Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ciddi kedi

bu arabaya 62 verilmez astra sedan alınır 62ye

dizel otomatik varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ara ciddi ciddi düşündüm yeni fluence icon almayı.. 1.6 130bg dizel motorunu alıp tüm opsiyonlarini ekletip (navi sunroof vs) 72000tl fiyat aldım, 68'e düştüler. Mais' de tanıdık var eskilerden, daha da duserim demişti. (tanışıklık sirket araclarini aldigimiz doneme 93 yilina dayaniyor)..

motor gayet güzel, donanım en dolu olanı, öyle zannediyorum ki düz hesap 65'e falan birakirlardi bana..

eskisine göre ön tasarım resmen çağ atladı, çok hoşuma gidiyor.. ancak aracın yerden biraz yüksek olduğunu düşünüyorum. düz yolda giderken elbet sıkıntı yok ama virajlarda tedirginlik verir mi diye düşünmüyor değilim. renault club tr'de de eski fluence sahiplerinin 160km ve üstü suratlarde o sürate uygun viraja girince tedirginlik hissettirdiğini okumuştum..

tabii 65 liraya renault alinir mi? en dolu model olduğu için alınır diye düşünüyorum. herhangi bir önyargım yok renault'a karşı.. denemek isterim açıkçası..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

o da seçenekler arasında kuvvetli bir model yanlız motor olarak küçük ve otm opsiyonu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Bildiğim kadarıyla volvo ve fordda ki powershift şanzıman edc şanzımanla birebir aynı. İki şanzımanı da getrag üretiyor diye biliyorum. Acaba hissettiğiniz fark modele uyarlanmış olması falan mı?

Focus powershift denemek lazım o zaman daha net bir fikir çıkabilir.

Düz vites 180'lik v40'ı denedik geçtiğimiz hafta, 180 beygir gibi değildi. Sanki çok çok ağır bir aracı güçsüz bir motor hareket ettirmeye çalışıyormuş gibi. Yüksek devirlere çıkıp tekrar denemek lazım. Powershift gelince tekrar bakacağım üstat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Bildiğim kadarıyla volvo ve fordda ki powershift şanzıman edc şanzımanla birebir aynı. İki şanzımanı da getrag üretiyor diye biliyorum. Acaba hissettiğiniz fark modele uyarlanmış olması falan mı?

Focus powershift denemek lazım o zaman daha net bir fikir çıkabilir.

Düz vites 180'lik v40'ı denedik geçtiğimiz hafta, 180 beygir gibi değildi. Sanki çok çok ağır bir aracı güçsüz bir motor hareket ettirmeye çalışıyormuş gibi. Yüksek devirlere çıkıp tekrar denemek lazım. Powershift gelince tekrar bakacağım üstat

Gecen test sürüsu yaptım bende. Hatta car of the year isimli kendi açtığım konuya yazdım. 180 bg hissettirmiyor gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

quote:

dizel otomatik varmı?

şu an yok ama yeni modellerde geliyor 1.6 dizel 136 ps active select
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

quote:

o da seçenekler arasında kuvvetli bir model yanlız motor olarak küçük ve otm opsiyonu yok

dizelde otomatiği yok ama benzinlide var.birde yeni motor geliyor az önce arkadaşa da yazdım 1.6 136 ps
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

quote:

dizel otomatik varmı?

şu an yok ama yeni modellerde geliyor 1.6 dizel 136 ps active select

gelsin görelim. Mevcut duruma göre ben flu almam. Astra sedan hiç almam.

• Tam pf arabası

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.