Şimdi Ara

Sınırsız et, sınırsız meze, sınırsız tatlı, sınırsız içecek fırsatı(ankara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
5
Favori
35.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 50
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (12 mesaj) V-for-vandetta (4 mesaj) 1234Rambo (4 mesaj) M-D-Luffy (3 mesaj) vassel (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30 mesaj) Mobil (31 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (17 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Sınırsız et, sınırsız meze, sınırsız tatlı, sınırsız içecek fırsatı(ankara)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    516 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Firmayla alakam yok baştan söyleyeyim sövmeyin
    İnstagramda gördüm. Eryamandaymış pazar günü gidip deneyecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V-for-vandetta -- 26 Eylül 2019; 17:28:10 >

• Lunch Time yerine Öğle Yemeği ve Dinner Time yerine Akşam Yemeği yazılsa karizmasını kaybedecekleri için böyle yazılması gerekiyor tabi.

Anadil düzeyinde İngilizce konuşan birisi olarak şöyle zorlama ve gereksiz yabancı kelime kullanımını o kadar itici buluyorum ki anlatamam. Daha geçenlerde İtalyan bir şefin Türk yarışmacıya Türkçe konuşmasını öğütlediği gün o arkadaşın yerine utanmıştım ama biri gidiyor başkası geliyor.

Kaliteli bir etin kilosunun minimum 70 liradan başladığı günümüzde sınırsız olarak lanse edilen ve içeceğiydi etiydi mezesiydi ne idüğü belirsiz yemekler yemek için insanlara paranızı kaptırmamanızı tavsiye ederim.
    Geçen cumartesi manisa laleli pazarında büyükşehir belediyesi aşure dağıtıyordu. 3 çocuklu bir kadın çocukları tekrar tekrar sıraya sokup aldırıp büyükçe bir yoğurt kabına dolduruyordu. Benzer şeyi burada da yapan çıkar diye tahmin ediyorum.
    Kullanılan Rumuz ile Türkiye'de hizmet veren ve duyurusunu Türkçe başlatan bir işletmenin bu duyurusu içerisinde gereksiz İngilizce kelimeler sıkıştırması birbirleri ile alakalı konular değildir.

Konuştuğum 4 dil içerisinden arzu ettiğim bir kelimeyi rumuz olarak kullanabilirim. Ayrıca kullandığım rumuz tamamen uydurma olan harfler bütünüdür.
    vassel v kullanıcısına yanıt
    V vassel demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: vassel

Lunch Time yerine Öğle Yemeği ve Dinner Time yerine Akşam Yemeği yazılsa karizmasını kaybedecekleri için böyle yazılması gerekiyor tabi.

Anadil düzeyinde İngilizce konuşan birisi olarak şöyle zorlama ve gereksiz yabancı kelime kullanımını o kadar itici buluyorum ki anlatamam. Daha geçenlerde İtalyan bir şefin Türk yarışmacıya Türkçe konuşmasını öğütlediği gün o arkadaşın yerine utanmıştım ama biri gidiyor başkası geliyor.

Kaliteli bir etin kilosunun minimum 70 liradan başladığı günümüzde sınırsız olarak lanse edilen ve içeceğiydi etiydi mezesiydi ne idüğü belirsiz yemekler yemek için insanlara paranızı kaptırmamanızı tavsiye ederim.
    amreikada 10 15 dolara birçok mekan var 60 lira iyi para eti 40 50 lira civarına getirseler normal bir insanında en baba yarım kilo et yediğini düşünsek her türlü kara geçilir
    Gençler bilmez bir zamanlar izmir’de mekan vardı brezilya usulüdür bu işin orijinal. Fırsat sitelerinden kuponla giderdik. Masaya kılıçta et getirip doğrarlardı. Bir halta benzemezdi. Et dışında meze falan yoktu.

Seneler sonra portekize gidince aynı sistemde yemek yedim. Büyük bir restoranda açık büfe 100 çeşit yemek salata var. Et reyonunda da et tavuk sosis ne varsa dizmişler. 9.99 EURO. (Öğlen 7.99) ilk partiden sonra et yemek aklıma bile gelmedi.

Gereksiz işler. Ucuz dönerciden 750gr et döner alır yersin o paraya. Sınırsız işte. Bitirmen mümkün değil.
    talebin arttığı her şeyin fiyatı yükselir. akşam işten çıkanlarla müşteri sayısı arttığı için , talep de artar.
    İlkay Zaman'ın gittiği mekanlardan kopyalamışlar herhalde konsepti Türkiye'de tutmaz bu fiyatlarla. Millet kurbanı kesip kimseye vermeden buzluğa tıkıyor 1 sene onu yiyor artık.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    At eti veya eşşek eti yemeği sevenler için sıcak fırsat🔥
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Lunch Time yerine Öğle Yemeği ve Dinner Time yerine Akşam Yemeği yazılsa karizmasını kaybedecekleri için böyle yazılması gerekiyor tabi.

• Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Çok iyiymiş.
    Siz deneyimleyip yazarsanız ona göre gidebilirim hocam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1417 Mesaj
    sınırsız değildir, yiyebildiğin kadardır. vücuduna kaçak kat çıktıysan o ayrı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vassel

amreikada 10 15 dolara birçok mekan var 60 lira iyi para eti 40 50 lira civarına getirseler normal bir insanında en baba yarım kilo et yediğini düşünsek her türlü kara geçilir

Çalışanlar bedavaya çalışıyorsa dükkanda kira değilse kâr olabilir evet.
    |
    |
    baba1993 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj

Size afiyet olsun. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki et üretim & tüketim oranı ile Türkiye'yi karşılaştırmanız sonucu söyleyecek herhangi bir sözüm kalmıyor.
    |
    |
    baba1993 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radko

At eti veya eşşek eti yemeği sevenler için sıcak fırsat🔥
    At veya Eşek eti verirlerse yine iyi
  • Teğmen
    151 Mesaj
    Hemen içeriğini bilmeden linç team gelmiş. Böyle masaya oturup bana 2 kg antrikot getir falan mı deniliyor zannettiniz bilmiyorum ama mantığı anlamanız için adamların paylaştığı videoyu ekleyelim.https://www.instagram.com/p/B2uFiASnFCl/
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Örnek olması açısından ilkay zamanın videosunu izleyebilirsiniz. Etler küçük küçük geliyor. Bu fiyatlar tanıtım amaçlı fazla sürmez yükselir zaten
    |
    |
  • Yarbay
    26698 Mesaj
    16:55de gidilebilir 80 lira çok
    |
    |

Mesela geçen yolda şöyle bi lokanta gördüm fiyatları baya ucuz,karnım aç olmasına rağmen girmedim muhtemelen merdiven altı et,en dandik pirinç kullanıyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 26 Eylül 2019; 18:18:17 >
    |
    |
    ShaRLooT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: terlikk

Hemen içeriğini bilmeden linç team gelmiş. Böyle masaya oturup bana 2 kg antrikot getir falan mı deniliyor zannettiniz bilmiyorum ama mantığı anlamanız için adamların paylaştığı videoyu ekleyelim.https://www.instagram.com/p/B2uFiASnFCl/
    bu seferde farklı bir kandırmaca var, sana tutup yarım saatte 10gr 10gr et getirecekse zaten beklerken doyarsınki.

Kusura bakma gıda'da yapılan hileleri/iğrençliği görünce artık fiyat indirimi yapan hiç bir yere güven olmuyor...
    |
    |
  • Binbaşı
    1417 Mesaj

ülkemizdeki şartlar gereği bir çok insanımız en uygun fiyatlarla karnını doyuruyor. yazdıklarınız yaralayıcı. lütfen düzeltin.
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1199 Mesaj
    Geçen cumartesi manisa laleli pazarında büyükşehir belediyesi aşure dağıtıyordu. 3 çocuklu bir kadın çocukları tekrar tekrar sıraya sokup aldırıp büyükçe bir yoğurt kabına dolduruyordu. Benzer şeyi burada da yapan çıkar diye tahmin ediyorum.

Düzelttim amaç kimseyi yaralamak değildi.
    |
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Küçük hindistan olma yolunda ilerliyoruz zaten.
    |
    |
    burbarian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    151 Mesaj

quote:

Mesela geçen yolda şöyle bi lokanta gördüm fiyatları baya ucuz,karnım aç olmasına rağmen girmedim muhtemelen merdiven altı et,en dandik pirinç kullanıyorlardır.

Kimse öyle bir şey dememiştir. ucuz mal alacak kadar zengin değilim demiştir.

@ShaRLooT

Olay o değil işte. Bu konsept amerikada falan da böyle. Konseptin olayı o yani. Düşünsene heveslenip bir yer açıyorsun tanıtımına falan bir sürü uğraşıyorsun konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan birisi gelip eşek eti vs. diyor. Tedbirli yaklaşmakta fayda var evet ama direkt gömmek ne kadar doğru?
    |
    |
    Bahsedilenler: ShaRLooT

• Binbaşı
    1417 Mesaj
    quote:

Düzelttim amaç kimseyi yaralamak değildi.
    teşekkürler .
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.