Şimdi Ara

siyaset bilimi kamu yonetimi yardim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkes inşallah istediği yerlere yerleşir. Soruma gelecek olursak arkadaşlar ben siyaset bilimi ve kamu yönetimi istiyorum ancak ıstanbul ve ankara gelmesi zor bana söylenen sözler genelde başka üniversitelerde okursan is bulma imkanı düşük diyorlar mezuna kalmaya pek sıcak bakmıyorum açıkçasi ve aklıma illa belli univlerden çıkanlarmi is bulacak sorusu geliyor birde arkadaşlar bu bölümün uluslararası ilişkiler bölümü var sizce hangisi daha uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende odtü düşünüyorum upp

• ank. ist. hariç doğru düzgün üniversite yok desen denir valla.
    bir de ingilizce okumaya bak.
    sıralaman nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartanesi*

bende odtü düşünüyorum upp

sırallama kaçtı hocam? ben de odtü uluslar istiyorum.
  • svshatay26 S kullanıcısına yanıt
    13.9 hocam

• brnefe2015 kullanıcısına yanıt
    140 bin hocam

• Odtü'de kesinlikle okunur zaten bu forumdan birini görmüştüm adam kendini Odtü'de inanılmaz geliştirmiş ve Amerika'ya gitmişti.Ankara da iyi bir alternatiftir ama gerisini düşünmeyin.

• Hacettepe siyaset bilimi ve kamu yönetimi mi yoksa ankara uluslararası ilişkiler mi ?
  • işin zor hocam. ben de 105k'dayım boş boş bakıyorum tercih kılavuzuna.
  • Mecbur mezuna kaldık

• Hocam uluslararası yazardım ben neden dersen siyasetten dayın yoksa iş zor. Bizim hoca anlatmıştı bana , adam çalışmış 80 almış sonra mülakatta 50 alan adamı geçirmişler. Dayı olmayınca olmuyor :)

• brnefe2015 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim tercih kılavuzu bi aşağı bi yukarı eşit ağırlıkta malesef 20 binden yukarı is yok gibi

• Can sıkmaya gerek yok hocam bence. Mezuna kalmak iyidir , nasıl iyidir ? En azından geçen sene yaptığın hataları bu sene yapmazsın. Hayırlısı olsun. Bende mezuna kalabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: IronTurkMan

Hocam uluslararası yazardım ben neden dersen siyasetten dayın yoksa iş zor. Bizim hoca anlatmıştı bana , adam çalışmış 80 almış sonra mülakatta 50 alan adamı geçirmişler. Dayı olmayınca olmuyor :)

kardeşim sbkynin önü daha açık diyorlar ama
  • odtü siyaset bilimi mi uluslararası ilişkiler mi lütfen bana da yardımcı olun
  • Hocam siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler diye geciyor herkes kamu yönetimi olanı tavsiye etti

• IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    Hocam rehberlik hocam matematik değişti yeni müfredata uygun daha soru tipi hiçbir kaynakta yok dedi zaten bu sene matematikten vuruldum iyice içim karardı

• Hocam önü açık tabi ama kamu da görevli olmak için biraz torpil lazım. Ben sana bizzat yaşanmış olayı anlattım( hocamın yaşadığı) ama şimdi düzen nasıldır bilemem. En azından bir partide milletvekili olursan da gayet iyi çalışırsın tabiki.

• O ne demekmiş öyle... Bence okulunuzu imkan varsa değiştirin kaliteli bir yere yazılın , koskoca Meb bu reformları yaparken soru tiplerini düşünememiş mi ? Hocanız bence araştırmadan konuşmuş olabilir. Meb bu hayatayı yapmaz diye düşünüyorum. Hocam iyice araştırın ama matematiği kavrayın. Bende öyle yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronTurkMan -- 28 Temmuz 2016; 0:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronTurkMan

Hocam önü açık tabi ama kamu da görevli olmak için biraz torpil lazım. Ben sana bizzat yaşanmış olayı anlattım( hocamın yaşadığı) ama şimdi düzen nasıldır bilemem. En azından bir partide milletvekili olursan da gayet iyi çalışırsın tabiki.

uluslar daha mı açık diyosun
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.