Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yıbaşından hemen sonra aldım.hatta 60 liraya maloldu ve 1 ay boyunca hemen hemen hiçbir sorunla karşılaşmadım.hemen hemen diyorum.sadece bir filmde 2-3 dakikak seansları göstermedi teknik desteğe durumu bildirince anında çözüldü.17-18 filme gittim.uygulama cinemaxımumlarda mobil telefondan şifre geliyor.onu gisedeki görevliye bildirence hemen bileti alıyorsun.semt sinemalarında(kadıköy reks,kadıköy,pendik oscar vs.) karttan işlem yapıp bilet alyorsun ama burda yine mobil telefondan check in işlemiini yapmaları lazım ben direk kartı görevliye verince check yapmam konusunda uyardı..ilk defa alacaklar hep bir bit yeniği var mı diyorla?.hakldırlar.bu fiyata olmaz diye şüpheleniyorlar.doğru,bende ilk aldğımda çok şüphelendim.ama şüphelerim yersiz çıktı.1 ay boyunca güzel hizmet aldım.sadece kullanım kaidelerini doğru yapsınlar bir problem yaşanmıyor.zaten kullanıcılar aynı hususta uyarı yapıyorlar.sürem dolunca sinemia kartımı 90 liradan yenileme teklifi yaptılar.bende doğal olarak kabul etmdim.zaten 1 ay boyunca yoğun sinema günlerinden sonra insan dinlenmek istiyor.30 liralık kampan
    yadan oğlumu faydalandırdım.şimdi kargo ücreti fiyat yükseltiyorlar ama keşke erken davransaydınız.böyele bile 50 lira oluyor.bence çok mantıklı rakamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: KÜRŞAD1974

yıbaşından hemen sonra aldım.hatta 60 liraya maloldu ve 1 ay boyunca hemen hemen hiçbir sorunla karşılaşmadım.hemen hemen diyorum.sadece bir filmde 2-3 dakikak seansları göstermedi teknik desteğe durumu bildirince anında çözüldü.17-18 filme gittim.uygulama cinemaxımumlarda mobil telefondan şifre geliyor.onu gisedeki görevliye bildirence hemen bileti alıyorsun.semt sinemalarında(kadıköy reks,kadıköy,pendik oscar vs.) karttan işlem yapıp bilet alyorsun ama burda yine mobil telefondan check in işlemiini yapmaları lazım ben direk kartı görevliye verince check yapmam konusunda uyardı..ilk defa alacaklar hep bir bit yeniği var mı diyorla?.hakldırlar.bu fiyata olmaz diye şüpheleniyorlar.doğru,bende ilk aldğımda çok şüphelendim.ama şüphelerim yersiz çıktı.1 ay boyunca güzel hizmet aldım.sadece kullanım kaidelerini doğru yapsınlar bir problem yaşanmıyor.zaten kullanıcılar aynı hususta uyarı yapıyorlar.sürem dolunca sinemia kartımı 90 liradan yenileme teklifi yaptılar.bende doğal olarak kabul etmdim.zaten 1 ay boyunca yoğun sinema günlerinden sonra insan dinlenmek istiyor.30 liralık kampan
    yadan oğlumu faydalandırdım.şimdi kargo ücreti fiyat yükseltiyorlar ama keşke erken davransaydınız.böyele bile 50 lira oluyor.bence çok mantıklı rakamlar.

hocam benimde 59 liradan 1 aylık üyeliğim haftaya dolacak 7-8 defa gittim toplamda 10u bulur fiyat teklifini ne zaman verdiler bittikten sonramı yoksa sizmi canlı desteğe sordunuz ?

• bu sinemia insanı deli eder numara taşıma işlemi yapmıştım sim kartı değişikliği oldugu için

akbank sim kartı bloke etmiş benim haberim yoktu ileri tarihli bilet alacaktım sms geldi orda öğrendim

perşembe akşamı canlı desteğe bilgi verdim birimlere iletiyoruz dedi dün akşam tekrar sordum

teknik birime bilgi verdik dedi bugün tekrar sordum gün içinde size bilgi verecekler dedi

şimdi tekrar sordum neden oyalıyorsunuz dedim birim bizede gün içinde bilgi verilecek

biz manuel işlem yapamıyoruz dedi işlem bittikten sonra hesabıma 2 tane ileri tarihli hak tanımlansın dedim

onların bekletmesi yüzünden bu haftaki hakkım yandı zaten bu akbank a geçmeleri iyi olmadı

ininal da iken çağrı merkezini arayıp hemen blokeyi kaldırıyorduk bu çok sıkıntılı durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 18 Şubat 2017; 20:55:2 >
  • Daha önce kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak
    BKM Ekpress ile %25 indirimli 1 yıllık üyelik 540 TL aylık 45 TL'ye geliyor.
    Şimdi sorularıma gelirsek
    İmax, MPX, 4DX vs ayda kaç kez gidebiliyoruz bunlara. Bunlara gitmek için önceden yapılması gereken bir işlem vs var mı.
    Daha önce usulsüz kullanımdan kartı kapatılan arkadaşlar olmuş. Ne gerekçe göstererek kapatıyorlar, aynı sıkıntıları yaşamayalım sonuçta 1 yıllık alacaz.
    Son olarak deneme amaçlı 1 aylık kart alsam bunda otomatik yenileme vs oluyor mu acaba (Banka kartı ile alıcam)?
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    Sinemia Premium 2D, 3D, IMAX, 3D IMAX, MPX, Dolby Atmos seanslarında geçerlidir.

