Şimdi Ara

silinebılır (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.543
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 6 ay önce gecici kayıt yaptırmıştım telim için... Bundan 3 hafta önce telefonunuz kayıt dışın bulunmuştur diye msg geldi. 1 hafta sonrasında da yurtdışına cıktım. Şuan kendi pasaportumla kayıt yapılabilirim (daha yapmadım). Ancak btk sitesine girdiğimde, evraklarınız incelenmektedir diye bir yazı var. Yani telefonum gecici kaydı daha düşmemiş. O kaydı silmeden de ya da kendisi düşmeden kendi pasaportumla kayıt yapabilme ihtimalim var mı ?

Forumdaki bazı arkadaşlar, gecici kaydın düşmesini beklemeden e-devlet ile kayıt yapabilceğimi söylemişler.

Şuan kayıt yapamıcaksam, 115 tl ek masraf ödemek istemiyorum :(

Cevabınızı bekliyorum...

Teşekkürler
  • sistem yeniden aktif durumda, eskisi gibi kullanılabiliyor. hatta bazı iyileştirmeler yapmışlar. güzel olmuş, mesela kayıt sonrasında imei sorgulaması yapınca belgeler kontrol aşamasındadır filan yazmıyor, direk kayıtlı olduğu yazıyor.
  • gecici kayit yapan varsa bana ulassin
  • İmei kayıt yaptırabilicek olan varsa benle iletişime geçsin. Acil pasaport kaydı arıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spid_erman

sistem yeniden aktif durumda, eskisi gibi kullanılabiliyor. hatta bazı iyileştirmeler yapmışlar. güzel olmuş, mesela kayıt sonrasında imei sorgulaması yapınca belgeler kontrol aşamasındadır filan yazmıyor, direk kayıtlı olduğu yazıyor.

Aynen hocam, ağzım açık kaldı şaşkınlıktan. Kaydı yaptım e-devletten, 3.dk'da sorguladım, IMEI NUMARASI KAYITLI yazıyordu

Hatta sorgulama numarasıyla bireysel başvuru sorguladım bi gariplik var galiba diye, onda da onaylandı yazıyor. Devletimizden beklenmeyen hareketler bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

sistem yeniden aktif durumda, eskisi gibi kullanılabiliyor. hatta bazı iyileştirmeler yapmışlar. güzel olmuş, mesela kayıt sonrasında imei sorgulaması yapınca belgeler kontrol aşamasındadır filan yazmıyor, direk kayıtlı olduğu yazıyor.

Nisan ayından itibaren kayıt ettirdiklerimi tek tek kontrol ettim kontrol aşamasında uyarısı alıyorum.

Belki dün den beri yapılan kayıtlar yeni bir sistem den yapılıyordur dediğiniz gibi.
  • Gecici kayit sistemi su anda aktif mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

Gecici kayit sistemi su anda aktif mi ?

gecici kayıt bitti artık

• Orjinal pasaport kayıtlı var 1350 tlye gelin uğraşmayın hiç pasaport aramayla :D
  • Beyler kuzenim Türk, Türkiye'de yaşıyor ve okuyor ancak yurtdışına babası Hollandalı olduğu için Hollanda pasaportuyla çıkıyor. Şimdi Avusturya'dan döneli 1 ay oldu onun pasaport'una kalıcı olarak telefon kaydettirebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Beyler kuzenim Türk, Türkiye'de yaşıyor ve okuyor ancak yurtdışına babası Hollandalı olduğu için Hollanda pasaportuyla çıkıyor. Şimdi Avusturya'dan döneli 1 ay oldu onun pasaport'una kalıcı olarak telefon kaydettirebilir miyim ?

Bildiğim kadarıyla Türk pasaportu harici 6 ay kayıtlı oluyor.Yanlışım olabilir genede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

quote:

Aynen hocam, ağzım açık kaldı şaşkınlıktan. Kaydı yaptım e-devletten, 3.dk'da sorguladım, IMEI NUMARASI KAYITLI yazıyordu

Hatta sorgulama numarasıyla bireysel başvuru sorguladım bi gariplik var galiba diye, onda da onaylandı yazıyor. Devletimizden beklenmeyen hareketler bunlar

Bende bugn e dewletten kaydettrdm bendede imei kayitli yazdi hemen ama gelgelelim hatti taktigimda hala servis yok yaziyor zaten bu kdr kisa surede imei kayitli yazmasina sasirmistim bi kac gun beklicez sanirim acilmasi icin..

• quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Beyler kuzenim Türk, Türkiye'de yaşıyor ve okuyor ancak yurtdışına babası Hollandalı olduğu için Hollanda pasaportuyla çıkıyor. Şimdi Avusturya'dan döneli 1 ay oldu onun pasaport'una kalıcı olarak telefon kaydettirebilir miyim ?

Yabancı pasaport ve ikametgah ile giderse sorunsuz bir sekilde kaydını yapabilir yani 6 ay gibi bir uygulama olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: H4RuNN

quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

quote:

Bende bugn e dewletten kaydettrdm bendede imei kayitli yazdi hemen ama gelgelelim hatti taktigimda hala servis yok yaziyor zaten bu kdr kisa surede imei kayitli yazmasina sasirmistim bi kac gun beklicez sanirim acilmasi icin..

Ben salı günü 5 te Turkcell'den kayıt yaptım saat 6 da evraklar kontrol ediliyor yazdi ama hala açılmadı hattim avea biliyorum avea biraz geç acıyor 36 saat filan diyenler var ama 45 saat oldu halada servis yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sistem değişmiş anında kayıtlı yazıyor diyor yukarıda arkadaslar ancak suan sorgulattığımda
    Durumu : IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır.
    Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz
    Üretici : Üretici: Apple Inc Pazar Adı: Apple iPhone5(A1429) Model Bilgileri: A1429
    Sorgulama Tarihi 30.05.13
    Acaba ben e-devlet değilde Turkcell'den yaptıgım içinmi böyle?

• Imurat suanda kayit yapikamilamiyor beklioz dedi ...

• Arkadaşlar bu profildeki kişiden 28/07/2012 de aldığım HTC One X telefon kayıt dışı kaldı. Haberiniz olsun varmı tanıyan eden bilen?

http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=439904
  • beyler ıphonedan vazgeçin artık. geçenlerde kayıtsız S3 aldım, dün sms geldi telefon kapanacak diye, akşam aldığım yere uğradım 5 dkda imeisini değiştirip verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tribettin

beyler ıphonedan vazgeçin artık. geçenlerde kayıtsız S3 aldım, dün sms geldi telefon kapanacak diye, akşam aldığım yere uğradım 5 dkda imeisini değiştirip verdiler

imei değiştirilmiş telefon kullanmanın suç olduğunu biliyorsundur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

Orijinalden alıntı: Tribettin

beyler ıphonedan vazgeçin artık. geçenlerde kayıtsız S3 aldım, dün sms geldi telefon kapanacak diye, akşam aldığım yere uğradım 5 dkda imeisini değiştirip verdiler

imei değiştirilmiş telefon kullanmanın suç olduğunu biliyorsundur umarım.

Gecici kayit yaptirmak yasal imei attirmakmi suc

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.