Şimdi Ara

silinebılır (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.543
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spid_erman

arkadaslar bilen biri cevaplayabilir mi? ben iki hat kullanıyorum turkcell ve avea.. dün e-devletten kaydımı yaptım telefonun içinde turkcell hattım vardı. bu sabah telefonu yeniden başlattım hat geldi. ardından avea hattımı taktım ama hat gelmedi. acaba avea kartımdan mı kaynaklanıyor diye başka bir avea hattı taktım, yine gelmedi. sanırım avea hatlarını çalıştırmıyor. sizce böyle birşey olabilir mi? sonuçta telefonu kaydediyoruz, herhangi bir hatla kullanabilmemiz gerekmez mi? yardımcı olacak bir arkadaş var mı, ne yapayım?

Sadece bekle. Yarına kadar açılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaslar bilen biri cevaplayabilir mi? ben iki hat kullanıyorum turkcell ve avea.. dün e-devletten kaydımı yaptım telefonun içinde turkcell hattım vardı. bu sabah telefonu yeniden başlattım hat geldi. ardından avea hattımı taktım ama hat gelmedi. acaba avea kartımdan mı kaynaklanıyor diye başka bir avea hattı taktım, yine gelmedi. sanırım avea hatlarını çalıştırmıyor. sizce böyle birşey olabilir mi? sonuçta telefonu kaydediyoruz, herhangi bir hatla kullanabilmemiz gerekmez mi? yardımcı olacak bir arkadaş var mı, ne yapayım?

Merak etme hocam sorun yok. Şebeke ile alakalı birşey. Avea şebekeyi çok geç veriyor. Benim telefona turkcell 8 saat içinde şebeke verdi. Avea 48 saat sonra çekmeye başladı. Aveadan kaynaklanan sorun. Maximum 48 saat sonra açılır ;)
  • gLam ve AllForYouX cevaplarınız için teşekkürler..
    şöyle bir dipnot düşeyim; az önce avea nın kayıtlarla ilgili yetkili bayisine gittim, adamın cevabı 'Hiç bir bilgim yok, müşteri hizmetlerini arayın' oldu. Kendilerini tebrik ediyorum bu ilgilerinden dolayı
  • Geçici kaydım yaklaşık bir ay önce düştü ve önümüzdeki hafta pasaporta kayıt yaptıracağım. Bunu yaptırmadan önce eski kaydı sildirme gibi bir olay var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasta82

quote:

Orijinalden alıntı: AllForYouX

Arkadaşlar denemelerime göre ziraat bankasının ve garanti bankasının internet şubesinden telefon vergilerini online olarak yatırabiliyorsunuz. Parayı yatırırken pasaport sahibinin tc kimlik no , pasaport no ve giriş çıkış tarihlerini bilmeniz yeterli. Pasaportunun elinizde olmasına gerek yok. Aynı işlemi vakıfbank veya işbankası şubelerinde de yapabiliyorsunuz. Vergiyi yatırdıktan sonra yapmanız gereken tek işlem pasaport sahibinin e devlet şifresiyle sizin telefonunuzu kaydetmesi. E-Devlet üzerinden. E devlet şifreleri pttşubelerinden 1-2 Tl karşılığı veriliyor. Sadece kimlik sahibi alabiliyor siz onun yerine alamıyorsunuz bilginiz olsun.

hangi menüden ve nasıl ödeniyor biraz açar mısınız ? garanti internet bankacılığında öyle bir menü bulamadım.

İnternet bankacılığına giriyorsunuz ( Garanti veya ziraat ) Vergi ödemeleri menüsünün altında başkasına ait vergiyi seçiyorsunuz. Vergi NO:9151 numaralı YOLCU CEPTEL diye geçer onu seçiyorsunuz. Tc kimlik no,telefon no vb bilgilerini giriyorsunuz ( Pasaport sahibinin ) Vergilendirme dönemi diye bir seçenek var oraya ise 01-2013 ve 12-2013 tarihleri arasını seciyorsunuz ve yatırıyorsunuz 115 TL yi. Ardından e devlete girip hemen kayıt yapabiliyorsunuz. Bilginize.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rasta82

quote:

Arkadaşlar denemelerime göre ziraat bankasının ve garanti bankasının internet şubesinden telefon vergilerini online olarak yatırabiliyorsunuz. Parayı yatırırken pasaport sahibinin tc kimlik no , pasaport no ve giriş çıkış tarihlerini bilmeniz yeterli. Pasaportunun elinizde olmasına gerek yok. Aynı işlemi vakıfbank veya işbankası şubelerinde de yapabiliyorsunuz. Vergiyi yatırdıktan sonra yapmanız gereken tek işlem pasaport sahibinin e devlet şifresiyle sizin telefonunuzu kaydetmesi. E-Devlet üzerinden. E devlet şifreleri pttşubelerinden 1-2 Tl karşılığı veriliyor. Sadece kimlik sahibi alabiliyor siz onun yerine alamıyorsunuz bilginiz olsun.

hangi menüden ve nasıl ödeniyor biraz açar mısınız ? garanti internet bankacılığında öyle bir menü bulamadım.

