Şimdi Ara

Sınırsız et, sınırsız meze, sınırsız tatlı, sınırsız içecek fırsatı(ankara) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
5
Favori
36.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün saat 14:00 itibari ile denendi.
    Kapıda sağolsun bir bey karsıladı.İşletmenin ortağı imiş.
    ilk önce kasa da ödeme yapıyorsunuz.59.90 diyorlar ama tam 60 cekiyorlar.(paraf cumartesi indirimi sonradan gerceklesti bilginiz olsun) sonra size bir kart veriyorlar bir yuzu yesil digeri kırmızı. bu kart masaya koydugunuzda ete devam mı tamam mı manasına geliyormus.
    oturur oturmaz kavurma tavası ile garson gelip servis yaptı. sırası ile kavurma, antrikot, tavuk şis , inegöl köfte ve son olarak c-antrikot geliyor.
    bu arada kasa arkasında dondurma dolabının yanında önce meyveler sonra mezeler onun karsısinda tatlı ekmek ve 1 adet corba (ezogelin) var.
    puan verecek olursam 10 uzerinden (gurme bir insan değilim onu belirteyim) kavurma 3, inegol kofte 3 (kofte fabrikasyon uretimdi) antrikot 5 ( daha fazla pisirilmeli ici neredeyse kanlı idi) tavuk 6 ve c_antrikot 1. ( c antrikot doner cubugunda geliyor. masada ince bir sekilde kesilerek servis ediliyor. yan masaya servis edildikten sonra bizim masaya geldikleri icin zaten cok pisirmedikleri et tamamen kanlı bir bicimde idi. ) garsona mutfaktan cıkınca servis almak istedigimiz halde (4_5 kere istedim ) bir turlu getirmediler. sagolsun tavuk kofte uc kere, antrikot 2 kez masaya geldi denediğimiz icin tekrar almadık. icecek konusunda sıkıntıları yok ne isterseniz gelyor ( siz almıyorsunuz garson getiriyor,) yogurtlu mezeler biraz eksi olsada genel itibari iyekete guzel diyebilecegimiz unsurdu mezeler 7 meyve 9 baklava 6 puan ve dondurma 6 Açılalı 1 hafta olmus ama restorant sanki 7-8 senelik gibi duruyor.
    cocuk oyun alanı yok.en son 1 saat sonunda garson geldi tabakları topluyorum dedi . tekrar gidermiyim. Hayır.( Et Nimetdir diyecek bir sey yok daha iyi pisirilebilirdi ancak Verilen parayı haketmeyen bir hizmet var.) isletmeci umarım onlem alır. konsept tutabilir ama böyle bir kalite de zor. Sınırsız et, sınırsız meze, sınırsız tatlı, sınırsız içecek fırsatı(ankara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratadiguzel -- 5 Ekim 2019; 23:47:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• vassel V kullanıcısına yanıt
    Ismini Türkce yapmanı rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla Ukrayna da karşılaştığım konsept gibi olmuş. Orada hizmet 10 üzerinden 9du. Darısı başınıza

• uyaran kullanıcısına yanıt
    Kullanılan Rumuz ile Türkiye'de hizmet veren ve duyurusunu Türkçe başlatan bir işletmenin bu duyurusu içerisinde gereksiz İngilizce kelimeler sıkıştırması birbirleri ile alakalı konular değildir.

Konuştuğum 4 dil içerisinden arzu ettiğim bir kelimeyi rumuz olarak kullanabilirim. Ayrıca kullandığım rumuz tamamen uydurma olan harfler bütünüdür.
  • muratadiguzel M kullanıcısına yanıt
    hocam ayrıntılı anlatım için teşekkürler.Faydalı oldu.

Gitmeyi düşünüyordum arkadaşlarla vazgeçtim gibi.
  • pahalıya alışmış bizim insanımız ucuz görünce hemen kötüdür algısı yayıyor. gidip deneyimleyip size dönüt vereceğim. Et ve herhangi bir yemek konusunda oldukça seçiciyimdir ve yediğimi anlarım. Referans olması açısından bu haftaiçi uğrayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratadiguzel

