Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.157
Cevap
239
Favori
472.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #48
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haziranda stokta olursa mutlaka dikkate alıcam. Teşekkürler yorumunuz için.

• T3pa da yay kısmindaki yag gres yagi mi acaba frende cok ufak kendi kendine basma sorunu var.Yagsiz optik temizleyici aldim ayrica yayı ses yapıyordu onuda temizledim fakat elimde yag olmadigi icin eskisini tekrar surdum yinede ufak ses yapiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Mayıs 2021; 19:7:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Onu sıktımda hocam ne bileyim icindeki farkli yagmis sorayim dedim yoksa onu suruyorum.Neyse temizligini yaptim suan sorun yok 5 6 ayda pisleniyor demek ki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Onu sıktımda hocam ne bileyim icindeki farkli yagmis sorayim dedim yoksa onu suruyorum.Neyse temizligini yaptim suan sorun yok 5 6 ayda pisleniyor demek ki :)

kullanıma göre kirlenir sonuçta hep yerde toz kapması normalSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] içindeki fabrikada sürülen ince gres yağıdır

• quote:

kullanıma göre kirlenir sonuçta hep yerde toz kapması normal içindeki fabrikada sürülen ince gres yağıdır

Normal genel amacli gres yagi alsak olur mu gerci suan sikinti yok ama

ince gres olabilir ama wd 40 yeterliSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

• csl elite arıyorum arkadaşlar nereden edinebiliriz? ya da csl elite base alsam hangi pedalları kullanabilirim ps5te onunla? çok teşekkürler cevaplarınız için.

• Eski bir G27 kullanicisiyim. Satmıştım 3 sene önce zaman bulamadigimdan. Şimdi simülasyona dönmek istiyorum. T300 rs gt ve playseat challenge ile baslamak niyetindeyim.
    T300 ü almak için en mantıklı yer neresidir. Malum fiyatları cok yüksek. Daha önce yurtdışından alışveriş yapmadım. Tr deki satıcılardan mı almak lazım, nereden almak en mantıklıdır ve nasıl alınır?

• Hobiye zaman ayirmadigimdan sistemimi satiyorum
    Resimleri asagida, direksiyon ve simidi (csw v2.5 vs mclaren gt3 v2) aralik 2020 de alindi, fren pedalinda derek speare 12bit board ile loadcell mod yapilmistir, resimdeki monitor satilik degildir, detay icin mesaj atabilirsiniz, fiyat 11.500 dusunuyorum
    Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

• KayıtOlmayaÜsenenMisafir kullanıcısına yanıt

amazon de den al derim. amazon tr de amazon de aracılığıyla 3800 tl ye sattı ama kaçırdın biz aldık sakın türk satıcılarından alma büyük kazık yersin

• Merhabalar,

Öncelikle herkese iyi günler dilerim..

Yazım devamındaki sorunum ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum..

İyi Forumlar

Thrustmaster TX-LEATHER EDITION (xbox butonlu) direksiyonu pc de kullanıyorum. Oyunlarda direksiyon ayarlamalarını gerçekleştirirken, buton simgeleri numara olarak görünüyor.(1 den 12 ye kadar) Bu simgeleri bir türlü xbox simgelerine çeviremedim.. Nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan var mıdır?

Şöyle düşünün oyunda 5 olarak görünen buton ,direksiyon üzerinde Y butonuna denk geliyor veya bir başka buton simgesine

Şimdiden teşekkürler..

• Arkadaşlar ekipman dizmeyi düşünüyorum.

-Birinci seçeneğim uygun fiyata halledebilirsem TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge Edition + Thrustmaster T-Lcm Loadcell 3 Pedal Seti

-İkinci seçenek tabiki T300 RS GT

Amazon.de şuan T-LCM pedal setini vergi + kargo dahil 2500tl civarına satıyor.

TS-PC RACER ise Yurtiçi 7600tl civarı. Bunu daha uyguna bulabilir miyiz amazon.de veya yurtiçinde.

Bir de T300 RS GT yeniden uygun fiyata satılır mu amazonda. Şöyle 4000tl altı rakamları yeniden nezaman görürüz acaba?

Bir de aşağıdaki model hakkında ne düşünüyorsunuz. T300 Servo Motor Alcantara Direksiyon Simidi T3Pa Pedal Seti ile geliyor. Sizce bu fiyata tercih edilir mi T300 RS GT yerine? Aşağıdaki sette RS GTye göre tek fark direksiyon mudur yoksa pedallarda da fark var mı acaba. Servo baseler aynı sanırım.

https://www.amazon.com.tr/dp/B014UOF0S8/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_FKE1NJSM66J5D3VB20X4?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutu07 -- 19 Mayıs 2021; 0:13:6 >

• r0wen R kullanıcısına yanıt
    Kullandigin simidin isminin sonuna Buton layout for pc yaz google gorsellerden bulursun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elimde bir adet fazla sparco gaming 41 numara ayakkabı var. Pedallar için harika . Taban kaydırmaz. Fiyat : 850 Tl

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Kullandigin simidin isminin sonuna Buton layout for pc yaz google gorsellerden bulursun.

Merhaba ,

@mkmdesign paylaşım için teşekkür ederim.. Kullanım kılavuzunda düğme haritası bulunuyor, düğmelerin yerini eşleştirebiliyorum. Fakat, ben oyunda xbox duğme simgelerinin olmasını sağlamaya çalışıyorum..

Bir türlü başarılı olamadım..

• r0wen R kullanıcısına yanıt

Xbox da oynamıyorsan Xbox simgelerini göremezsin oyunlarda maalesef

• Eyvallah hocam,

Tarih teknoloji heryerdesiniz masallah Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

• mutu07 M kullanıcısına yanıt

Pedal ilanını ben de gördüm ama ortada garip bir durum var. Şu an Almanya sitesinde 1 tane stokta var ve yeni gibi 2. el ürün, tedarikçi firmadan, Amazon.de temin görünüyor.

Almanya'da Amazon'un kendi stoğu yok. O yüzden kararsız kaldım.

Bana kalırsa büyük şehirlerden birinde isen, T300 alıp satan kişilerle pazarlık yaparak almayı düşünebilirsin. Büyük şehirde isen deme sebebim deneyerek görerek alma imkanın olur mantığıyla.

Veya Amazon'da ucuza G29 denk düşürürsen giriş için düşünülebilir. Bazı oyunlarda sesli çalışma problemi dışında bir kusuru yok.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.