Şimdi Ara

Sınavı saldım herkese kolay gelsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
2.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mantıklı düşününce üniye gitmezsem bu evden kurtulamam gibi zaten onun için sınavdan iyi bir sonuç alıp İstanbul’u terk edicem inşallah

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam MSÜ kazanabileceginizi düşünüyorum girin bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ailenin söylediklerini de kulak ardı etme. Muhtemelen boş konuşmuyorlardır.

• çeka1 kullanıcısına yanıt
    Hocam girmedim sırf para gitmesin diye ona da

• _ogz kullanıcısına yanıt
    Hocam çok cimri bir ailem var

• Geç başvuruya kaydol hocam tarihine bak ben hatırlamıyorum.Yksde de fena yapmazsın bence şu an yoluna bak 4 ay kalmış

• Haha ben de istabula gelmek içinçalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maketbıcagı kullanıcısına yanıt
    Gelme olm İstanbul da paran yoksa sürünürsün

• Geçen sene günde 5 tl ye çorba ile karnımı doyuran bana da bu tarz söylemlerde bulunuyorlardı. Toksik aile ya valla çekilmiyor.

• Benim ailem de öyle. Geçen gün hesapladım annem babam asgari ücret alsa tek çocuk ben olsam çooook çook daha iyi yaşardım gençliğimi. Bunlar o kadar cimri ki eve tavuk bile almıyor.

• kira dışında bi sıkıntısı var mı hocam? zincir market fiyatları yine aynıydı sanırım. kazanırsam kalacağım yer hazır ancak siz böyle deyince bi düşündüm yeniden

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    benim de dikkatimi o çekti kuzeni 4k maaşı nerede alırsa alsın ailesine yük olmadan yaşayamaz ki

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar 3 kardeş, 3 ü de okumadı en büyüğü 20 yaşında ve hepsi asgari ücret ile çalışıyor 4*3 12k yani

• Ryo41 kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim eve asgari ücretin 3 katı para giriyo, ev kira değil ama eve bi tavuk alınmıyor sizinki gibi :(

• çok para değil ki bizde de ev araba var, işçi sınıfıyız 3 asgariden biraz fazla giriyordur. çok az da olsa kira falan alıyoruz. asgari ücretin yarısı kadar bir de o. başka hiçbir şey yok. yazın yine işe falan girmek zorunda kalıyorum. 4 asgari ücret falan 4 kişilik aile için neredeyse hiçbir şey. fakir yapar sizi.

• sriiouss kullanıcısına yanıt
    Hocam kalacağın yer nerede mesela şehir merkezine uzaksa otobüste sürünürsün İstanbul trafiğini anlatmama gerek yok herhalde. Onun dışında yurtlar diğer şehirlere aşırı pahalı. Kiralar en en dandik, Suriyelilerin bulunduğun ilçelerde bile 1.5 2k dan başlar Kadıköy Üsküdar vs. zaten oraları unut derim ayrıca artık İstanbul aşırı derecede kalabalık hocam cidden öğrenciye uygun bir şehir değil burası

• Hocam bizde 2 ev 2 dükkan ve araba da var 3 kişilik aileyiz ama yine geçinemiyoruz aw

• nası geçinemiyorsunuz awk, dükkan olmuş 1m lira en dandiği. kirasıyla bile geçinilir onlarla iyi misin sen?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.