Şimdi Ara

VODAFONE Hat Dondurma, Askıya Alma, Kapatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Merhabalar, 8. sınıfa giden ve bu sene lgs ye girecek olan çocuğumun telefonunu bu sene rafa kaldırdık. 1 sene boyunca hiç açılmayacak. 21.80 olan faturası taahhüt bittiğinden olsa gerek 41,90 gelmeye başladı.

Sizlerden istediğim bilgi, böyle 1 yıllık hat dondurma askıya alma gibi bir hizmet var mı? Ya da hattı tamamen kapatmadan daha avantajlı başka tarifeye (faturasız gibi) geçme şansım? 1 sene boyunca para ödememek için ne yapabilirim? Teşekkürler

• Öncelikle LGS'de başarılar dilerim, kardeşimde geçen sene girdi. Telefonunu almanızı pek tavsiye etmem, özellikle çok oynamiyorsa ve derslerine telefonluyken ilgili ise. Olmadı tuşlu telefon verin en azından.

Taahhüt bitti ise dilediğiniz operatörün faturasız hattına taşıma yapın, eğer tuşlu telefon kullanacak ise Bimcell öneririm, 6 ayda bir 25TL yükleyerek işin içinden çıkarsınız.

Bimcell'de söyle; 2gb + 600 dk + 600 SMS > 19tl.

Eğer derseniz tuşlu telefon kullanmayacak, Turkcell faturasız öneririm. 6 ayda bir yükleme yaparsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 15 Ekim 2020; 10:6:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bimcell e en az 25 tl yükleniyor

• Zaten vergi ile 21,80 felan olur

• Önceden bir ay 20 bir ay 25 yüklemen yeterdi, şimdi ise her ay 25 yüklemek gerekiyor tek sıkıntı bu

• Çok geç de olsa tüm cevaplar için Teşekkür ederim arkadaşlar. Faturasız telekom aldım, 30 tl yükledim. 6 ay sonra da 30 tl yükleyeceğim. Yani 60 tl ye bir yılı kurtardım. Tekrar ilginiz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhuruzun kullanıcısına yanıt

hangi tarifeye geçtiniz. benim buna benzer bir şey yapmam lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.