Şimdi Ara

Sinemaya kaçak yiyecek-içecek sokan var mı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
3.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O sinemada cips yiyen tayfa umarım bana rastlamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scriptkiddiez -- 22 Şubat 2016; 2:21:31 >
  • Sinemaya su dışında bir şey sokulmasına karşıyım.

Eğer acıkıyorsan o işini de lütfen verilen arada hallet.
  • Sirf bu ise uygun sevgili arayip bulmuslugum var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemada yemek yenmez arkadaşlar hele ki yerken ses yapan şeyler yenmez efendi gibi alın soğuk içeçeğinizi için yada çikolota vb yiyebilirsiniz gofret değil tabi. Özetle yerken ses çıkartan ve koku yapan şeyleri azıcık toplum saygınız varsa sinemada yemeyin arkadaşlar ciddi rahatsızlık veren bir durum siz oraya zamanınızı ayırıp merak ettiğiniz bir filmi izlemeye gidiyorsunuz yanınızda ki kişi filmin en heyecanlı yerinde çatır çutur cips yiyor sesi kulağınızda üstüne ağır bir koku rahatsız ediyor.

Aynı şey patlamış mısır felan için de geçerli Sinemalarda satılmaması lazım açık ve net illa birşey yiyip içerken izlemek istiyorsanız blurayini alıcaksınız evinizde paşa gibi istediğiniz şekil de yiyeceksiniz sanane istiyen yer istiyen yemez diyecekler olabilir o iş öyle değil işde senin yapdığın şey başkalarına rahatsızlık veriyorsa yapmıyacaksın.

Hadi illa yiyeceğim tıkınmam lazım insanlar umrumda değil ben yerim parasını vermişim onlarda yeseymiş diyecekseniz lütfen korku filmlerinde patlamış mısır almayın ulan her korkduğunuzda kafamızdan aşşağı mısır dökülüyor hele kızlar yerinden fırlıyor korku sahnelerinde tüm mısır etrafa dağılıyor yapmayın birinin tersine gelirsiniz sonrası kötü olur.

Ha birde mısır alıpda yavaş yavaş insan gibi ses yapmamaya çalışan insanlar var onlarda yemeseler iyi olur ama onlara herhangibir kötü lafım yok en azından düşünebilme empati yapabilme yeteneğine sahip insanlar dikkatleri için teşekkür ediyorum bu güzel insanlara hele bazıları var özeniyor mısır alıyor yerken ses oluyor diye filmin sonuna kadar yemiyor işte öyle insan adamdır adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 22 Şubat 2016; 3:56:42 >

• Off geçen sinemaya kuzu kavurma,güveç,pirzola falan soktum ondan önceki sinemadan kalma künefe buldum çantamda onu da gömdüm.

Ama en güzeli arkada mangal yapmıştık o güzeldi sonra herkes filmi bıraktı sırayla ekmek arası yaptık millete.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarla sürekli yaparız yapılmalıda bence çünkü içeçek vs gereksiz pahalı bir kutu kola 7.5 tl olabilir mi arkadaşlar ya😤

• Kapsonlunun kapsonuna kutu kola koyuyirum tamamdir yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Cinemaximum da mısır yiyen adam zengindir.

Ben içiceği alıyorum dışarıdan patlamış mısır ordan alıyodum artık evden yaparım onuda 15 tl kova verilirmi
  • Geçen adam görevlinin önünde 1 lt ice tea elinde içeri girdi

• okan bayülgenin kanalizasyon filmine girecektik arkadaşlarla ... bilet alırken salonun boş olduğunu gördük arkadaş hemen markete gitti büyük boy cipsler içecekler bi dünya şey çoğunu bitiremedik :) filmden daha çok eğlenmiştik o zaman ....

bunun dışında ilginin yoğun olduğu, salonda sadece 3 arkadaştan daha fazla kişinin olduğu filmlerde mısır ve cips sesine dayanamıyorum arkadaş...
    yemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Yetenek

sonra neden kiz arkadasim yok oluyor bu hareketlerle hangi kiza cekici gelebilirsiniz xD eyvallah kraker falan alırsın gofret alirsin bimden stok yapmak nedir birader ya

Çekicilikle ne alaka? Bence yürümeye devam et durma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 22 Şubat 2016; 8:43:04 >
  • Filmin baslamasina 20 dk kala nisanlimla kipaya gideriz, cerezza misir cipsi, kola , abur cubur alip nisanlimin cantasina doldururuz. Isiklar kapandigi an afiyetle yeriz. :)

• Ben direkt migros poşetiyle giriyorum içerisinde 8'li cola, 3-4 tane çerezza popcorn Yetiyor yani. Kimsede hemşerim bu nedir demedi şuana kadar
  • En nefret ettigim sey pet sise,misir,poset sesi telefonla oynamak. Adam filmin ortasinda telefonla konusuyor

Bazi sinemalarda en arkada oturanin kafasi perdeye yansiyor. Fiyatlar konusunda hakli herkes. Bir su 2.5 tl olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Öncelikle sinemaya gideceksem mutlaka yanımda sırt çantamı da götürürüm. Seansın başlamasına 30 dk. kala Migros'a girer alacaklarımı alırım ve çantamı bir güzel doldurduktan sonra çaktırmadan salondaki yerime otururum. Işıklar kapandığı anda benim için ziyafet başlar.
    Bu işletme sahiplerini anlamıyorum. İnsanlar neden orta boy mısır artı içeceğe 15-16 lira versin ki? Zaten sinema bileti 15 lira kardeşim!?
    Yap şunu makul bir fiyat, örneğin orta boyunu 4-5 lira, insanlar bol bol alsın, sen de sürümden kazan.

Aynı şekilde otobüs dinlenme tesislerindeki fiyatları da anlamıyorum. Markette 1 lira olan şey orada 3 lira oluyor. Böyle olunca ben şahsen almıyorum. Yani 1 liraya satan bundan kar edebiliyorsa sen de sat 1 liraya insanlar bol bol alsın. Sırf rekabet olmadığı için aynı ürünü bana 3 liraya kitlemeye çalışırsan kusura bakma kardeşim ben o ürünü almam. Para ağaçta yetişmiyor...

Sinemayi bilemem ama otogar da fiyatların fahiş yükseklikte olmasının nedeni, büfe sahiplerinin ödedikleri çok yüksek büfe kiralaridir. Normal şehir içindeki dükkanlara göre çok daha fazla kira ödüyorlar. Bunuda malesef sattıklarından çıkarmaya çalışıyorlar.

• Geçen gün yanımdaki adamlar çay demlediler. Termos getirmiş çay içiyorlardı :)
  • Mesela geçen Deadpoola gittim. Arkadaşın çantası patlayacakti az daha. Cips , çikolata, sprite ne varsa doldurduk. Bi ara KFCden menü alıp sokmayı planlıyorum.

• Mısır sokup ışıklar kapanınca ticaretini yapan adamlarız.

• ahmet_dpt A kullanıcısına yanıt
    Yok artık pet bardak...

Yanındakine de ikram ediyor musun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Yetenek

sonra neden kiz arkadasim yok oluyor bu hareketlerle hangi kiza cekici gelebilirsiniz xD eyvallah kraker falan alırsın gofret alirsin bimden stok yapmak nedir birader ya

Ben kiz arkadasimla yillardir bunu yapiyorum ayip veya utanilacak bir sey degil hatta eglenceli bile oluyor :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.