Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mobil den ileri tarihli bölümüne gir tarih saat format seç kartına para yükleyecek internetten yarın için bilet alabilirsin

sinemaya gittiğin zaman check in yaparsın olur biter
  • bugun alirken gorevli mars kartim olup olmadiğini sordu.ben de yok dedim.cikartmak istermisiniz bilet aldiginizda puan gelir dedi.Pnr kodu ile aldigim halde puan gelme ihtimali var mi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır sadece kart ile ödemelerde puan gelir
  • bugün halka filmini 4DX olarak izlemek için 3 kişi gittik cinemaximum marmara forum'a. üçümüzde de sinemia vardı. gişedeki kızın sinemia'dan haberi yoktu ben en önde olduğum ve üçümüz de bilet alacağımız için benim sinemia kartımdan 3 kişilik çekiyodu az daha :D neyse ki yanındaki kız biliyodu da gösterdi. 4DX filmlerde kod vermiyormuş demek ki bugün bunu öğrendim. kart şifresi de son dört hane.

halka filmini ben beğendim 7/10 diyebilirim her ne kadar imdb puanı düşük olsa da. 4DX'in koltuk sallanma/sarsması olsun, salonda rüzgar esmesi, ışık efektleri olsun gayet hoşuma gitti. ama filmden çok korkamadım malesef, normal bir film gibi izledim.
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    mesajından anladıgım kadari ile sen burdaki mesajları hiç okumuyor takip etmiyorsun demekki

burda sürekli yazdık 4dx salonunda kod geçmez sadece kart ile ödeme yapar puan toplarsınız dedik

ayrıca 4dx te aksiyon filmi iyi olur korku filmi koltuklar için uyumlu değil

bunda sonra 4dx e tekrar bilet alamazsınız 30 gün dolduktan sonra tekrar bilet alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 20 Şubat 2017; 22:57:20 >
  • valla yanlış anlamışsınız o zaman. 4dx'te kod geçtiğiyle ilgili bir şey yazmadım mesajımda. ayrıca korku filmiyle 4dx sistemi de gayet başarılıydı, sadece bu film korkunçluk bakımından biraz zayıf kalmış o kadar. 4dx'e ayda bir bilet alınabileceğiyle ilgili de bir mesaj atmıştım zaten son mesajlarımdan bakabilirsiniz. neden böyle bir çıkış yaptınız anlamadım doğrusu
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    4DX filmlerde kod vermiyormuş demek ki bugün bunu öğrendim. kart şifresi de son dört hane.

bu mesaja göre cevap verdim benim mesajımda kod veriyor diye bişey yazmıyor siz yanlış okudunuz ozaman

zaten 4dx te pnr diye bişey yok bugüne kadar hiç kod vermedi sadece kart ile ödeme yapılıyor mars karta puan ekleniyor
  • Şuan Zorlu Center dayım, 18.40 Ayışığı seansına PNR kod verdi. Bir türlü kartı kullanmak nasip olmadı ikinci üyeliğimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    4dx vip d-box dışında kart vermesini bekleme kart istiyorsan başka sinemaya gideceksin
  • Bu hafta akasyaya neler geliyor hocam sen bılırsın ımax dbox ?

• Son 3 gündür filme gidiyorum, sırasıyla parçalanmış, karanlığın elli tonu ve lego batman. Vizyon filmlerini genelde takip ediyorum. Bunun dışında zorlu da vip yi denedim. Sırada 4dx var. 6 aylık aldım, yenilerken aynı fiyata yenileyebilir miyim?

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    cuma resident evil ımax e geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

cuma resident evil ımax e geliyor

4dx 'e bekliyoruz

bugün vipe gittim hiç bi numarası yok bence millet bu parayı nasıl veriyor hayret ediyorum.
  • cinemaximum sinirlendirdi resident evil ön satışa açmış ama ımax e sıra gelmemiş 3 tane sinemada görüldü

yarın ımax e gelirse hemen bilet alıyorum 4dx ede gelirse haftaiçi tekrar giderim

logan bekliyordum onu hala ön satış açmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 21 Şubat 2017; 20:22:13 >
  • Hocam önsatışa çıkınca ileri tarihli biletle alabiliyoruz dimi sıkıntı olmuyor ? Mesela logan için önsatışa çaktığında uygulama içinden hangi filmi seçmek gerekecek ?

• Sinemia kart alın para kazandırın ekonomiye can verin

• römercan kullanıcısına yanıt
    uygulama 7 gün sonrasına kadar izin veriyor ön satışa açılsa bile 24 şubattan itibaren logan için bilet alabilirsin

cinemaximum un işi belli olmaz 3 marta kadar satış açmış ama logan yok
  • Sinemia ya bir öneride bulundum.

Üyeliği biten kişiler tekrar üyeliklerini yenilemek isterse.

Eski sinemia kartını tekrar kullanabilmeli.

Hem kart basım ücreti , hem kargo kurye hizmetinden kurtulacaklar.

Hemde üyeler zaman kaybetmeden üyeliklerini açıp kullanacak.

Sistemsel olarak mümkün hem kartın kullanım ömrüde yeter.

• arkadaşlar sinemia üyeliğiniz devam ederken asla numara taşıma işlemi yapmayın

yaparsanız akbank sim kartı bloke ediyor akbank hesabınız olmadıgı için bloka kaldıramazsınız

ben numara taşıdım sim kart bloke oldu 16 şubatta canlı desteğe bilgi verdim teknik ekip ilgilenecek dedi

6 gün oldu hala blokeyi düzeltemediler temsilciler hergün iletiyoruz diye oyalıyorlar

eğer bu sorun düzelmezse ileri tarihli işlem hakkımı üyeliğime gün olarak ekleyin dedim

temsilci eğer düzelmezse extra gün olarak eklenecektir dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 22 Şubat 2017; 19:20:16 >
  • Beni akbank değil de ingye yönlendirdiler. İng ile hiç bir bağım olmadığı için 5 günde kendiliğinden açılıyor. İngde ininal harici bir kartın varsa onun blokesini kaldırt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.