Şimdi Ara

Şimdi okumaya başlasam 200 sayfalık kitabı nasıl bitiririm?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edebiyatçı sınavda soracağım diye kitap verdi 207 sayfa mı ne, bugüne kadar okumadım yarın sınav biter mi sizce okurken nelere dikkat edeyim napabilirim hızlıca bitirmek için

• hala başlamadım, babama çay yaptırıyorum. up
  • Hangi kitap?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield*

Hangi kitap?

refik halid karay memleket hikayeleri hocam
  • okumaya başlayabilirsin mesela. başka çaren yok ki zaten. iyi okuyucuysan 1 saate bile bitirirsin sanırım.
  • Hocam 2 saate bitirirsiniz okumanız iyiyse 1 saatte 110 sayfa kadar okuyorum ben.
  • Çarşamba gününe var benimde.Kitabı almadım PDF olarak bilgisayarımda var.Acaba yetiştirebilir miyim?
  • Şimdi başlasan sabaha bitirirsin.
  • ortalama saatte 50 sayfa okusan 4 saat.
  • Yarımda biter.
  • Sıkıcı bi kitapsa okuduğunu anlamazsın kafan hep başka yere gider okuduğun şeyi bir kaç kez okursun.Kısacası o kitap bu gece bitmez bitsede kafanda bir şey kalmaz.

Akıcı ilgi çekici bi kitapsa 1 saatte biter.
  • 207 sayfa nedir bitirirsin hangi kitaptı bu arada?
  • bak o kitap biter ama bi roman felan olsa bitmezdi o kitap biter ciddiyim bi de nasıl sorabilir ki hikayelerin başını verip sonunu sormaz heralde yazarın üslubunu filan sorar bence sen kitabı deyil de yazarın hayatını okusan daha yararlı olur senin için :-)
  • Bize de verdiler. Günde 100 sayfa hedefim yaptım ama şöyle de bir şey var okumak için istekli olucaksın yoksa bitmez o kitaplar
  • internetten özetini okumaya başlasan 10 dakikaya felan bitirirsin
  • Okunur diyecektim de memleket hikayeleriymiş ne kadar eğlencelidir bilemem. Okuma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

Okunur diyecektim de memleket hikayeleriymiş ne kadar eğlencelidir bilemem. Okuma bence

bi hikayeyi okudum cidden çok sıkıcıymış ,olmayacak böyle akışına bırakcam artık
  • http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=68202

Bu kitabı mecburiyetten 4 günde bitirmiştim. Şimdi 4 gün ne hebele hübele diyecekler kitabın ilk 250 sayfası işkence.
  • Su an baslasan araliksiz okursan 6 6.5 saate biter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddie The Head

quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

Okunur diyecektim de memleket hikayeleriymiş ne kadar eğlencelidir bilemem. Okuma bence

bi hikayeyi okudum cidden çok sıkıcıymış ,olmayacak böyle akışına bırakcam artık

Çok relaxız. Hayat güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.