Şimdi Ara

Sinemaya kaçak yiyecek-içecek sokan var mı ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
3.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaçak yiyecek - içecek ne kardeşim bilet falan almıyorum film başladıktan 15 dk sonra falan turnikelerin hemen yanından geçiyorum sanki filme geç kalmış gibi sakin ama biraz hızlı adımlarla salona giriyorum genelde ön taraflar boş oluyor ve film başladığı için başklarının yerine oturma gibi bir ihtimalinde yok hemen oturuyorum en mantıklı boş yere güzel güzel filmimi izliyorum sonra çantamdan bimden aldığım topi tanem ve cappy safarimi çıkarıyorum değmeyin keyfime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 22 Şubat 2016; 21:05:24 >
  • Bimden ice tea almıştım. Birde toblerone. Tabiki efsane cips pakediyle birlikte. Buzlu çayı cebe attım toblerone cebe cips kapşonun içine. Saçma sapan bir içeceğin 10 lira olduğu yerde bunu yaptığıma hiç pişman olmadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçakçılıkta sınır yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı benim başıma gelmişti hocam Ice tea tam salona girerken çantadan akmıştı çaktırmadan ışık hızında oturmuştuk

• içecek ve patlamış mısır soktuk çok kez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Her sinema öncesi 15-30 dk kala giderim markete alırım Çerezza patlamış mısırı cipsi kolayı atarım sırt çantama. Paşalar gibi sinemama girerim. 1.5 liraya alabildiğin şeyi orada 15-20 liraya kitliyorlar bu nasıl bir şeydir anlamıyorum. Ancak bir keresinde fiyatını sormadan 2 su istemiştim aşırı susamıştım ve film başlamak üzereydi 7.5 TL dedi, bir su ne kadar dedim 3.75 dedi, tamam bir su olsun dedim. Bu da böyle bir anımdır.

Sinema biletimi de internetten 12.50 liraya alırım. 3 boyutlu gözlük dahil 14 lira tutar taş çatlasa. Her Cinemaximum'da geçerli. Gidip gişede 25 lira bayılmak da kerizliktir.

İnternetten nasıl bilet alıyorsunuz o fiyata

sinemadafirsat.com
    firsat.me

Bu sitelerin takipçisi olun paranızı kaptırmayın.

• kola mısır sokuyorum ben
  • Beyler nasil sokuyirsunuz ustunuzu çantayı falan aramıyorlar mi

• Nargile ile giricem bu sefer
  • Ocak ayında montun cebinde teneke kola sokmuşluğum vardır

• Sevgilimin çantasına doldurup en son İftarlık Gazoz'a gitmiştik. Bugun Deadpool'a gideceğiz.

• su ve çikolata alıyorum marketten.

su markette 25-50 kuruş arası. sinemasa 2.5 tl. ne gerek var?

yasak olabilir belki ama elindekini çöpe at diyeni de görmedim. asgari ücretle çalışan adamlar sonuçta. onlara giren-çıkan yok. simema sahibi düşünsün

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    hatta çantasını zula olarak kullanıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Off geçen sinemaya kuzu kavurma,güveç,pirzola falan soktum ondan önceki sinemadan kalma künefe buldum çantamda onu da gömdüm.

Ama en güzeli arkada mangal yapmıştık o güzeldi sonra herkes filmi bıraktı sırayla ekmek arası yaptık millete.

Gülüm nasılsın ya

• mangal yapanı bilirim.
  • Sinema salonu değil sanki gümrük sınır kapısı.Onu soktum bunu soktum.

• Sinemaya girerken bilet alıyo musun diye sorsana

• sinemada yiyecek içeçeğe 1,5 iskender parası vereceğime her gittiğimde marketten cips içecek cart curt alırım poşete koyar montumun içine koyup elimde sokarım kimsede anlamaz hatta bazen 1 biletle 2 filme girmişiliğimde vardır vaktim varsa eğer
  • viski sokmuştum

bide 3 tane lahmacun sokmuştum
  • pringles ile ziyafet çekiyorum gittiğimde
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.