Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutsirvan -- 16 Mayıs 2013; 15:39:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok çok tasarruflu araba diyorlar, doğrumu acaba ?
  • Rakiplerinden az olacağını tahmin ediyorum.

• hocam eline sağlık bazı olumsuz davranışlara karşılık bu forumu bırakmayıp bilgi sahibi olmak isteyenler için testlerine devam etmenden dolayı seni tebrik ediyorum.Diğer arkadaşlar için bilgi deposu benim için gerçek bir DOST sun saygılar

incelemeye gelirsek en çok takıldığım nokta EDC oldu her nekadar klavyeden edc yazması kolay olsada tuşlar alt alta vites geçişleri okadar kolay olmuyor yaptığın testten çıkardığım.Daha önce powershiftli focus test etmedin bildiğim kadarıyla eğer test edersen ve bu üç şanzıman arasında bize bi görüş verirsen sevinirim.tabi bunlara fiyatlarıda eklemek gerekir yani aracın DSG,EDC.ve POWERSHİFT Lİ olanlarla manuel olanlar arasında bakalım fiyatını en çok hakeden hangisi.Saygılar.

• Daha ne zaman geldi de hemen sağ önü sürtmüşler.

Teşekkürler güzel inceleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEYZEN61

hocam eline sağlık bazı olumsuz davranışlara karşılık bu forumu bırakmayıp bilgi sahibi olmak isteyenler için testlerine devam etmenden dolayı seni tebrik ediyorum.Diğer arkadaşlar için bilgi deposu benim için gerçek bir DOST sun saygılar

incelemeye gelirsek en çok takıldığım nokta EDC oldu her nekadar klavyeden edc yazması kolay olsada tuşlar alt alta vites geçişleri okadar kolay olmuyor yaptığın testten çıkardığım.Daha önce powershiftli focus test etmedin bildiğim kadarıyla eğer test edersen ve bu üç şanzıman arasında bize bi görüş verirsen sevinirim.tabi bunlara fiyatlarıda eklemek gerekir yani aracın DSG,EDC.ve POWERSHİFT Lİ olanlarla manuel olanlar arasında bakalım fiyatını en çok hakeden hangisi.Saygılar.

Bende sana teşekkür ederim kardeşim.

Focus degil ama daha önce s60 powershift testi yapmıştım. O sanziman edc den daha purussuz gelmişti ama dsg kadar hızlı gelmemişti.

Cok hızlı olmak demekki dayanıklılık problemi oluşturabiliyor. Bence sanziman fiyatları biraz yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Orijinalden alıntı: NEYZEN61

hocam eline sağlık bazı olumsuz davranışlara karşılık bu forumu bırakmayıp bilgi sahibi olmak isteyenler için testlerine devam etmenden dolayı seni tebrik ediyorum.Diğer arkadaşlar için bilgi deposu benim için gerçek bir DOST sun saygılar

Bende sana teşekkür ederim kardeşim.

Focus degil ama daha önce s60 powershift testi yapmıştım. O sanziman edc den daha purussuz gelmişti ama dsg kadar hızlı gelmemişti.

Cok hızlı olmak demekki dayanıklılık problemi oluşturabiliyor. Bence sanziman fiyatları biraz yüksek.

volvo ile ford çift kavrama şanzımanları aynı dimi hocam yani tedarikçisi dediğin gibi hız olayı belkide dediğin gibi dayanıklılık olayını tetikliyor olabilir.Bu arada servisle görüştüm gelde bi bakalım diyorlar bende siz gelin dedim sayın @gunerkanat arkadaşımızada pm attım cevabını bekliyorum fırsat bulursam servise götürecem bakalım neymiş.

• güzel paylaşım ama incelemelerinize ses sistemını de eklersenız iyi olur .
  • Güzel inceleme ve faydalı bilgiler.

• inceleme ve paylaşım için teşekkürler umut hocam ilgiyle takip ediyoruz

• İnceleme için sağolun . Reno değişik tasarımlara yöneldi.
  • Teşekkürler inceleme için full donanım beyaz-sarı arası hoş bir rengi olan modelinden gördüm eskisine göre çok daha iyi gözüküyordu şaşırdım.Ama tabi boş olanları yine çok kötü gözükecektir.
  • Şu arabanın tasarımına bir türlü ısınamadım nedense.Renault'un araçlarının hepsi aşırı bombeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-HDI

güzel paylaşım ama incelemelerinize ses sistemını de eklersenız iyi olur .

Ses sistemi cok kötüydü eklemeyi unutmusum. Belkide sınıfının en kötüsü. Belki ayarlarındandir ama beğenmedim.

• 62.5 mu ? dizel+otomatik tam para tuzağı olmuş..gider 55 liraya dizel otomatik ceed alır artanınıda mazot parası veririm..ki reel de yapmam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Teşekkürler inceleme için full donanım beyaz-sarı arası hoş bir rengi olan modelinden gördüm eskisine göre çok daha iyi gözüküyordu şaşırdım.Ama tabi boş olanları yine çok kötü gözükecektir.

Rica ederim. Fil disi rengi evet bende beğeniyorum o rengi.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Orijinalden alıntı: E-HDI

güzel paylaşım ama incelemelerinize ses sistemını de eklersenız iyi olur .

Ses sistemi cok kötüydü eklemeyi unutmusum. Belkide sınıfının en kötüsü. Belki ayarlarındandir ama beğenmedim.

Ses sistemi eski Fluence de de kötüydü demek ki değişikliğe gitmemişler.Ses ayarları yapılsa da iyi ses vermiyordu.
  • Objektif bir inceleme olmuş. Teşekkür.

Arka koltuk kısmında sunulan hacim boyutlarına göre az.

Ön görüntüyü beğendim. Boyutlarıyla D sınıfına göz kırpıyor.

Fiyatına gelince. B sınıfı araçlar 50 BİN rakamlara çıktığı günümüzde bu fiyat çok da yüksek görünmüyor.

Bu kadar para Renault'a verilebilir mi zaman gösterecek.
  • Renault'un ses sistemi mükemmel olan bir aracı var mı bilmiyorum.

Laguna ııı ses sistemi dahi sıradan, insan daha iyi ses sistemi bekliyor.
  • şu ses sitemi olayı için reklamı vardı fuluyansın küçük kız ıpodunumu ne bağlıyodu bangır bangır inliyodu arabanın içi sonra soruyodu sizin arabada bundan varmı diye eğer bukadar kötü ise varsın olmasın küçük kız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.