Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BahadirAykt Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
7.334
Cevap
185
Favori
286.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 502
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1122
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 488
  • Favoriye Eklediklerim 189
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Assasin_2015 (1122 mesaj) Kafkaslı57 (616 mesaj) MtkP HuSnU (310 mesaj) mito1172 (209 mesaj) ersinx81 (186 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3356 mesaj) Mobil (1439 mesaj) Tablet (529 mesaj) Mini (229 mesaj) Uygulama (259 mesaj) (6 mesaj) (12 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #15
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
Giriş
    17333 Mesaj

Tamam selçuk en güzeli bencede
    Bnde sadece ps3 multiman almayı düşünüyorum
    İçi oyun dolu sıkıldıkça keyfe keder sıngle oynarım
    Yeni çıkan oyunlar tırt eskiler daha güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KAYAQ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj

Siteyi inceledim çokta anlamadığım için bulamadım.
    Kendim de yapamam öyle bi kabiliyetim yok😁
    Sağolasın eyvallaah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ilkercom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ERDOGANK

Selçuk selam,

herşey için çok teşekkür ederim... :)

Alıntıları Göster
    Güzel günlerde kullan kokpit ve pedalları hayırlı olsun...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Beyler selam,

Elimdeki thrustmaster t300rs gt model direksiyon simidini alcantara yada deri kaplama yaptirmanin bir yolu var midir?

Arac direksiyonlarini yaklasik 200tl civarina kaplama yapiyorlar. Ancak onlar arac modeline gore standart olculer galiba.

T300'u yaptirabilecegimiz bir yer olsa guzel olurdu.

200tl verip ferrari edition yapmis olurduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj

ataşehirde bir dükkan sadece direksiyon kaplıyor yaklaşık istediğin fiyatlara internetten bir araştır istersen.

|
    |
    SMOKE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2767 Mesaj
    Hadi bakalım hızlı arkadaşları görelim . Hayallarini gerçekleştirmek isteyen simülasyon sever arkadaşlarımız için büyük fırsat

https://youtu.be/01pRc_bnogE

|
    |

• Binbaşı
    1289 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar işlerimin yoğunluğundan uzun süredir gelemiyorum. Herkes iyidir umarım.
    Hem dünyada hemde Türkiye de sim racing adına çok önemli, çok güzel gelişmeler oluyor.
    Simracing altın dönemine giriyor demek yanlış olmayacaktır. Elimizden gelen her türlü desteği esirgemeyelim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1438 Mesaj
    Fanatec in direct drive direksiyonlarıyla ilgili yeni haberler var.
    Kurulumu daha kolay olacakmış. Direksiyonu ve pedal setini monte edip kullanılabileceğiz yani. Ben böyle anladım ama İngilizcem hayli zayıf,
    yanlış anlamış da olabilir. Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar aydınlatırsa makbul olur.
    |
    |
  • Yarbay
    2767 Mesaj
    Fanatec yeni DD sistemlerini dün tanıttı

https://podium.fanatec.com/

2 model mevcut
    Podium DD1 15 nm ( Peak 18 ) Fiyatı net belli değil. 30 Temmuzda 1 € dan başlayacak açık arttırmada fiyatı belirlenecek gibi gözüküyor. 1000 € seviyelerinde olacaktır
    Podium DD2 18 nm ( Peak 24 ) 1500 €

Fanatec ekosistemi içerisindeki tüm ürünler ile uygun ( Pedal , Simit vs )
    Gövde üzerinde OLED ekran mevcut. Bu ekranda fanatec simitler üzerindeki tuning menüsünü kontrol edebiliyoruz. Ayrıca gövdenin performans verileri ile alakalı telemetry akışını görebiliyoruz. İleride farklı şeyler için programlanabilieceğini düşünüyorum
    Güncel DD sistemlerdeki gibi elektronik aksam dışarıda değil. Herşey tek gövde içerisinde toplanmış ve simülasyonlar için özel olarak üretlmiş bir motor
    Wireless teknolojisi kullanılmış. CSW de simitleri qr vasıtası ile gövde üzerindeki pinlere bağlıyorduk. Bu pinlerin haliyle arka tarafta bir kablo uzantısı var. Podium serisinde ise direct drive motorlardaki sonsuz döngüden dolayı kablolama yerine wireless teknolojisi kullanarak iletişim kurulması sağlanmış. Umarım bu konuyu anlatabilmişimdir :)
    Podium serisi için özel bir yazılım barındıracak
    PC , xbox ve ps4 uyumlu
    DD2 üzerinde karbon kablama mevcut
    Standart 3 yıl garanti. Ekstra olarak 5 yıla çıkarılabilecek

