Şimdi Ara

PK NE DEMEK ARKADASLAR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
30.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARAKDASLAR HER YERDE PK LAFINI DUYUYORUM AMA NE ANLAMA GELIYOR YARDIM EDEBILIRMISINIZ ?

• yanlış yazdımmmm pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlipKnot06 -- 19 Mayıs 2006; 22:46:32 >
  • Player Killer.
    Hiçbirşey yapmamış masum player'lari kesersen olursun ;p
  • quote:

Orjinalden alıntı: ONLINE HERO

ARAKDASLAR HER YERDE PK LAFINI DUYUYORUM AMA NE ANLAMA GELIYOR YARDIM EDEBILIRMISINIZ ?

PK NIN NEOLDUĞUNU ANLATAN BELKİ 10 TANE TOPİC VAR BU FORUMDA.ONLARA BAKMAK YERİNE NEDEN 11.TOPİĞİ AÇIYOSUN.YAPMAYIN ALLAH AŞKINA YAW.GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ VE ÜŞENGEÇLİKTEN BAŞKA BİŞEY YAPMIYOSUNUZ.
  • Çok kotu bişey olmanı tavsiye etmem.Bir de 20 level olmadan pk olmassin ve 20 lvl olduktan sonra da 20 lvl in altındakilere vuramassin
  • ALT tuşuna bas adama dal çok güzel
  • lord burası paylasım yeri arkadasım bole herseye karsı cıkacaksan işimiz var yaw hersey arastırılacaksan 100 ust konus acılır kimse konsmaz bumu iyi
  • PK ne mi bilader sen en iyisi benim topic'i bi baştan oku ::A MURDER STORY::: varya anlarsın ne oldugnu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetcan266

lord burası paylasım yeri arkadasım bole herseye karsı cıkacaksan işimiz var yaw hersey arastırılacaksan 100 ust konus acılır kimse konsmaz bumu iyi

Aferin sana.senin gibi düşünenler yüzünden zaten hergün gereksiz 100 tane topic açılıyo burada.Herşeyin cevabı zaten var bu forumda fazla fazla.Boş konuşma.
  • bu smileye bayiliyorum
  • ya baksana sen neden herşeye karışıyon harbiden çok dikkat çekiyosun yapma böle yani öle msj göndercem diye nneden çocuğu küçük düşürüyon demekki bulamicak kadar zeka gelişmemiş adamda niye yüzüne vuruyon yani yazık deilmi

• quote:

Orjinalden alıntı: manyakman06

ya baksana sen neden herşeye karışıyon harbiden çok dikkat çekiyosun yapma böle yani öle msj göndercem diye nneden çocuğu küçük düşürüyon demekki bulamicak kadar zeka gelişmemiş adamda niye yüzüne vuruyon yani yazık deilmi

sen nerden çıktın şimdi ya.allahım tombaladanmı çıkıyonuz siz yaw.kimsin sen bu fake nickinmi.yer işgal etmeyin hadi bakim.
  • person yada people killed demek kişi veya kişiler öldürdü demek
  • ölünce düzelio galba sen bi lvl 81 ol sonra pk ol süper olur
  • Kardeş max lvl 70 değil miydi yaws.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.