Şimdi Ara

Sinemaya kaçak yiyecek-içecek sokan var mı ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
3.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kış aylarının da katkısıyla montun şişliğinden istifade ederek fındık fıstık az sokmadık bizde. O paketi haşur huşur açarken ufakta olsa huzursuz olmuyor değilim ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

Her sinema öncesi 15-30 dk kala giderim markete alırım Çerezza patlamış mısırı cipsi kolayı atarım sırt çantama. Paşalar gibi sinemama girerim. 1.5 liraya alabildiğin şeyi orada 15-20 liraya kitliyorlar bu nasıl bir şeydir anlamıyorum. Ancak bir keresinde fiyatını sormadan 2 su istemiştim aşırı susamıştım ve film başlamak üzereydi 7.5 TL dedi, bir su ne kadar dedim 3.75 dedi, tamam bir su olsun dedim. Bu da böyle bir anımdır.

Sinema biletimi de internetten 12.50 liraya alırım. 3 boyutlu gözlük dahil 14 lira tutar taş çatlasa. Her Cinemaximum'da geçerli. Gidip gişede 25 lira bayılmak da kerizliktir.

İnternetten nasıl bilet alıyorsunuz o fiyata

sinemadafirsat.com
    firsat.me

Bu sitelerin takipçisi olun paranızı kaptırmayın.

Hocam baktım da imax mpx ve premium Larin farkı ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşletmelerde düşüncesiz.Hayır çok şükür durumum var alsam alırımda insanları aptal yerine koymaları insanın zoruna gidiyor.Şunun fiyatını 1 tl fazla yap hem sen kazan hem millet rahatlasın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Her sinema öncesi 15-30 dk kala giderim markete alırım Çerezza patlamış mısırı cipsi kolayı atarım sırt çantama. Paşalar gibi sinemama girerim. 1.5 liraya alabildiğin şeyi orada 15-20 liraya kitliyorlar bu nasıl bir şeydir anlamıyorum. Ancak bir keresinde fiyatını sormadan 2 su istemiştim aşırı susamıştım ve film başlamak üzereydi 7.5 TL dedi, bir su ne kadar dedim 3.75 dedi, tamam bir su olsun dedim. Bu da böyle bir anımdır.

Sinema biletimi de internetten 12.50 liraya alırım. 3 boyutlu gözlük dahil 14 lira tutar taş çatlasa. Her Cinemaximum'da geçerli. Gidip gişede 25 lira bayılmak da kerizliktir.

İnternetten nasıl bilet alıyorsunuz o fiyata

sinemadafirsat.com
    firsat.me

Bu sitelerin takipçisi olun paranızı kaptırmayın.

Hocam baktım da imax mpx ve premium Larin farkı ne

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: Can Verip Nam Alyryz

quote:

Orijinalden alynty: NomadCRY

quote:

quote:

Her sinema öncesi 15-30 dk kala giderim markete alyrym Çerezza patlamy? mysyry cipsi kolayy atarym syrt çantama. Pa?alar gibi sinemama girerim. 1.5 liraya alabildi?in ?eyi orada 15-20 liraya kitliyorlar bu nasyl bir ?eydir anlamyyorum. Ancak bir keresinde fiyatyny sormadan 2 su istemi?tim a?yry susamy?tym ve film ba?lamak üzereydi 7.5 TL dedi, bir su ne kadar dedim 3.75 dedi, tamam bir su olsun dedim. Bu da böyle bir anymdyr.

Sinema biletimi de internetten 12.50 liraya alyrym. 3 boyutlu gözlük dahil 14 lira tutar ta? çatlasa. Her Cinemaximum'da geçerli. Gidip gi?ede 25 lira bayylmak da kerizliktir.

Ynternetten nasyl bilet alyyorsunuz o fiyata

sinemadafirsat.com
    firsat.me

Bu sitelerin takipçisi olun paranyzy kaptyrmayyn.

Hocam baktym da imax mpx ve premium Larin farky ne

Premium AVM'ler var mesela Zorlu Center, Akasya AVM gibi. Bu tarz AVM'lerde premium almanyz gerekiyor. IMAX ise farkly bir görüntü formaty, perdesi daha geni?, görüntü kalitesi daha iyi vesaire. Girece?iniz filmde zaten yazar hangi görüntü formatynyn ne oldu?u.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Her sinema öncesi 15-30 dk kala giderim markete alyrym Çerezza patlamy? mysyry cipsi kolayy atarym syrt çantama. Pa?alar gibi sinemama girerim. 1.5 liraya alabildi?in ?eyi orada 15-20 liraya kitliyorlar bu nasyl bir ?eydir anlamyyorum. Ancak bir keresinde fiyatyny sormadan 2 su istemi?tim a?yry susamy?tym ve film ba?lamak üzereydi 7.5 TL dedi, bir su ne kadar dedim 3.75 dedi, tamam bir su olsun dedim. Bu da böyle bir anymdyr.

Sinema biletimi de internetten 12.50 liraya alyrym. 3 boyutlu gözlük dahil 14 lira tutar ta? çatlasa. Her Cinemaximum'da geçerli. Gidip gi?ede 25 lira bayylmak da kerizliktir.

Ynternetten nasyl bilet alyyorsunuz o fiyata

sinemadafirsat.com
    firsat.me

Bu sitelerin takipçisi olun paranyzy kaptyrmayyn.

Hocam baktym da imax mpx ve premium Larin farky ne

Premium AVM'ler var mesela Zorlu Center, Akasya AVM gibi. Bu tarz AVM'lerde premium almanyz gerekiyor. IMAX ise farkly bir görüntü formaty, perdesi daha geni?, görüntü kalitesi daha iyi vesaire. Girece?iniz filmde zaten yazar hangi görüntü formatynyn ne oldu?u.

Anladım çok sagolun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.