https://www.youtube.com/watch?v=bOSRtvc4Lks

|
    |

• Binbaşı
    1438 Mesaj
    Teşekkürler
    Doğru anlamışım sanırım. DD1 yada DD2 yi satın aldığımız taktirde direksiyonu ve pedal sistemini takmamış yeterli.
    Önceki gibi bir çok parçayı ayrı ayrı alıp monte etmekle uğraşmamış gerekmiyor. Durum böyle ise bunu alırım.
    Fanatec sitesine üye olmak istedim ama üyeliğin tamamlanması için fiscal code istiyor. Olsa esirgemeyeceğim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt_one -- 14 Temmuz 2018; 23:5:39 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
    fanatek mamatek bunlar hep göz boyama

momo candır

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Arkadaşlar bu direksiyon olayına girmeyi düşünüyorum bende yavaştan ilk başta g29 almayı düşünüyordum ama biraz araştırınca dişli kayışlı sistem mantığını anladım daha gerçekçi bi his için fanatec almayı düşünüyorum Csr elite sizce iyi midir zaten fiyatların geldiği durum ortada ikinci el csr elite hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Yarbay
    2767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CastieL32

Arkadaşlar bu direksiyon olayına girmeyi düşünüyorum bende yavaştan ilk başta g29 almayı düşünüyordum ama biraz araştırınca dişli kayışlı sistem mantığını anladım daha gerçekçi bi his için fanatec almayı düşünüyorum Csr elite sizce iyi midir zaten fiyatların geldiği durum ortada ikinci el csr elite hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Giriş seviyesi olarak CSR Elite güzel bir cihaz. İmkan varsa Loadcell pedalı ile beraber edinin. Memnun kalırsınız

https://www.youtube.com/watch?v=x1cvNJuuI3Y

|
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    https://www.fanatec.com/eu-en/support/product;old_product_id;101

Linkteki pedal ile alıcam İnşallah pedalı övüyorlar baya ama bu loadcell olayı nedir beni aydınlatır mısınız acaba bu pedal da o olay var mı?

• Yarbay
    2767 Mesaj
    quote:

https://www.fanatec.com/eu-en/support/product;old_product_id;101

Linkteki pedal ile alıcam İnşallah pedalı övüyorlar baya ama bu loadcell olayı nedir beni aydınlatır mısınız acaba bu pedal da o olay var mı?
    Pardon ben aşağıdaki linkte bulunan pedalı alacağınızı düşünmüştüm. CSR pedal bulabilecek misiniz ? Loadcell genelde fren pedalında olur ve pedalın katettiği mesafeye göre değil basınç şiddetine göre freni yaparsınız. Bu size hem daha gerçekçi bir hissiyat verir hem de çok daha temiz , lastikleri kitlemeden fren yapmanızı sağlar

https://www.fanatec.com/eu-en/pedals/csl-elite-pedals-lc-eu.html

Pedal demişken

https://www.youtube.com/watch?v=v-aurSHZl4Q

|
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Biraz tuzlu gibi olucak o pedal attığım linkteki pedal da işimi görür sanırım ileride yükseltirim olmazsa

• Yarbay
    2767 Mesaj
    quote:

Biraz tuzlu gibi olucak o pedal attığım linkteki pedal da işimi görür sanırım ileride yükseltirim olmazsa
    İşinizi görür . Ben daha önce denedim . Güzel pedal. Ama bulabilecek misiniz ?
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    İkinci el satan birini buldum sıfır g29 yerine ikinci el bunu almak daha mantıklı geliyor kayışlı sistem pedallar daha iyi

• Yarbay
    2767 Mesaj
    quote:

İkinci el satan birini buldum sıfır g29 yerine ikinci el bunu almak daha mantıklı geliyor kayışlı sistem pedallar daha iyi
    G serisine göre daha performanslı bir üründür. Hayırlı olsun o zaman
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Sağolasın hayırlı olur İnşallah

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
10,470
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.