Şimdi Ara

İzlediğim Filmlerin Listesini Oluşturabiliceğim Site Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
18.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlediğim filmlerin listesini oluşturabiliceğim site var mı?

Örneğin: myanimelist.net/animelist/nanostyle gibi...

Bu arada bu site sadece anime için...

Yardımlarınızı bekliyorum

• Türk sitesi ve benim beğenip kullandığım bir site: http://www.filimadami.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Türk sitesi ve benim beğenip kullandığım bir site: http://www.filimadami.com/

Teşekkürler...Özelden de bu site önerildi, bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtostopcununRehberi

quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Türk sitesi ve benim beğenip kullandığım bir site: http://www.filimadami.com/

Teşekkürler...Özelden de bu site önerildi, bakıyorum

Alıntıları Göster
    www.imdb.com Üye olup eklemek istediğin filmi arat ve "+ Watchlist" kısmına bas. Animeleri de ekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beistrich -- 13 Eylül 2014; 21:28:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Beistrich

www.imdb.com Üye olup eklemek istediğin filmi arat ve "+ Watchlist" kısmına bas. Animeleri de ekleyebilirsin.

Alıntıları Göster
    arkadasda belırtmıs. en kapsamlı fılm sıtesı ımdb . watchlistide cok kullanıslı . kullanıyorm tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E2521C65

arkadasda belırtmıs. en kapsamlı fılm sıtesı ımdb . watchlistide cok kullanıslı . kullanıyorm tavsiye ederim
    IMDB en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hibrit

IMDB en iyisi.

Alıntıları Göster
    Valla ben Facebook'un filmler bölümüne ekliyorum ama bi süreden sonra sıkmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fa362

Valla ben Facebook'un filmler bölümüne ekliyorum ama bi süreden sonra sıkmaya başlıyor.

Alıntıları Göster
    http://www.turkcealtyazi.org/
    tüm bilgileri imdb den çekiyor daha kullanışlı bana kalırsa
  • Kimse de dememiş
    www.sinemalar.com
  • İmdb
  • IMDB en kalitelisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersan145

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    www.criticker.com kullanıyorum listelemek için. Filmlere 0-100 arası puan veriliyor ve buna göre de sevebileceğin filmleri doğru tahmin ediyor.
  • Doğru düzgün Ingilizce bilmeyenler atıp tutmaya başlamış. Imdb'nin Watchlist özelliği izlenecek filmleri eklemek içindir. O yüzden daha çıkmamış film ve dizileri ekleyebiliyoruz.
    Benim merak ettiğim puanladığımız filmlerin tamamını nasıl göreceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 14 Eylül 2014; 7:45:49 >
  • Bunun için ingilizceye gerek yok sen atıp tutma, istediğin amaçla kullanabilirsin o butonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Bunun için ingilizceye gerek yok sen atıp tutma, istediğin amaçla kullanabilirsin o butonu

Sitede ne işe yaradığı yazıyor. Izlediğin filmleri puanlayarak Izlediğin filmlerin listesini yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Bunun için ingilizceye gerek yok sen atıp tutma, istediğin amaçla kullanabilirsin o butonu

Sitede ne işe yaradığı yazıyor. Izlediğin filmleri puanlayarak Izlediğin filmlerin listesini yapabilirsin.

Alıntıları Göster
    IMDB Watchlist hem izlemek istediğiniz filmleri/dizileri eklemek hem de izlediğiniz filmi eklemek içindir. Hangi amaçlı kullanırsanız kullanın bir zorunluluğu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Doğru düzgün Ingilizce bilmeyenler atıp tutmaya başlamış. Imdb'nin Watchlist özelliği izlenecek filmleri eklemek içindir. O yüzden daha çıkmamış film ve dizileri ekleyebiliyoruz.
    Benim merak ettiğim puanladığımız filmlerin tamamını nasıl göreceğiz?

Sitede sağ üstteki kullanıcı adından profiline giderek puanladigin Filmleri görebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filmadamı -- 14 Eylül 2014; 14:13:45 >
  • IMDB kullanıyorum ben de çoğu arkadaş gibi. Baya kullanışlı oluyor.
  • Imdb watchlist izlemek "istesiğin" filmler için kullanılır.açıklaması da var zaten.
  • Peki izlemediğim filmleri tespt etmek için tüm izlediklerimi seçsem bir daha karşıma çıkarmasa. Böyle bir site veya uygulama olsa keşke
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.