Şimdi Ara

Sim Kart Reddedildi nedemek şimdi durup dururken? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
59.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: DoomsDay!

Konunu açılış tarihine bakın isterseniz 19 Mayıs 2006; 14:58:26

• sim kart reddedildi diyor ya telefonum
  • Muhtemelen telefonun klonlanmıştır. Bundan dolayı sim kartını çalıştırmaz. Sim kartta problem olduğunu sanmıyorum; keza sim kartını başka telefonda denediğinde bunnu görebilirsin. %99 telefonun klonlanmıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B o r a

Telefonum Nokia 6670 telefonu açıp PIN kodunu girdikten sonra SIM kartı reddedildi diyor SIM kartımı başka bir telefona takınca çalışıyor başka bir SIM kartını telefonuma takınca yine çalışmıyor yardım edin

Sim hibriti arızalanmış, adam gibi bir telefoncuda 20 liraya yaparlar.
  • aynı şey 3 gündür başıma geliyor kafayı yiycem saatlerce açılmıyor sonra kendi kendine düzeliyor
  • arkadaslar simkartla ilgili bi problem degil telefonla ilgili sorun anakart üzerinde bi problem garanti dahilindeyse telefon veriniz sorun hallolacaktır degil ise servise götürmenizi tavsiye etmiyorum cünkü bu soruna direk 90 tl ucret isteniyor duruma göre dhada yükseliyor bildiginiz iyi saglam bi telefoncu varsa yaptırabılırsınız 15-20 tl halloluyor kendimden biliyorum... bazen servisler ekonomik onarımı mümkün degil dese bile telefoncu uygun fiyata sorunu hallediyor. servisin dediginhie kanmayın derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAYIK
    arkadaslar simkartla ilgili bi problem degil telefonla ilgili sorun anakart üzerinde bi problem garanti dahilindeyse telefon veriniz sorun hallolacaktır degil ise servise götürmenizi tavsiye etmiyorum cünkü bu soruna direk 90 tl ucret isteniyor duruma göre dhada yükseliyor bildiginiz iyi saglam bi telefoncu varsa yaptırabılırsınız 15-20 tl halloluyor kendimden biliyorum... bazen servisler ekonomik onarımı mümkün degil dese bile telefoncu uygun fiyata sorunu hallediyor. servisin dediginhie kanmayın derim..

Tamam :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.