Şimdi Ara

Sınavı saldım herkese kolay gelsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
2.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • okumazsan da sorun yok. al dükkanının birini ne yaparsan yap.

• hocam az daha asıl çok az kaldı

aile evinin durumu senin için hırs olsun. oradan çıkabilmek için çalış

• olishernandez kullanıcısına yanıt
    Öyle yapıcam hocam az daha dayanalım

• Edit: Bugün işe başlıyorum. Üniversiteye gidene kadar çalışıp üniversiteye gittikten sonra tekrar hazırlanmayı düşünüyorum. Eğer ileride mezuna kalmayı düşünecek olanlar varsa ve aileleri sorunlu tipler ise bu yazdıklarımı okusunlar ve ders çıkarsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gainzzz34 -- 7 Mart 2022; 19:45:28 >
  • Kankam, sen iyi gidiyordun sanırım o sendin. Şaka Maka 50 k yapacaktın, salman hiç hoşuma gitmedi. Ailen laf yapmış ama öldürmemiş, gözünü seveyim 3 ay daha ders kas ve güzel bir müh kazanıp ailenin suratına bakma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ameleydim eskiden

• FeynmanSverdlov F kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten iş baya kötü bildiğin kölelik aw ama insanlar yine de çalışmak için can atıyor. Vallahi okumanın değerini biraz daha öğrendim.

• Hocam öyle ortam görmek zaten iyidir, ama onun dışında görmenin vakti 3 ay değil. Senin zaten temelin oluştu iyi çalıştın, 3 ay daha yardır sonra git okurken para kazan Allah için

• FeynmanSverdlov F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dediğiniz çok doğru okumazsam kendime haksızlık etmiş olurum zaten çünkü ortaokulda okul 1. si idim falan ama işte ailevi sorunlar insanın hayatını mahvedebilir.

• hocam kötü bir ailede hayat böyle öğrenilir. bütün suç onların değil, çevrenin de etkisi var. sen bir şey demezsen onlar da çalıştırır.

• orta okulu falan boşver, 3 gün süre tanı düşün ve hiçbir şeyden anlamıyorlarsa tehditkar dille konuş. hem sınav süresi azalıyor hem de bir işe girdin mi çıkması da zor olur.

• Kendi ayaklarının üstünde kalabilirsin bence. Yazılım, modelleme vs. öğren bu zaman diliminde rahat yaşa tek diyebileceğim bu.

• Ben bu sene başladım üniye ve şimdiye kadar ailemden bi kuruş para almadım.olaya öyle bakma.

• kartal6262 K kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum zaten ama biraz zor bir işe girdim lise mezunu bir adamın yapacağı iş bile değil cidden herkes ilkokul terk 1 hafta çalışıp daha mantıklı bir yere geçmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.