Premium ayrıcalıklarınıza ek olarak 18.10.2016 tarihi itibariyle artık Sinemia Premium üyeliğinizle ayda birer defa (30 günde bir olmak üzere) VIP salon ve açık hava salonlarından, D-BOX ve 4DX salonlarından da faydalanabilirsiniz.

Yani, 4DX, D-BOX, VIP ayda birer defa kullanılabiliyor. IMAX için bir sınırlama yok istersen 30 günün 30'unda da IMAX git.
    Üyeliğı kapatılanlar genelde kurallara uymayanlar oluyor. şark kurnazlığı peşinde olmayanların endişelenecek bir şeyi yok.

1 aylık alabilirsin, kart aktivasyonundan sonra mail atıyorsun yenilemeyi kapatıyorlar üyelik sonuna kadar kullanıyorsun.

Ancak şu var, 1 aylık aldıktan sonra 1 yıllık yapmak istersen BKM %25 kampanyasını kullanamazsın çünkü BKM kampanyası yeni üyelik açanlar için. Üstelik BKM kampanyası da 28 şubat'ta bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 18 Şubat 2017; 22:17:38 >

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Çok saol dostum BKM'nin 28 Şubat'ta bitmesi kötü olmuş Mart ayı için yıllık almayı planlıyordum. Birşeyler yapacaz artık mecbur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recep ivedik mars dağıtım filmi olduğu için bence bu kadar olay oluyor ımaxde gösterme işi de buna bağlı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

dün alcaktım sdece yerlı fılm dedıler :)
    sırf recep ivedik için kampanya yamışlar
    adamlar utanmasalar bütün salonlarda oynatcaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

Bileti 9 liraya mal ediyoruz 1 ₺ lik Mısıra 8 ₺ verilmesi çok saçma kimse kusura bakmasın 2 tane Çereza nın 1 ₺ lik Mısırı ve 1 ₺ ye kola alınarak 3 tl ye mal edilebilir bu daha indirimli fiyatmış normalde büyük boy ve kola 15 ₺ ayıp yahu ayıp çüş hatta Mısır'ın maliyeti ne ki 15 liraya satılır anlamak mümkün değil bak 8 de kurtarıyormuş 5 de kurtarır aslında yazıklar olsun bunu 15 liraya alana da yazıklar olsun hiç akıl Yok millette

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    9 tl ye nerden mal ediyorsunuz hocam bay döner mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinemia29 koduyla bir aylık sinemia 29 Tl diyor.

ama 19 tl kart basım ve kargo ücretiyle 49 u buluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

9 tl ye nerden mal ediyorsunuz hocam bay döner mi?

Bu koli satan bir arkadaştan aldım yani bukoliden almış bana sattı

• Her taraf recep ivedik dolmuş gidecek film yok.

Hanımla bugün Lego Batman'a gittik ilk seansa ,sinemada sadece ikimiz vardık, film izlemek çok keyifliydi. Çoğunlukla müsait oluyorum sabahları, bundan sonra sadece ilk seanslara gitmeyi düşünüyoruz.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece ilk seansları düşünüyorsanız,iş bankası Maximum kart alın bir tane ilk seansların 7 tl,sinemiadan daha uygun olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mclarenfb1 M kullanıcısına yanıt
    kullanım sürem bittikten bir gün sonra mailime cevap egeldi.bende bu fiattan olmayacağını söyledim.onlarda kampanya olursa beni bilgilendireceklerini söylediler.zaten bu aralar if 2016 filmlerine gidiyorum.marttan sonra bende bir yoklama çekecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Hocam sadece ilk seansları düşünüyorsanız,iş bankası Maximum kart alın bir tane ilk seansların 7 tl,sinemiadan daha uygun olabilir

Arkadaşta var lazım olunca alıyorum ondan. Ben genelde kod ile alıyorum hopi ve bukoli sayesinde 25-30 tane kodum var sinemia ile birleştirip ailecek bol bol izliyoruz. onlar bitince maksimum ile devam ederiz artık.

• bugün ilk defa sinemia kullandım. sorunsuz kod verdi.kodla bileti gişeden aldım fiş verdi fiş 7.91 Tl.
    müşteri ismi fırsat bu fırsat yazıyordu.
    sinemia kodları burdan almış veya burası sinemia nın.
    https://www.firsatbufirsat.com/firsat/tum-cinemaximumlarda-indirimli-sinema-biletleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo33

bugün ilk defa sinemia kullandım. sorunsuz kod verdi.kodla bileti gişeden aldım fiş verdi fiş 7.91 Tl.
    müşteri ismi fırsat bu fırsat yazıyordu.
    sinemia kodları burdan almış veya burası sinemia nın.
    https://www.firsatbufirsat.com/firsat/tum-cinemaximumlarda-indirimli-sinema-biletleri

Valla Sinemia biletleri 8 tl den mal ediyorsa aylığı 45 liradan iyi iteliyor müşterilere o zaman. Üyesi ayda 6 kere gidecekte anca zarar yazacak. Hele bir de kampanya falan kullanmayıp 55-65 liradan üye olanlarda var.

Bende üye olacaktım 29.90 a ama kargo bedava deyip, almaya kalkınca 9.90 yazınca kızdım. Hele şimdi kargo ücreti 19.90 olmuş şaka gibi. 29.90 a kampanya yapıp kargo ücreti olarak 19.90 almak rezillikten başka birşey değil.

• Vip kullanacaktim bugun sinemaya gitmeden yarim saat once yarisi dolu olan film ne hikmetse dolmuş .yarin icin simdiden nasil bilet aliriz checkini nasil yapacagiz

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.