Şimdi Ara

Sinema saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film saatinden 20 dk geç başlamamalı 20 dakika boyunca insanlara zorla reklam izletiliyor. Fiyatlar da çok saçma. IMAX film izlemek istediğinde 40 tl normali zaten 20 tl altı kalmadı. Bu fiyatları ödeyip üstüne de 20 dakika reklam izlemek insanı gerçekten delirtiyor.

• seanslara kafadan 10dk ekle, içeri gir bak hala reklam varsa lavaboya git gel bu sayede reklam derdin olmaz..

forumda çek satış bölümü var.. sinema biletlerini uyguna bulabilirsin.. kendimden örnek vereyim, imax biletleri 20 liraya satıyorum. 4 liraya Lady Bird, 6 liraya Logan, 7 liraya Avengers - Black Panter biletleri sattım. Yani forumu takip edersen satıcılardan uyguna bilet alabilirsin..
  • Sinema mı kaldı ya
  • Hocam ben Cinemaximum'a iş bankası kartıyla 8 TL'ye bilet alarak gidiyorum, erken saatteki seanslar ucuz olduğu için hem fazla reklam izletmiyorlar hem de çok ucuza geliyor, tavsiye ederim.
  • Sadece izlemeye değer filmleri imax izleyin. Ben puanlarımı biriktirip gidiyorum. Evet fiyatlar çok ucuk ama yapıcak birşey yok maalesef cinemaximuma rakip gelmesi lazım.
  • Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dediklerini yapıyorum zaten ama anlatmaya çalıştığım şey neden yapmak durumundayız.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Akira bey ne diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Akira bey ne diyorsunuz
    Evde izleyin
  • Hayatımda 6 kez sinemaya gittim ama artık gitmeme kararı aldım. Hep çiftli koltuklar, telefon ekranları, milletin gereksiz tepkileri falan derken 2 senedir sinemaya gitmemeye başladım. Hep de böyle devam edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sık sık giderim, genelde film saatine 10dk ekleyip salona girerim. evde de sinemada da izlemenin tadı ayrıdır. hava soğuksa alırım kahvemi çayımı mis gibi evde izlerim, hava güzelse çıkar 2tur atar öyle sinemaya uğrar dönerim. kestirip atmayın hemen sinemaya gitmeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Hayatımda 6 kez sinemaya gittim ama artık gitmeme kararı aldım. Hep çiftli koltuklar, telefon ekranları, milletin gereksiz tepkileri falan derken 2 senedir sinemaya gitmemeye başladım. Hep de böyle devam edecek.
    Yerli filmlerde öyle. Ben bugün arkadaş zoruyla müslüm filmine gittim telefon ışığı konusu bayağı vardı. Dediklerini ilk kez bugün bayağı yaşadım..

Genelde Akasya , Zorlu , Kanyon gibi yerleri tercih ederim bana çok uzak olsa da oranın izleyici kitlesi daha elit. Zaten yabancı altyazılı filmler hep izlerim. Bu filmlere kültürsüz insan çok az gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Targeryan

Hocam bu dediklerini yapıyorum zaten ama anlatmaya çalıştığım şey neden yapmak durumundayız.
    Yozlaşmış ülke olduğumuz için kendini ayakta düzdürmemek için bunları yapmak zorundayız

• Para verdiğim şeyi izleyecekken reklam izlemeye ben de uyuz oluyorum. Tamam bazı reklamlar güzel oluyor da arkadaş banane reklamdan. Ben paramı vermişim gelmişim film seyretmeye yahu!

• Telefon buyuk sıkıntı su sinemalarda muslumu izliyordum gecen hafta adamin biri 2 dakikada bir telefonun ekranina bakip duruyor belli ki birsey bekliyorsun niye geldin o zaman filme neyseki ara olunca gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • la oğlum film izlemek için para veriyorsunuz ve üstüne reklam ha. nette reklam gorunce dayanamiyorum neden bahsediyorsunuz?

alin guzel bir 4k tv. torrente yumulun. degil para vermek, üstüne para verseler bile dayanamam bahsettiginiz işkenceye. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gonulbas

la oğlum film izlemek için para veriyorsunuz ve üstüne reklam ha. nette reklam gorunce dayanamiyorum neden bahsediyorsunuz?

alin guzel bir 4k tv. torrente yumulun. degil para vermek, üstüne para verseler bile dayanamam bahsettiginiz işkenceye. :D
    Aynen öyle, hatta ben bu bahsedilen şeyler yüzünden hiç sinemaya bile gitmedim
  • benim işime geliyor valla filmlere 10 - 15 dakika geç gitmeye başladım. bazen karnımı bile doyuruyorum 15dk. da.
  • 8 TL IMAX izliyorum seans 11:30 da ise 11:45 gibi orada oluyorum arada da bir WC 2 tur atıyorum sıfıra yakın reklam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Sinema mı kaldı ya
    Hiç sorma bluray gelince coşuyoruz zaten
  • İşin kötü yanı bari reklamlarda gelecek filmlerin fragmanları falan olsa. Saçma sapan yok maximum kartmış, yok efendim çeyiz takımı bilmem ne gösteriyorlar aşırı derece gereksiz ve insanı sıkıyor hakikaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.