Şimdi Ara

siteden açıklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

We apologize for the long period of server inspection. We will post a notice as soon as we are ready to put our servers back into service.

Once again, we are sorry for the inconvenience. ne anlama geldiğini bilen bize tercüme etsin

• evt beyler ingilizcesi olanlar tercüme etsin şunu.bıktım beklemekten 6 saat oldu yaw
  • uzun sürdüğü için özür diliyor, serverlar açılınca siteye yazcaklarmış :)
  • bunların özürünede severınada ......bu nedir yaa ne güzael 39 olcaktım bugün sırf oyun oynamak için okula bile gitmedim ama oyuna girmio
  • SilkRoad 'dan Merhaba ;

Uzun sürecek bir servis perioduna girmekteyiz. En kısa sürede sunucuları aktif edeceğimiz zamanı burada yayınlayacağız.

Aksaklık icin özür dileriz.
  • mauauah bende açılsada girmiyo bana yazzık değil mi?oyuna girebilsem şu anda karşınızda RedSea'nın en iyi farmlı Nuker'i duracaktı.Darısı Rome'a.
  • SilkRoad 'dan Merhaba ;

Uzun sürecek bir servis perioduna girmekteyiz. En kısa sürede sunucuları aktif edeceğimiz zamanı burada yayınlayacağız.

saol
  • off bktım beklemicem artık "Uzun sürecek bir servis perioduna girmekteyiz." dediklerine göre en az 3-5 gün açmazlar serverları
  • yanlış çeviri :P

doğrusu:

Uzun süren servis periodu nedeniyle özür dileriz. Serverları tekrar aktif hale getirmeye hazır olduğumuz zaman, burda tekrar bir duyuru yayınlayacağız.

quote:

Orjinalden alıntı: DarkRaiderTR

SilkRoad 'dan Merhaba ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeuEmLangTu -- 16 Ekim 2006; 13:48:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: YeuEmLangTu

yanlış çeviri :P

doğrusu:

Uzun süren servis periodu nedeniyle özür dileriz. Serverları tekrar aktif hale getirmeye hazır olduğumuz zaman, burda tekrar bir duyuru yayınlayacağız.

quote:

Orjinalden alıntı: DarkRaiderTR

SilkRoad 'dan Merhaba ;

ne farkeder ki :)
  • ya kmse bu oyunu anlının akıyla niee oynamaya calısmıo ki sonra bislere esiyet ediolar bu şekilde :(((
  • farkediyo yaf, uzun bi periyoda giriyoruz demiyolar :)) insanlar panik oluo sonra :D
  • yaff kankalar haklısınız valla yaff daa yeni yetmeyizz ama oyun sardı iyice ne güzel bende level 18 yapacakım :"(
  • yaw hay a.q bu gold dupeleyen heriflerin ben tam bugünü buldular a.q
    okula gitmedik kasıcaz diye keşke gitseydim zaten ordada oturuyom evdede
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeiCeei

yaw hay a.q bu gold dupeleyen heriflerin ben tam bugünü buldular a.q
    okula gitmedik kasıcaz diye keşke gitseydim zaten ordada oturuyom evdede

aynen +1
  • BIRAKIN silkroadı yaa ben bf2 oynuycam online ea hesabı olan varsa gelsin
  • ne lan bu online oyunlar bana karşı ittifak kurdu sanki bf2 de hata veriyo artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeiCeei

ne lan bu online oyunlar bana karşı ittifak kurdu sanki bf2 de hata veriyo artık

Yaa silkroad böle çarpar adamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baran-06
    bugün okula bile gitmedim

bir oyuniçin okula gitmemen çok yanlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alone D. Walker -- 16 Ekim 2006; 15:48:12 >
  • hala yoqmu ya ooooooo ben bunların servis periyodunu şöle goselce bi miki....cem bak bunada ban verme

ondan sonra gelecem sinirlencem "aynştayn" ın kafasına mıçıcam

adam sinirlencek serverlaraı açacaq

DUYURULUR!!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.