Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.158
Cevap
239
Favori
472.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle bir şey hocam

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberhoca -- 29 Aralık 2017; 15:45:34 >
  • Urun kullanim kilavuzunda tamda bu aparat icin kullanmayin, prize ve adaptore takmayin uyarisi bulunuyor.

Yabanci forumlarda gordugum kadariyla Thurstmaster'a konuyla ilgili ulasildiginda da kendilerinden uyumlu kablo temin edilmesi gerektigi bildiriyorlarmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMOKE S kullanıcısına yanıt
    Dostum ben Amazon’dan aldığım bu ürün ile kullanıyorum

Goldsource STU-500 Voltage Converter: AC 110V / 220V 500W Step-up and Step-down AC Voltage Transformer with 5V USB Port - Maximum Load Capacity (MLC): 500 Wattshttps://www.amazon.com/dp/B0022QOSDK/ref=cm_sw_r_cp_api_qZRrAb54M1SAY

hiç bir sıkıntı yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 30 Aralık 2017; 1:13:7 >
  • Direksiyon setimi satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur. fiyat olarak pazarlıksız 1000 tl. Ekstra olarak masa tutma aparatı yaptırdım diğer plastiğe göre hiç oynama yapmıyor

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] .

• selam debriyajı olan t300rs satan var mı?
  • Fanatec csl elite ariyorum satan olursa iletisime gecebilir.

• Hepinizin yeni yılı kutlu olsun arkadaşlar.

• Oculus rift düşünen varsa pc donanimim yetersiz kaldığı için bir kaç denemeden sonra kutusuna kaldırmak zorunda kaldığım touch bundle versiyonunu satabilirim. Mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, herkese iyi yıllar.

• Amazondan aldığım t300 ferrari alcantara modelinin motoru sapıtınca Amazon müşteri temsilcisiyle görüştüm.
    Ben ürünü tamir için yollarken ödeyeceğim kargo parasını v.s düşünürken temsilci tamire gerek yok biz size hemen yeni ürün yollayalım , siz onu bize daha sonra kargolarsınız ve biz kargo ücretinizi de karşılayacağız gibi Türkiye'de pek rastlayamayacağımız tarzda bir cevap verdi. Ürünün Türkiye gönderiminin kapalı olması üzerine de hediye çeki veya para iadesi teklif etti. Bende para iadesi alarak işlemi bitirdim.
    Ürünün bozukluğunu kanıtlamak adına video bile çekmişken böyle bir müşteri hizmeti görmek beni çok memnun etti. Amazondan alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlara faydalı olması adına yazıyorum.

Ülkemizde 1000 tl ye satılan th8a shifter'ı amazon ingiltere üzerinden 500 tl ye aldım
    Ülkemizde 2500 tl ye satılan t300 ferrari setini 1500 tl ye aldım
    Ve bugün itibariyle ülkemizde 5200 tl ye satılan Thrustmaster t-gt modelini amazon.de üzerinden 640 euro (güncel kurla 2950 tl)ye sipariş verdim. Keşke ülkemizde daha makul fiyatlara satılsa da paramız ülkemizde kalsa ama durum böyle olduğu sürece malesef yurtdışı siparişlerine devam.

• fanatecin Direct drive sistemi piyasaya ne zaman çıkar acaba bir bilgisi veya tahmini olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• Oculus rift düşünen varsa pc donanimim yetersiz kaldığı için bir kaç denemeden sonra kutusuna kaldırmak zorunda kaldığım touch bundle versiyonunu satabilirim. Mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, herkese iyi yıllar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem_F1-Mclaren

Oculus rift düşünen varsa pc donanimim yetersiz kaldığı için bir kaç denemeden sonra kutusuna kaldırmak zorunda kaldığım touch bundle versiyonunu satabilirim. Mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, herkese iyi yıllar.

Noktası virgülüne kadar aynı durumda mıyız yoksa yanlışlıkla mı yazdıklarımın aynısını yazdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wawax

Direksiyon setimi satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur. fiyat olarak pazarlıksız 1000 tl. Ekstra olarak masa tutma aparatı yaptırdım diğer plastiğe göre hiç oynama yapmıyor

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] .

satılmıştır. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: diabolus79

quote:

Orijinalden alıntı: Cem_F1-Mclaren

Oculus rift düşünen varsa pc donanimim yetersiz kaldığı için bir kaç denemeden sonra kutusuna kaldırmak zorunda kaldığım touch bundle versiyonunu satabilirim. Mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, herkese iyi yıllar.

Noktası virgülüne kadar aynı durumda mıyız yoksa yanlışlıkla mı yazdıklarımın aynısını yazdınız?

Noktasi virgulune kadar ayni durumdayiz tekrar yazmamak icin ctl c yaptim

• Merhaba arkadaşlar,

Thrusmaster T300 set arıyorum, elinde olup satmayı düşünen arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner91 -- 6 Ocak 2018; 18:33:53 >
  • Selamlar elimde t3pa pedal seti bulunmaktadir. Csl elite pedallara gectigim icin satiyorum. fiyat pazarliksiz 400 tl. ilgilenenler pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhanceylan -- 6 Ocak 2018; 19:56:36 >

• Aradan geçen zamanda Tornet game changer hakkinda hala bi haber çikmadi.. Sirf belki bi gelişme olur diye Bi stand almadim bekledim ama demek ki bi standi bile üretemeyecekmişiz ülke olarak.. Geçen seneki yurt dişi fuari için bi tane prototip geliştirip birakmamalari lazimdi.. Hiç bi yerde hiç bi sitede hiç bi forumda Ne iptaline dair ne gelişeceğine dair nede bi başka bişiy olacağina dair bi bilgi bile yok.. Sitesi aylardir ayni bişiy değişmedi, Çok büyük umutlanmiştim bu TGC için.. Galiba fuarda tanitamadilar güzelce ve destek gelmeyince rafa kaldirdilar projeyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 7 Ocak 2018; 1:14:53 >
  • Arkadaşlar merhaba. Amazondan ilke kez alışveriş yapacağım ve t300 almayı planlıyorum. Fakat ürün adresime teslim edilemiyor. Ben Bolu'da ikamet ediyorum ve ürünü nerden teslim almam gerektiği hakkında bir bilgim yok. Bana bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşımız olurmu? Ürün şu;
    https://www.amazon.de/gp/product/B00KSXV274/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twona77 -- 7 Ocak 2018; 12:53:10 >
  • twona77 kullanıcısına yanıt
    Ürün Türkiye'ye gelmiyor şu an için ne yazık ki... Sizin şehrinizle ilgili bir sorun olacağını zannetmiyorum. Amazon eskiden direksiyonları Tr gönderimine açıyordu fakat bu aralar onu yakalamanız zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Ürün Türkiye'ye gelmiyor şu an için ne yazık ki... Sizin şehrinizle ilgili bir sorun olacağını zannetmiyorum. Amazon eskiden direksiyonları Tr gönderimine açıyordu fakat bu aralar onu yakalamanız zor.

Çok teşekkürler. Ne zaman geleceği hakkında sanırım bir bilgi yok değilmi?
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.