Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
9.158
Cevap
239
Favori
472.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sim Racing 101: Direksiyon Setlerine Giriş (Logitech, Thrustmaster)

Sim racing ekipmanları video serimizin ilk ayağında, kısaca force feedback teknolojilerinden bahsettik ve giriş seviyesi diyebileceğimiz, dişli sistem direksiyonları ele aldık. Ayrıca sim racing'e maddi açıdan en uygun şekilde başlayabilmek için de bazı alternatifler sunduk.

Belt Drive, yani kayışlı sistemlerden bahsedeceğimiz bir sonraki videomuzda görüşmek üzere; bizi takip edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRacing Academy -- 15 Ağustos 2018; 16:24:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eRacing Academy

Sim Racing 101: Direksiyon Setlerine Giriş (Logitech, Thrustmaster)

Sim racing ekipmanları video serimizin ilk ayağında, kısaca force feedback teknolojilerinden bahsettik ve giriş seviyesi diyebileceğimiz, dişli sistem direksiyonları ele aldık. Ayrıca sim racing'e maddi açıdan en uygun şekilde başlayabilmek için de bazı alternatifler sunduk.

Belt Drive, yani kayışlı sistemlerden bahsedeceğimiz bir sonraki videomuzda görüşmek üzere; bizi takip edin.

Yine mükemmel bir çalışma. Konumuz için de açıklayıcı bir video olmuş. Ellerinize sağlık

• Sim Racing 101: Kayışlı Direksiyonlar (Fanatec, Thrustmaster)

Bu defa konumuz, global piyasada aslan payına sahip olan kayışlı sistemler. T300'den hala piyasada bulabildiğiniz "eski" T500'e, TS-PC Racer'dan Fanatec Clubsport serisine kadar birçok alternatife bu video'da değindik.

Bir sonraki video'da ise Direct Drive sistemlere değineceğiz. Takipte kalın!

• Arkadaşlar Thrustmaster TX arıyorum xbox one da kullanmak için satmak isteyen yada cevresin de olan mesaj atarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim Racing 101: Direct Drive

Şimdi de sıra, bu işin geleceği diyebileceğimiz Direct Drive sistemlere geldi. Dişli ve kayışlı sistemlerden farklı olarak, Force Feedback'ı gecikme ve güç kaybı olmadan doğrudan direksiyon simidine verebilen Drive sistemler, bugüne kadar hep "premium" fiyatlarla piyasa çıktı. Ancak daha ufak servoların kullanıldığı uygulamalar ve bazı alternatif yaklaşımlar, gelecekte bu fiyatları daha da düşürecek gibi.

Türkiye'nin bir sim racing ansiklopedisi olabilmesi için bizi desteklemeye devam edin!

• Playseat challenge satmayi dusunen benimle iletisime gecebilir.

Bu arada eRacing Academy ellerinize saglik.
  • HTC VIVE VR WIRELESS ADAPTOR'u herkese hayirli olsun...

https://youtu.be/rVx2PGiD0Hw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 23 Ağustos 2018; 13:21:39 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=AiRD4WP5czE

• arkadaşlar rutin düzenlediğimiz f1 ligi 2018 oyunu ile davam ediyor. buradan katılmak isteyen olursa linkten ulaşabilir. teşekkürler
    https://forum.donanimhaber.com/tr-endurance-f1-2018-ligi-pilot-secmeleri-duyurusu--134683582
  • Arkadaşlar merhaba thrustmaster t300 ferrari integral racing wheel alcantara edition direksiyonumu satmak istiyorum. Daha bir kaç aylıktır. Fiyat olarak daha net birşey düşünmedim. Ne kadar eder? Kutulu faturalı garantili ona göre yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar selam,

Elimden çıkartmayı düşündüğüm dosta satılık Sim ekipmanlarım aşağıdaki gibidir. Almak isteyenlerin cep telefonumdan irtibat kurmasını rica ederim.

1. BENQ 4k el2870u gaming 10.06.2018 faturalı garantisi devam ediyor. Meraktan alıp 1 hafta kullandım ve kutusunda duruyor. Güncel fiyatı 3200tl sıfır ben çok daha uygun fiyata vereceğim. 2400tl

2. Thrustmaster Th8a shifter, kutulu tertemiz 850tl

3. Thrustmaster gt direksyonu 28cm orj deri 800tl

4. Aoc G2460VQ6 75hz gaming
    3adet dir güncel sıfır fiyatı 1200tldir.kutulu ve faturalı dır 2 ay önce alınmıştır.
    850tl /adedi...

05339283709 Dan bana ulaşabilirsiniz.

Selamlar,
    Erdoğan Kesgin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERDOGANK -- 10 Eylül 2018; 9:41:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Hüsnü hayırdır sende benim gibi toptan bıraktın galiba
    Hayırlısı olsun
    Ben fotoğraf hobisiyle uğraşıyorum şimdi oda aşırı pahalı bir
    Hobıymiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Hüsnü hayırdır sende benim gibi toptan bıraktın galiba
    Hayırlısı olsun
    Ben fotoğraf hobisiyle uğraşıyorum şimdi oda aşırı pahalı bir
    Hobıymiş
    Ben bırakmadım abi. Toptan dibini gördüm artık.
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Direksiyon setini sattınız mı aceba

• T300rs yada T500rs arıyorum.Satan varsa benimle iletişime geçebilir.
  • Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

2.el thrustmaster ferrari gte f458 direksiyon arıyorum satan varsa yazabilir.

• Murio M kullanıcısına yanıt
    Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
    Elimde fotoğrafı koyduğum direksiyon var 2 side aynı küçük nüans farkları var o kadar. Düşünürseniz post da ilan vermiştim

• Murio M kullanıcısına yanıt
    Cepten öm ye yanıt verdim ama sistem hatası diyor sürekli 05339283709 WhatsApp dan yazışalım isterseniz

• bir arkadaşım thrustmaster f1 direksiyonu satıyor. ilgilenen olursa irtibata geçebilirsiniz.
    kendi hesabı olmadığı için ilanı ben açtım.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-thrustmaster-ts-pc-yeni-yurtici-604165744/detay/
  • Komple Fanatec setim satılıktır arkadaşlar, arayanlar mesajla iletişime geçebilir:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-fanatec-csl-elite-plus-csp-v3-604358019/detay

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.