Yüzbaşı
06 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
56 üye
Görüntülenme
Toplam: 2028 (Bu ay: 0)
Gönderileri
mevcut durum nedir bilen var mı? eskiden akts'nin yüzde 30'uydu bu. şu an yasal bir sınır mevcut mu yoksa kaldırıldı mı?
ön bilgilendirme: konuyu buraya açıyorum çünkü tanıdığım herkes bu bölümde. zaten sohbet konusu bu, silmeyin lütfenselam, erdal ben. buraya uzun zamandır vakit ayıramıyordum. geçen öylesine gamex'in indie alanına başvurdum. üç günde yapmış olduğum oyunu kabul edip stand ayarlayacaklarını söylediler. ben de birkaç gün daha üzerinde çalışmaya devam ettim. bir kazancım olmayacak, sadece sohbet etmek isteyen olursa 30 ağustos, 31 ağustos ve 2 eylül tarihlerinde (1 eylülde ben yokum) tüyap'a gelebilir
ösym'nin yerleştirme kolunda çalışıyorum. maalesef özellikle ceng'de çok fazla yığılma var her şey birbirine girdi. dün boğaziçi'ne yerleştirdiğim elemanı bugün saü eem'e kadar düşürmek zorunda kaldım (trollüne sona yazmış herhalde, görünce şok olacak çocuk). neyse arkadaş bahsetti ribas diye biri varmış onun konulardan destek alabilirmişiz nereden ulaşabiliriz acaba konuya?
telafiye almadılar (sırf 35 dakikayla kaçırdım diye).. sonuçlar açıklanınca büte girmeyi düşünüyorum. başvurular ne zaman bilen var mı? bir de para iadesi alabiliyor muyuz yks'ye giremeyenler olarak? açıkça hakkımız yendi çünkü.
arada kaldığım soruları optikte farklı, kitapçıkta farklı işaretledim. optiğe yanlış işaretlediklerimi ösym'ye dilekçe yazarak düzelttirdim. kitapçık kontrolü bu günler için duruyor. sıralamalar açıklanmadığı sürece kaydırma itirazı yapabiliyorsunuz, düzeltiyorlar. şimdiden 23 soruyu düzelttirdim bile. bilmeyenler için hatırlatmış olayım, acele etsinler açıklanmadan
selam herkese. tekirdağ namık kemal üniversitesi şarap üretim teknolojisi mezunu bir abinizim. şu an türkiyenin önde gelen bir şarap firmasında ayakçı olarak çalışıyorum. filmlerde üzümlerin üzerine çıkıp çiğneyen insanlar görüyorsunuz ya, heh işte onlardan biri de ben oluyorum. maaşım pek tatmin edici değil ancak ara sıra patron etrafta yokken eğilip leğenden şarap içtiğimiz oluyor. bu güzel bir artı bence, yakalanmadığımız sürece. aynı zamanda kendimi geliştirme amaçlı manisa celal bayar üniversitesinde tütün eksperliği okumayı düşünüyorum. sıralamalar açıklandığı zaman son durumu anlatırım. sınavım kötü geçti biraz, ayık kafayla girmediğim için.


her neyse. sektörle ilgili sorularınız varsa cevaplayabilirim. okumayı düşünen arkadaşlara da okul ve bölüm hakkında bilgilendirme yapmayı çok isterim.
önümdeki arkadaş okul birincisiydi ve sınavda izin alıp tuvalete gitmesi gerekmişti. optiğini de açıkta bırakmıştı. gözümün gördüğü kadarıyla optiğine bakıp aynen geçirdim ben de. obp yüzünden farklılıklar olabilir ancak aşağı yukarı hamda aynı sıralamayı yaparız diye düşünüyorum.
bu sene şekerin yanında verdikleri kola biraz çalkalanmıştı sanırım yolda. açayım derken köpükler fışkırdı her yere. optiğin üzerine de bir iki damla geldi ama sildim hemen. o neyse de, kitapçığın bazı sayfaları okunamaz hale geldi tamamen. sıkıntı çıkmış mıdır sizce?
arkadaşlar sınav ne zaman oluyordu, açıklanmadı mı hâlâ sınav tarihi? temmuz/ağustos civarına ertelenmişti diye hatırlıyorum. çok sıkı çalıştım bu mezun senemde, sayısalda ilk 1000 hedefliyorum. sizin çalışmalar nasıl gidiyor? son denememde 75 ayt yaptım (3d tg)
sınav kolaydı arkadaşlar. herkes sene başından beri 2021 ve 2022'de çıkmış olan soruların kopyalarını defalarca kez soru bankalarında ve denemelerde çözüp durdu. bu yüzden 2023, o yılların sınavlarından daha zormuş gibi gözüktü gözünüze. sıralamaların bu sene böyle gelmesinin sebebi tam olarak bundan ibaret. umarım yığılmaya rağmen istediğiniz sıralamayı elde etmişsinizdir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Mesaj Sayısı: 300
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.047
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 103.142 (Bu ay: 2.995)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.719 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.