Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
113
Favori
282.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 aylık için bir kampanya bulunuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarıyıl tatiline gelirken üyeliğimi yenilemedim daha önce toplamda 6 ay Sinemia kullandım fakat şu an herhangi bir kampanya sunmuyorlar mevcut üyelere ben de yenilemedim henüz canlı destek de yardımcı olmadı bekleyin diyor sadece olursa bilgi veririz diyorlar.
  • Şöyle IMAXsiz dönemlerde eski IMAX filmlerini oynatsalar süper olacak mesela avatar felan olsa sinemia da varken kesin giderim görsellik için filmi defalarca izlememe rağmen.

Bu arada hangi lokasyonda yapıyorlar bunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 17 Şubat 2017; 17:17:48 >
  • sinemia29 kodunu girdim

1 Aylık Premium Üyelik: 29.90 TL
    Kart Basım ve Kargo: 19.90 TL

Toplam Tutar
    1 X 49.80 TL (KDV Dahil)

demekte? hangi ara zam yaptılar kart bedeli ve kargo olayına.. dün 9.90 filandı
  • mertw kullanıcısına yanıt
    bunlar hep sinemia nın oyunları demiştim adamlar aylıktan kar edemediğini gördü kart kargo ücretini arttırdı
  • mertw kullanıcısına yanıt
    Ayıp yahu

İlk önce ücretsiz

Sonra 9'90

Sonra 19'90

Bu nedir yahuuu

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    herkes 29.90 dan alınca kartla ödeme yapınca sinemia zarar etmeye başladı onlarda kart ücretinden kar etmeye çalışıyor
  • kart geldikten sonra aktifleştirmenin bir süresi var mı acaba bilginiz var mı?

• rebelpirate R kullanıcısına yanıt
    kartı teslim aldıktan sonra hemen web sitesinden veya mobilden aktif etmen lazım etmezsen senin günlerinden gider
  • 19tl kart ücretinden ne olur ki?

Sadece 1 Imax gösterimine katılsanız 32 tl.Her ay 1 kere imax , 5 kere de haftasonu 2d-3d filme girseniz : 132tl yapar.

Parasını her türlü çıkardığı sürece avantajlı.

Önümüzde serilerin devam filmleri var ard arda: ölümcül deney, hızlı ve öfkeli , transformers , arabalar 3 vs .

Tabi bu , filmi seveni için.Aksini düşündüğümüzde "ben şu film dışındakilerini izlemem" diyenler için , ayda 2 film izleyenler için ideal değil.

• Bugun Imax yapalım

Xxx yeni nesil ajan

Akasyada sadece ıkı seans kalmış

Yeni gelecek film nedir ımax dbox ?

• kanyon ve zorlu da jacky la la land lion gibi izlemedigim filmler var ondan ötürü oraya gidecegim.umarım deger.
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    24 şubat resident evil final chapter IMAX SEÇENEĞİ İLE
  • Arkadaş watergarden a gitmiş burası Premium sinema falan demişler burda geçmiyor demişler doğrumu??

• evet giremez gold class sinemia ya dahil değil
  • ozaman neden uygulamada listede vatergarden var öylesine mi koymuşlar..

• IMAX 4DX MPX VİP D-BOX 3D 2D sadece bu formatlara bilet alınabilir diğerlerine alınamaz
  • artık hep pnr kodumu veriyor? eskiden gençturkcell ile kullanıyorduk. Yeni aldım hep kod verdi.
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    istanbul ankara izmir cinemaximum kod veriyor 4dx vip d-box alırsan ozaman kart verir

istanbul cinemapink kod veriyor diğer şehirlerdeki cinemapink kart veriyor

sinemia özellikle büyük şehirlere kod tanımlamış sinemalar pahalı oldugu için zarar ediyoruz diye kodu basıyor
  • watergarden salon 1 e baktım pnr numara giriş yeri var o nasıl oluyor

birde bu sinemada sweett box diye bir salon var bilet fiyatı 60 tl salona baktım full dolu görünüyor

bu insanlar çok zengin galiba 60 tl verebiliyorlar eğer bizdeki pnr bu salonda geçiyorsa ucuza girelim

siteden pnr ekleme yeri koymuşlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 18 Şubat 2017; 16:43:51 >
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.