlar burada. Kesinlikle doktor haklidir yaw. Adam 10 sene okumus doktor olmus doooktooor derler.

• elimi sıkmadan yumruk attım,aynı yerden benim de kırık vardı 5-6 sene geçti uzun süre telefonla oynayınca sızlamaya başlıyor,çok lanet birşey
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=Q833SyVLgDU&feature=youtu.be

• geçmiş olsun. yaklaşık 3 sene önce, internetten oyun içi para satışı yaparken, firmalardan biri tarafından dolandırıldım. normalde video kayıt alırdım fakat o gün almamıştım. sinirlendim duvara vurdum avucum açık şekilde. seneler öncesinden kalma telefonu astığımız bir çivi varmış. çivi resmen avucumu deldi. hastanelik olduk. o gün bugün bir yere vurmam.. tekme atarım en fazla, kapı masa falan göçer :D
  • Senin kadar sert olmasa da vurduğum çok oldu. Yumruğu sıkınca öne çıkan kemiklerden orta parmak kemiği basitirinca boşluk varcasina içine 1-2 milim girip çıkıyordu. Belki de kırıldı, belki de çıktı bilmiyorum, aciyordu ama şişme olmadı. 3 hafta sonra falan geçti. Şuan sapasağlam.
    Onun acısıni ve verdiği o saçma hissi unutamadığım için yukarıda bir arkadasin da dediği gibi yumuşak alan belirleyip vuruyorum. Kolona vurmayın asla, kemikleriniz birbirine geçer. 😀

• Geçmiş olsun.

Bende gençliğimde aynı şeyi yapıp aynı yerden kırmıştım. 15 yıl geçti Hala çıtırdıyor.

Bence başka bir doktora göster.

Her doktor hacettepe mezunu değil.
  • Türkiye değil can pazarı anasını satayım

Doktoru ayrı siyasetiçisi ayrı vatandaşı ayrı

• camı yumruklatımıştım 4 sene önce kalıcı izler var şuan parmaklarımda ve ellerimde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.