Şimdi Ara

Sınırsız et, sınırsız meze, sınırsız tatlı, sınırsız içecek fırsatı(ankara) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
5
Favori
36.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani bu tarz yerlerin Eryaman gibi semtlerde olmasına pek alışık değiliz. Firmanın telefonu da cep telefonu numarası oda ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınırsız yerine sinirsiz eti tercih ederim
  • vassel V kullanıcısına yanıt
    Hastalık oranını da hesaba katarsak, iyi ki onlar kadar et yemiyoruz diyorum.

• Firmaya eti hangi firmadan alıyorsunuz diye sordum gelen cevap aşağıda

"Ankarada 2 tane tedarik firmamız var birisi Torku bir diğeride Öztaş 2 firma olma sebebi ise antrikot etinin tedariğinde firmaların zorlanması 400kg bir hayvandan 4kg antrikot eti çıkmaktadır😊"

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Ekrem çoşkun dönerde torkudan alıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaten kendinide yırtsan en fazla 60 liralık yerler demiş sahibi
  • Böyle bişey yapmaya çalışmışlar.

Eleman tam yiyici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 26 Eylül 2019; 21:14:6 >
  • Amerika'da çok gittim böyle yerlere. Brazilya restorantları bu konsept üstüne çalışır.

En son Atlanta'da gitmiştim. Gündüz 17 USD + içecekler, akşam ise 29 USD + içecekler şeklinde hizmet veriyorlardı.

Bi kart verirler, yeşil tarafı çevirip masaya koyarsan sürekli et gelir, kırmızı tarafı koyarsan gelmezler.

Her geldiğinde, ne eti olduğunu ve hangi parçası olduğunu söylerler. İstiyorsan kesip bırakırlar. Hangi tarafından istediğini de belirtebilirsin (çok pişmiş, az pişmiş, vs.).

Salata barı dahildir ve salata ile sizi şişirmeye çalışırlar.

Çok kalabalık olduğu saatler biraz can sıkıcıdır. Sakinken çok keyifli.
  • Akşam ete zam mi geliyor? Fiyat farkı anlamsız geldi. Ogle fiyatına aksam olsa denerdim.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    onu taksilerdeki gece tarifesi gibi düşün :)
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    talebin arttığı her şeyin fiyatı yükselir. akşam işten çıkanlarla müşteri sayısı arttığı için , talep de artar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mekanın sahibi Konya’ya açmıştı Florya premium diye yine her şey sınırsızdı burayı kapattı şimdi Ankara’ya açmış ne yaptığını bilmiyorum ama bana güvenilir gelmiyor bu adam

• adres nedir. eryamanda nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

At eti veya eşşek eti yemeği sevenler için sıcak fırsat🔥

• Sınırsız et, sınırsız meze, sınırsız tatlı, sınırsız içecek fırsatı(ankara)

ekrem coşkun meat hot
  • he_man kullanıcısına yanıt
    Ciflik döner çok daha iyi ayrıca daha ucuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takip
  • giden olursa yorumlasında ona göre gidelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vassel

Lunch Time yerine Öğle Yemeği ve Dinner Time yerine Akşam Yemeği yazılsa karizmasını kaybedecekleri için böyle yazılması gerekiyor tabi.

Anadil düzeyinde İngilizce konuşan birisi olarak şöyle zorlama ve gereksiz yabancı kelime kullanımını o kadar itici buluyorum ki anlatamam. Daha geçenlerde İtalyan bir şefin Türk yarışmacıya Türkçe konuşmasını öğütlediği gün o arkadaşın yerine utanmıştım ama biri gidiyor başkası geliyor.

Kaliteli bir etin kilosunun minimum 70 liradan başladığı günümüzde sınırsız olarak lanse edilen ve içeceğiydi etiydi mezesiydi ne idüğü belirsiz yemekler yemek için insanlara paranızı kaptırmamanızı tavsiye ederim.
    başta kar amacı göz etmemişlerdir, yoksa bu fiyat tabiki imkansız. reklam yapıp sonradan kaldıracaklar, ayağı alışan da gelmeye devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Mesela geçen yolda şöyle bi lokanta gördüm fiyatları baya ucuz,karnım aç olmasına rağmen girmedim muhtemelen merdiven altı et,en dandik pirinç kullanıyorlardır.

böyle şeyler sürümden bi şekil hallediyorlar sakaryada hakkı alkan video çekmişti bi lokanta böyle var olması gereken fiyatlar biz zamlı yediğimiz için yani tarım ülkesindse sözde zam işte normal hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.