Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beni hiçbir yere yönlendirmiyor banka ya bilgi gönderdik diyip oyalıyorlar kartın arkasında akbank yazıyor

3d şifresini akbank gönderiyor akbankla anlaşma yaptıkları için sinemia dışında bloke kaldıramıyorum

senin kart ingbank a ait oldugu için oraya yönlendirmişlerdir benim ingbank ile hirbir işim yok hesabım da yok
  • Sen diyince baktım ingbank yazıyor arkasında. Ben tüm ininaller ing sanıyordum. Beni zaten ininal müşteri hizmetleri yönlendirdi. Sinemia mh biraz bilgisiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    ininalı aradım sinemia ile iş ortaklıgımız hala devam ediyor bizim kartlarıda gönderiyor dedi

demekki ingbank kartı gönderseydi ininalden hemen blokeyi kaldıracaktım akbank gönderdiği için ben sorun yaşıyorum
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    canlı desteğe ininal durumunu anlattım artık ininal kart göndermiyoruz akbank kartları gönderiyoruz dedi

eski üyeler ininal karttan devam ediyor dedi
  • Vip de geçerli mi?

Ben üye olurken geçerli değildi ama şimdi geçerli yazıyor.

Vip den bilet alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 defa alabiliosunuz.

• Saat 21de sinemia öngösterimi ile kanyonda hidden figures filmine girdim önceki hafta da split öngösterimi cinema pinkteydi her ikisinde de girişte küçük popcorn ve kutu kola verdiler. Genel olarak güzel bir hizmet veriyorlar. Eskiden cinemaximumun kendi öngösterimlerine gitmiştim ve bu şekilde ikram vermemişlerdi.

Bugün ek olarak sinemia kurucusu da gelmişti içimden çok geçti aslında yanına gidip gerçekten kar ediyor musun bu işte diye sormak Ama keyfi yerindeydi bozmak istemedim. Sinemia görevlileri çok fazla fotoğraf çektiler ve seans söylenenden yaklaşık 40 dakika geç başladı. Olumsuz yönler sadece bunlar ama yine de fazla rahatsız edici biri durum değil.

Ayrıca gün içinde chat'e bağlanıp sordum öngösterim günlük bilet hakkınızın dışında kalıyor dediler yani aynı gün 2 kez sinemaya gidebiliyorsunuz kim yapmak ister bilmem ama merak edenler olabilir diye yazayım dedim

• bu nedir bilen var mı ??Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 23 Şubat 2017; 10:8:53 >
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Müşteri çekme amaçlı bir kampanya gibi geldi bana.
  • arkadaş almış direk 12 ay bakmamış fiyata
    şimdi iptal etmek için tırmalıyor
    var mı bir yolu bilen duyan çok teşekkür ederim şimdiden
  • bu 29 tl olan yıllık üyeliklerde mi oluyor yani? 1 ay sonra fiyat değişecek mi*

arkadaşm aldı banka kartından çektirdi hatta,şimdi yıllık oluyosa nasıl çekecekler fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: togan_ca

bu 29 tl olan yıllık üyeliklerde mi oluyor yani? 1 ay sonra fiyat değişecek mi*

arkadaşm aldı banka kartından çektirdi hatta,şimdi yıllık oluyosa nasıl çekecekler fiyatı?

Elbette değişecek normal kampanyasız fiyatı aylık 90 tl.Müşteri çekmek için yapıyorlar

• Yarın Resıdent Evıl DBox gıdersem Logan fılmıne Imax de gıtme hakkım kalır mı ? Ayda 1 kere olan hak var malum .ay basında mı sıfırlanıyor bu hakkımız yoksa en son gıttıgımız tarıhten sonra 1 aylık surec mı lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    1 ay içinde 1 tane 4dx 1 tane vip 1 tane d-box bileti alabilirsin bileti aldıgın tarihten itibaren

30 gün dolmadan yeniden bilet alamazsın ımaxte sınır yok hergün bilet alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 23 Şubat 2017; 14:32:39 >
  • Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

1 ay içinde 1 tane 4dx 1 tane vip 1 tane d-box bileti alabilirsin bileti aldıgın tarihten itibaren

30 gün dolmadan yeniden bilet alamazsın ımaxte sınır yok hergün bilet alabilirsin

Mesajı yazdıktan sonra gormustum evet boyleymıs tesekkurler

• römercan kullanıcısına yanıt
    Hocam sen de mi ordaydın :D evet ikramlar güzeldi girişte bi arbede oldu salona ama olsun
  • istinyepark taki yetkili ile görüştüm resindet evil ımax e gelecek şuan 3d projeksiyonda sorun var

onu gidermeye çalışıyoruz ona göre 2d veya 3d olacağına karar vericez dedi

2d olursa güzel olur en azından gözlüksüz rahat izleriz
  • Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Müşteri çekme amaçlı bir kampanya gibi geldi bana.

Kampanya koşulları neymıs ? Tarıhı var mı üyelıklerı bıtenlerde girebılıyor mu

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.