İnternet bankacılığına giriyorsunuz ( Garanti veya ziraat ) Vergi ödemeleri menüsünün altında başkasına ait vergiyi seçiyorsunuz. Vergi NO:9151 numaralı YOLCU CEPTEL diye geçer onu seçiyorsunuz. Tc kimlik no,telefon no vb bilgilerini giriyorsunuz ( Pasaport sahibinin ) Vergilendirme dönemi diye bir seçenek var oraya ise 01-2013 ve 12-2013 tarihleri arasını seciyorsunuz ve yatırıyorsunuz 115 TL yi. Ardından e devlete girip hemen kayıt yapabiliyorsunuz. Bilginize.

teşekkürler

• sistem gene kapalı mesaj geldi bana bugün
  • quote:

az once avea hattım da aktif hale geldi, demek ki avea bu işte biraz yavaş kalıyor ama o kadar da kötü sayılmaz. 1 günde aktif hale geldi sonuçta. Darısı diğerlerinin başına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spid_erman -- 22 Mayıs 2013; 13:33:49 >
  • Bu arada benimle birlikte yurtdışına çıkan arkadaşlarımdan ikisi (2 yıl boyunca telefonlarını değiştirmeyeceklerinden) kayıt haklarını satmak istiyorlar. Almak isteyen varsa bana pm/öm yoluyla ulaşırlarsa yardımcı olmak isterim.
  • 2 kişi yurtdışına çıkıyoruz dolayısıyla da 2 hak var. isteyen pm den bana ulaşsın fiyat 200 tl
  • Geçen ay hakangemici07 nin yenilediği ve yenilerken artık sistem çöktü bu sondu ve ne kadar dayanır bilinmez dediği kayıt haftaya düşecek :)
    1-2 ay daha dayansa iyi olacaktı ama şans işte şimdi arkadaşın pasaportuna kayıt edeibilirim umarım,diğer türlü hakan hocam kendini uzaklaştırmış forumdan ki şu an aktif olarak geçici kayıt işini devam ettirebilen yok sanırım dğeil mi ?
  • An itibariyle tlfum kapandı direk pasaport kaydı yaptırabilirim demi silme işlemine filan gerek yok?
    Btk da KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drago -- 22 Mayıs 2013; 21:55:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drago

An itibariyle tlfum kapandı direk pasaport kaydı yaptırabilirim demi silme işlemine filan gerek yok?

yes ...hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

An itibariyle tlfum kapandı direk pasaport kaydı yaptırabilirim demi silme işlemine filan gerek yok?

yes ...hayırlısı olsun

Tşk hocam.

• quote:

Bu arada benimle birlikte yurtdışına çıkan arkadaşlarımdan ikisi (2 yıl boyunca telefonlarını değiştirmeyeceklerinden) kayıt haklarını satmak istiyorlar. Almak isteyen varsa bana pm/öm yoluyla ulaşırlarsa yardımcı olmak isterim.

selam hocam pm attım 2 adet telefon var bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: htekbas

quote:

Bu arada benimle birlikte yurtdışına çıkan arkadaşlarımdan ikisi (2 yıl boyunca telefonlarını değiştirmeyeceklerinden) kayıt haklarını satmak istiyorlar. Almak isteyen varsa bana pm/öm yoluyla ulaşırlarsa yardımcı olmak isterim.

selam hocam pm attım 2 adet telefon var bende

cevaplandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IILithiumII

Şu siteler güvenilir mi?
    Pasaport Kaydı - ePasaportKaydı
    Pasaport Kayıt İMEİ Kaydı Merkezi
    Neden onaylı pasaport kaydı

Uzak dur.Alayı geçici kayıt yapıyor.

• İLK ÖNCE KUSURA BAKMAYIN KONUYU TAM OKAUYAMADIM..

BENİMSORUM;
    CİHAZIMA AİT KAYIT NE YAZIK Kİ DÜŞTÜ.. ŞU AN DA YASAL TAKİP ADI ALTINDA BİR MESAJ GELDİ.. MESAJDA 1 HAFTA İÇİNDE CİHAZ KAPANACAK BİLGİSİ VAR..
    ŞİMDİ GERÇEK BİR PASAPORTA E DEVLET ÜZERİNDEN NASIL KAYI YAPTIRABİLİRİM.. YADA YAPTIRABİLİRMİYİM ACABA.. AYRINTILI OLARAK ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #TheNightMare#

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet__666

bu konuyu gorunce ne kadar sasirdim bilemezsiniz arkadaslar, bende islambol adli uyeye kayit yaptirmis ama iphone num kayit yapildiktan sonra calinmisti

bende aramizda gecen gorusmenin kaydini pdf olarak paylasabilirm...

ISLAMBOLşikayetbir yıl önce, 10:33
    gereken bilgileri size yoğunluktan ötürü temin edememekteyim.
    her konuda gereken güveni ben size sunmaktayım.
    kimsenin kaydı kapanmadı kapanmazda yasal olaraka pasaport üzerine işletilmektedir.
    kapanması sözkonusu olursada tüm işlemler bize aittir siz ücret ödemiyeceksiniz.
    tşk.

demis banada.

Bence forum gun gectikce guvenirligini kaybetmeye basladi, bir tarafin cikar saglayip diger tarafin magdur oldugu olaylar her gecen gun artmakta. En son dunya sahin vakasina tanik olmustum. Ama eger isin icincde islambol ve imuratk varsa gercekten iyi uyutmuslar bizi

pasha23 denen sahtekarı unutma

Hakan gemiciyide ekleyin 3 tlfum patladı Allah koymasın yanına ne diyim.

AĞZINDAN BAL AKAN !!! ÖZKARACALARI DA EKLEYİN Bİ ZAHMET

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.