Merhaba,
    Bugün saat 14:00 itibari ile denendi.
    Kapıda sağolsun bir bey karsıladı.İşletmenin ortağı imiş.
    ilk önce kasa da ödeme yapıyorsunuz.59.90 diyorlar ama tam 60 cekiyorlar.(paraf cumartesi indirimi sonradan gerceklesti bilginiz olsun) sonra size bir kart veriyorlar bir yuzu yesil digeri kırmızı. bu kart masaya koydugunuzda ete devam mı tamam mı manasına geliyormus.
    oturur oturmaz kavurma tavası ile garson gelip servis yaptı. sırası ile kavurma, antrikot, tavuk şis , inegöl köfte ve son olarak c-antrikot geliyor.
    bu arada kasa arkasında dondurma dolabının yanında önce meyveler sonra mezeler onun karsısinda tatlı ekmek ve 1 adet corba (ezogelin) var.
    puan verecek olursam 10 uzerinden (gurme bir insan değilim onu belirteyim) kavurma 3, inegol kofte 3 (kofte fabrikasyon uretimdi) antrikot 5 ( daha fazla pisirilmeli ici neredeyse kanlı idi) tavuk 6 ve c_antrikot 1. ( c antrikot doner cubugunda geliyor. masada ince bir sekilde kesilerek servis ediliyor. yan masaya servis edildikten sonra bizim masaya geldikleri icin zaten cok pisirmedikleri et tamamen kanlı bir bicimde idi. ) garsona mutfaktan cıkınca servis almak istedigimiz halde (4_5 kere istedim ) bir turlu getirmediler. sagolsun tavuk kofte uc kere, antrikot 2 kez masaya geldi denediğimiz icin tekrar almadık. icecek konusunda sıkıntıları yok ne isterseniz gelyor ( siz almıyorsunuz garson getiriyor,) yogurtlu mezeler biraz eksi olsada genel itibari iyekete guzel diyebilecegimiz unsurdu mezeler 7 meyve 9 baklava 6 puan ve dondurma 6 Açılalı 1 hafta olmus ama restorant sanki 7-8 senelik gibi duruyor.
    cocuk oyun alanı yok.en son 1 saat sonunda garson geldi tabakları topluyorum dedi . tekrar gidermiyim. Hayır.( Et Nimetdir diyecek bir sey yok daha iyi pisirilebilirdi ancak Verilen parayı haketmeyen bir hizmet var.) isletmeci umarım onlem alır. konsept tutabilir ama böyle bir kalite de zor.
    Hocam tabakları toplama olayını anlamadım
    Biz devam edeceğiz gibi bir cümle kurdunuz mu kart yeşilmiydi yoksa kırmızıya çevirdiğiniz için mi topladılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• muratadiguzel M kullanıcısına yanıt
    bu yorumdan sonra bende gitmem artik hatta arkadaslarada soylemeyi dusunuyordum iyiki soylememisim.

• Bizimkiler açık büfe yapamıyor, zorlarına gidiyor yaparken bile.

• Bu fiyata kurtarması imkansız ötesi i.. meyvenin kilosu 5 10 baklava 15 20 etlere 50 civarı desen bile orada çalışan parası vergisi kirası ıvır zıvırıyla şu zamanda kurtarmaz

• Gençler bilmez bir zamanlar izmir’de mekan vardı brezilya usulüdür bu işin orijinal. Fırsat sitelerinden kuponla giderdik. Masaya kılıçta et getirip doğrarlardı. Bir halta benzemezdi. Et dışında meze falan yoktu.

Seneler sonra portekize gidince aynı sistemde yemek yedim. Büyük bir restoranda açık büfe 100 çeşit yemek salata var. Et reyonunda da et tavuk sosis ne varsa dizmişler. 9.99 EURO. (Öğlen 7.99) ilk partiden sonra et yemek aklıma bile gelmedi.

Gereksiz işler. Ucuz dönerciden 750gr et döner alır yersin o paraya. Sınırsız işte. Bitirmen mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 29 Eylül 2019; 11:2:31 >
  • vassel V kullanıcısına yanıt
    Önceki rumuzu sanal peygamber olan birini ciddiye almayın hocam

• Bu 90 çeşit içecek neler,alkol var mı?

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    İzmirliyiz biz böyle bi yer duymadık,neredeymiş bu yer?

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    biz devam edecegizden cok 5 kez istedigimiz et gelmeyince bizimde cok kalma durumumuz olmadı. Açıkcası ciğ et severler için bulunmaz bir yer.Yorumlarımı kimse kötü diye algılamasın.Benim damak tadıma uymadı sadece.

• Köfteyi tavuğu zaten heryerde yersin 50-60 tl ye
    Antrikot gelmiyorsa masaya gitmem yani
    Bi test edeyim diyordum biraz daha beklesinler bakalim

İnstagram dan mesaj attım et çeşitleriniz az diye
    Önerilerinizi bekliyoruz diyor
    Arkadaş dünya markasıyım diyorsun daha picanha yok steakler yok
    Ne eti olduğu belli değil antrikot diye getirdiğinin
    Gerisi tavuk köfte meze

• M-D-Luffy kullanıcısına yanıt
    Ankarada nerede picanha gördün de anca youtube videolarda 😂

• Gitmeyi düşünenler, beklentilerini düşürerek ölücü ilkay'ın bu paylaşımından ilham alabilirler.
    https://www.youtube.com/watch?v=qTqCsW19drM&app=desktop

• radko kullanıcısına yanıt
    Alsancak stadının altında Cortador vardı 2013 gibi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.