Şimdi Ara

Sim Kart Reddedildi nedemek şimdi durup dururken?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
59.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akşam kapadım tekefonu sabah açtığımda "sim kart rededildi" diyo ve açılmıyo
    başka telefona taktım yine aynı

• operatör hangisi?
    muhtemeelen çizilmiştir yada manyetik bi alandan etkilenmiş olabilir. yada bazen telefon içind ekendi kendine bozuluyor benim başıma geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergen_baba

operatör hangisi?
    muhtemeelen çizilmiştir yada manyetik bi alandan etkilenmiş olabilir. yada bazen telefon içind ekendi kendine bozuluyor benim başıma geldi..
    telsim

ama durup dururken oldu normalmi bu

naapmam lazımki şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

telsim

ama durup dururken oldu normalmi bu

naapmam lazımki şimdi

Alıntıları Göster
    belki yapılan bi hatalı işlem sonucu bloke olmuştur..daha önce yapmışta olabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkabuğu

belki yapılan bi hatalı işlem sonucu bloke olmuştur..daha önce yapmışta olabilirsin..

Alıntıları Göster
    düzelmişti yine gitti
    noluyo anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

düzelmişti yine gitti
    noluyo anlamadım

Alıntıları Göster
    ben turkcell kullanıyorum banada aynısı oluyor hep.duzelmesi için telefonu 2-3 kez acıp kapamam gerekiyor.ama neden oldugunu bende anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan.

ben turkcell kullanıyorum banada aynısı oluyor hep.duzelmesi için telefonu 2-3 kez acıp kapamam gerekiyor.ama neden oldugunu bende anlayamadım

Alıntıları Göster
    o banada oldu sim kart kendi kendine bozuluyo demek tam olarak yani bu durumda yapacak 1şey kalmıo gidip 10 milyon veriosun ve yeni sim kart almak zorunda kalıyosun ok.
  • olurmu canım 10 milyon vermeye gerek yok telefonu bikaçkez aç-kapa yapıyosun düzeliyor kartla alakalı bi durum yok bence bu telefondan kaynaklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: private_rthym

olurmu canım 10 milyon vermeye gerek yok telefonu bikaçkez aç-kapa yapıyosun düzeliyor kartla alakalı bi durum yok bence bu telefondan kaynaklanıyor
    evet bencede telefondan kaynaklanan bi durum.çükü 1 haftadır bu sorunla karsılasmıyorum.ama birdaha olursa format atıcam artık tel.e
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan.

evet bencede telefondan kaynaklanan bi durum.çükü 1 haftadır bu sorunla karsılasmıyorum.ama birdaha olursa format atıcam artık tel.e

Alıntıları Göster
    Telefondan kaynaklanan bi durum ama telefonun çok kullanılmasından dolayı deyil yeni sim kartların çipi biraz yukarıda we telefonların sım kart yuwasına tam oturtursanız çalışmıyo birazcık hawada kalmak zorunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ask_bocegi

Telefondan kaynaklanan bi durum ama telefonun çok kullanılmasından dolayı deyil yeni sim kartların çipi biraz yukarıda we telefonların sım kart yuwasına tam oturtursanız çalışmıyo birazcık hawada kalmak zorunda

Alıntıları Göster
    Akşam boşuna kırmışım telefonu o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Mert~

Akşam boşuna kırmışım telefonu o zaman.

Alıntıları Göster
    Benim peder beyin de öyle oluyordu. Sim kartın yerleştirilmesiyle alakalı büyük ihtimal. Tak çıkar yapınca düzeliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.ilker

Benim peder beyin de öyle oluyordu. Sim kartın yerleştirilmesiyle alakalı büyük ihtimal. Tak çıkar yapınca düzeliyordu.

Alıntıları Göster
    Bazi durumlarda sim karti tam yuvaya oturtamadiginizdan kaynaklanir bazi durumlarda ise Sim işlevini yitiriyor ayni kredi kartlari gibi kullanim süresi bitiyor yenide olsa kart ısıyı kaldiramiyor icindeki entegre yaniyor denildigi gibi ilk telefonunda dene olmadi baska telde dene olmadi yuvaya iyi oturuyomu öyle dene oda olmadi ver 8 ytl kadar suanki fiyati yenisini cikarttir o numaranin yapacak baskada bisi yok
  • Vodafone/Telsim SimKartlar ücretsizdir arkadaşlar

444 0 542 Müşteri hizmetlerini arayın sistem tarafından numaranız okunduktan sonra iki kere 1'er saniye ara ile # tuşuna basın direk müştereri hizmetlerine bağlanacaksınız

Sim kart manyatiğim bozuldu yeni sim kart talep edecektim diyin 48 saat içinde sim kartınız MNG Kargo ile ücretsiz bir şekilde adresinizde olacak
  • bende de oldu böyle.telefonu bikac kez acıp kapayınca düzeliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Sen Olamam

Vodafone/Telsim SimKartlar ücretsizdir arkadaşlar

444 0 542 Müşteri hizmetlerini arayın sistem tarafından numaranız okunduktan sonra iki kere 1'er saniye ara ile # tuşuna basın direk müştereri hizmetlerine bağlanacaksınız

Sim kart manyatiğim bozuldu yeni sim kart talep edecektim diyin 48 saat içinde sim kartınız MNG Kargo ile ücretsiz bir şekilde adresinizde olacak
    quote:

Orjinalden alıntı: Vodafone TR

Vodafone/Telsim SimKartlar ücretsizdir arkadaşlar

sadece faturalılarda diye biliyorum ben.
  • Valla ben sordum hayır ücretsiz değil dedi..

5 YTL KARŞILIĞINDA SHOPLARDAN ALABİLİRSİNİZ DEDİ
  • Hayır ücretsiz shoptan alırsan tabiki ücretli

ben müşteri hizmetleri aracılığı ile olandan bahsediyorum

hem faturalı hem faturasız abonelere çünkü benim mart ayı civarlardında 0542 li kontörlü hatımın ücretsiz değişimi yapıldı mng kargo ile gönderildi

geçen ay ise fatıralı hattımın ki yapıldı gene ücretsizdi
    telefondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider 1000

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dostum arada sırada oluyor öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

dostum arada sırada oluyor öyle

Alıntıları Göster
    Konunu açılış tarihine bakın isterseniz 19 Mayıs 2006; 14:58:26
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.