Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sinemia hakkında bi çok şikayet ve mağduriyet okuyorum ne kadar doğru tarafsız biri yazarmı?
  • Bugün, 4DX bir filmi ayda bir kereden fazla izleyemediğimizi öğrendim.

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

Peki bu kural her takvim ayı için bir defa mı demek oluyor yoksa üyeliğinin birinci ayı için bir defa, ikinci ayı için bir defa vs. mi?

Örneğin 16 şubat - 16 mart arası bir aylık üyeliği olan kullanıcı atıyorum 20 şubatta ve 10 martta 4DX film izleyebilir mi sinemia premium ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 16 Şubat 2017; 21:21:17 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    kendi adima bi sıkıntısı olmadi.talihsizlikler olabilio bazen ama ben yaşamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Hocam onu 30 günde bir olarak düşünebilirsiniz ama yine de desteğe sorun isterseniz,28 şubatta gidip 1 martta tekrar gidemezsiniz diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

sinemia hakkında bi çok şikayet ve mağduriyet okuyorum ne kadar doğru tarafsız biri yazarmı?

Hocam açıkçası gereğine uygun kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız,ama ben nasıl 2 kişi girerim fake checkin yapıp kod satıyım tarzı durumlara girişmediğiniz surece sorun olmayacaktır.Kurallara dikkat edin yeterli,en ufak bir tereddüde duşerseniz canlı desteğe sorun hemen ilgileniyorlar zaten.Sonuç olarak ileri tarihli bilet alımında checkini zamanında yaparsanız ve dediğim durumlara dikkat edip iyi niyetli kullanırsanız büyük ihtimalle sıkıntı yaşamazsınız.Kesin diyemem çünkü işin garantisini ben vermiyorum sonuçta ama 4. Ayım bitti hiç bir sorun çıkmadı,çıksada destek anında çözdü

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    canlı desteğe sordum ay içinde 1 vip 1 4dx 1 d-box olarak bilet alabilirsiniz dedi

bu ay içinde hangi tarihte alırsan ogünden itibaren 30 gün geçmesi gerekiyor dedi

ben dün vip aldım tekrar 15 marttan sonra vip alabilirim
  • Arkadaşlar ben de 29 liralık kampanyadan faydalanıp almak istiyorum da bir kaç sorum var.

-Mesela gitmediğim günlerde kartımı başka birine kullanması için versem sorun oluyor mu?

-Bir de kampanyalı aylık üyelikten sonra üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum, otomatik olarak 89 liradan yenilendiği söyleniyor ve bu konuda üyelik iptali konusunda bazı sorun yaşayanlar olduğunu gördüm. İptal ettirmek için neler yapmam gerekir, hemen kartı alınca yenilenmeyi iptal edersem kartımın son kullanım tarihine kadar kullanabilir miyim?
  • ryodo kullanıcısına yanıt
    Kartı vermeniz işe yaramaz,cep telefonunuzun sinemia uygulamasını açıp checkin yapmak durumundasınız.Ayrıca genellikle kod verir.Kartı alıp iptal ederseniz haklarınızı kullanırsınız,otomatik yenilenmez.Yani telefonunuzu da verecekseniz kartla beraber olur.

• ryodo kullanıcısına yanıt
    bu hizmet bireysel, sahibinden başkasının kullanması üyeliğin iptaline sebep olur. sen aldıysen sen kullanacaksın yani

kartının aktivasyonunu yaptıktan sonrahttps://www.sinemia.com/uyelik/detay kısmından iptal etme yeri var (gerçi oradan iptal edilemiyor, sadece iptal için iptal@sinemia.com adresine e-mail atabileceğinizi söylüyor) senin talebinin üzerine iptal ediyorlar. üyeliğinin sonuna kadar normal kullanabiliyorsun tabii ki, sadece bitince yenilenmiyor.
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    anladım değerlendirmekte fayda var o zaman
  • Arkadaslar bende üye oldum acaba kart gelmeden uygulama aracıgıyla sınemaya gidip cekin yapıp biletimi alabilirmiyim yoksa kartın gelmesi şartmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemia anasayfasında kargo ücretsiz yazıyor ama ödeme ekranında 9.90 tl kargo ücreti çıkıyor, herkeste böyle mi ?
  • kocaman29 kullanıcısına yanıt
    kartın üstündeki 16 haneyi ve arkasındaki 3 haneyi yazarak siteden aktifleştiriyorsun. o yüzden şart.
  • 10 gün sonra uyeligim bitecek 59 liradan 1 aylık almıştım kartın içinde 60 lira bırakacağım bakalım aynı fiyattan yenileyeceklermi şuana kadar 7 kere kullandım 89 lira derlerse devam etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: mclarenfb1

10 gün sonra uyeligim bitecek 59 liradan 1 aylık almıştım kartın içinde 60 lira bırakacağım bakalım aynı fiyattan yenileyeceklermi şuana kadar 7 kere kullandım 89 lira derlerse devam etmem

Karta para mı yüklüyorsunuz ,peki nasıl?

• Hepsi için ayrı ayrı mı 1 adet geçerli hocam?Atıyorum 1 vip artı 1 d-box kullanılabiliyor mu aynı ay içinde.

• StevieW kullanıcısına yanıt
    mesajımda cevap var
  • cinemaximum güldürdü ımax salonuna recep ivedik 5 koymuş yeni nesil ajanın seanslarını azaltmış

sadece 10.30 13.00 da var diğer saatlerde recep oynuyor büyük perdede recep izlemek isteyen oraya gidebilir
  • cinemaximum beni de hayal kırıklığına uğrattı o konuda. recep ivedik gibi bir filmi 7 salonda tüm seanslarda oynatmak nedir yahu... izleyeceğim filmin seanslarını kapatıp o salonda recep ivedik oynattılar resmen. film de film olsa recep ivedik yani. gerçi bu filmi izleyecek binlerce insan var türkiye'de o yüzden cinemaximum da cebine bakıyor haliyle. bulunduğumuz durum içler acısı
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Hatta ben ileri tarihli biletimde check in yapmayı unuttum , canlı yardıma akşam unuttugumu belirttim . hiçbirşey olmadı, sadece bir daha unutursanız üyelik iptali olur dediler, sanırım 1-2 kez böyle iyi niyetli olursanız haber verirseniz hiçbir konuda sorun çıkacagını sanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.