Şimdi Ara

Sosyal hizmet ve pdr (yatay gecis hakkinda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sosyal hizmet bölümünü okumaktayim. Bölümü seviyorum fakat yine de pdr bölümüne gecmek istiyorum. Merkezi yatay geciste sınav puanım ile 1.sınıf agno(not ortalamamin) etkisi ne kadar olur ? Yani sorum agno çok etkili olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• üniversitelere göre değişiyor sanırım. %60 lys puanın %40 gano gibi bir oranı var. lys puanın yetiyorsa merkezi yatay geçiş ile direk geçiş yapabilirsin zaten.
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    İstediğim yer yerleşme puanımdan 20 puan daha yüksek. Bu yüzden hangi yöntemle yatay geçiş yapacağım konusunda kafam karıştı .
  • Pdristanbul P kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz yerin sizin sınava girdiğiniz senedeki taban puanı sizin puanınızdan daha yüksekse o yere geçmek için tek çareniz kurumlar arası yatay geçiş, onda da her kurumun kendine göre belli şartları oluyor ve sizin geçmek istediğiniz gibi yoğun talep gören bölümlere ancak 4 küsüre yakın ortalamalarla geçilebilir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrengn -- 4 Haziran 2017; 22:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrengn

İstediğiniz yerin sizin sınava girdiğiniz senedeki taban puanı sizin puanınızdan daha yüksekse o yere geçmek için tek çareniz kurumlar arası yatay geçiş, onda da her kurumun kendine göre belli şartları oluyor ve sizin geçmek istediğiniz gibi yoğun talep gören bölümlere ancak 4 küsüre yakın ortalamalarla geçilebilir herhalde.

Tesekkur ederim biraz arastırdim geçmek istedigim yer %80 yerlesme puani %20 agno ya bakıyor sansimi deneyecegim artik hayirlisi olsun.

• Pdristanbul P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, umarım her şey dilediğiniz gibi olur. Bakalım seneye ben de deneyeceğim 1. sınıfı bitirince.
  • emrengn E kullanıcısına yanıt
    İnsallah siz de istediklerinizi başarirsiniz

• merhaba size nasıl ulaşabilirim bu konu hakkında konuşmak istiyorum ben de şuan sosyal hizmet okuyorum ve sizin gibi isteklerim var
  • Eliftokatcı E kullanıcısına yanıt
    Ben pdr mezunuyum, işsiz kalırsın boşuna pdr okuma şuan bir umut web tasarım ve kodlama okuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.