Şimdi Ara

silinebılır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.544
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben burdan parayı yollıyacagım zaman hemen acıyordu telefonu daha 1 kere caldıgında. Simdi telefonu bile calmıyor mesgule alıyor.
  • imuratk zamanında kayıt yaptırmıştım kapandı geçici kayıt yaptı gene kapandı artık telefonlara bile bakmıyor. 3 kuruş için şerefini haysiyetini ayaklar altına almaya değermiydi tartışılır.
  • Az önce kayıt yaptırdığım yerle görüştüm. Şu anda geçici kayıt yapabilen 3 yer varmış. Ve bu firmalar günlük en fazla 100 giriş yapıyorlarmış. Çoğu Tim'in pasaport kayıt hakkı elinden alınmış. Artık geçici kayıtlarda maksimum 70 gün açık kalacakmış, ben 50 tl ye dün yaptırmıştım ama artık o fiyatada yapamayacaklarmış.
  • Gorunen koy klavuz istemez arkadaslar. Goz gore gore bu insanlara guvenip kayit yaptiriyorsunuz sonra magdur olduk bilmemne..

Gecersiz evraklarla kayit yaptiklarini ve kayit suresinin tamamen BTK nin kaydi incelemesi kadar surecegini hepimiz biliyoruz

Yani emin olun kaydi yapan kisiler bile bilmiyorlar ne kadar cihazin kayitli tutulacagini..

Bende BTK olsam bu sahtekar duzenbazlarin yetkilerini elinden alirim. Goz gore gore sahte evraklarla mesgul ediyorlar BTK yi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 3 Nisan 2013; 18:54:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YEY

Gorunen koy klavuz istemez arkadaslar. Goz gore gore bu insanlara guvenip kayit yaptiriyorsunuz sonra magdur olduk bilmemne..

Gecersiz evraklarla kayit yaptiklarini ve kayit suresinin tamamen BTK nin kaydi incelemesi kadar surecegini hepimiz biliyoruz

Yani emin olun kaydi yapan kisiler bile bilmiyorlar ne kadar cihazin kayitli tutulacagini..

Bende BTK olsam bu sahtekar duzenbazlarin yetkilerini elinden alirim. Goz gore gore sahte evraklarla mesgul ediyorlar BTK yi..

Aynen öyle.

Ama benim çok kötü bir kaderim var :( aylarca ıphone almadım uzak durdum, bu işler yüzünden. Sonunda dayanamayıp uygun fiyata 4s aldım, ama benim şanssızlığıma tam benim aldığım zaman işler sarpa sardı (ben alana kadar böyle bir sıkıntı yoktu,kayıtlar takır takır açılıyordu) bundan sonra telefon almaya giderken abdest alıp gidecem

• quote:

Gorunen koy klavuz istemez arkadaslar. Goz gore gore bu insanlara guvenip kayit yaptiriyorsunuz sonra magdur olduk bilmemne..

Ben geçen sene aldım telefonumu ve hiçte durumlar böyle değildi. O zamanlar bu imuratk denen (İbrahim Murat Kapukıran) kişi garanti vererek kayıt yapıyorum diyordu. Birşey olursa hemen arayın halledelim diyordu ve herkeste oyle yaptı ama işler değişince artık dolandırıcı gibi telefonlarını kapatıyor.

Yoksa daha 2 ay once telefon kapandıgında ben yurtdısından yenı gelmıstım , soyledim eger yine boyle kapanıcaksa ben kendi uzerime yaptırıcam kaydı dedim , bana hicbisi olmaz bu sefer belgeler tam dedi. Şu an öyle bi şansım bile yok.

Biz dürüstüz , salak gibi inanıyoruz böyle sahtekarlara işte. Insan herkesi kendi gibi bilirmiş diye bosuna dememişler. Lanet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

quote:

Ben geçen sene aldım telefonumu ve hiçte durumlar böyle değildi. O zamanlar bu imuratk denen (İbrahim Murat Kapukıran) kişi garanti vererek kayıt yapıyorum diyordu. Birşey olursa hemen arayın halledelim diyordu ve herkeste oyle yaptı ama işler değişince artık dolandırıcı gibi telefonlarını kapatıyor.

Yoksa daha 2 ay once telefon kapandıgında ben yurtdısından yenı gelmıstım , soyledim eger yine boyle kapanıcaksa ben kendi uzerime yaptırıcam kaydı dedim , bana hicbisi olmaz bu sefer belgeler tam dedi. Şu an öyle bi şansım bile yok.

Biz dürüstüz , salak gibi inanıyoruz böyle sahtekarlara işte. Insan herkesi kendi gibi bilirmiş diye bosuna dememişler. Lanet olsun.

Bence o adamlar kadar sizde hatalisiniz. Adamlarin sistemin yavas islemesinden faydalandigini bilmiyor muydunuz ? Biliyordunuz.

E adamlar BTK mi ? Nerden bilecekler bu islerin daha hizlanmayacagini veya sistemin degismeyecegini..

Acik konusmak gerekirse ben kendi kendime bu iste BTK ne kadar salak, bu sahte kayitlari yapan bayiler belli peki neden bloke edilmiyorlar herhalde BTK da rusvet yiyor diyordum. Gun geldi devran dondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 3 Nisan 2013; 19:15:15 >

• Bende islambol a ulaşamıyorum ip5 için uyarı geldi kapanacak diye , henüz 3. ayı doldurdu ve 1.sene garantisi vardı
  • yiğidi öldürüp hakkını vereyim.. kimsenin reklamını yapmıyorum çünkü benim de şu an telefonuma da yasadışı uyarısı geldi.

pasha23 'ten yaptırmıştım ben kaydımı. kendisi ilanında da geçici kayıt olduğunu belirtmişti. benim öyle çevremde yurtdışına çıkmış çıkacak kimse yoktu, mecbur yaptırmıştım. telefonum pasha23'e kayıt ettirdikten sonra 1 kere daha silinmişti 1-2 gün içinde yenilemişti. nasıl kayıt edildiğini, sistemi biliyordum. malum btk önlem alınca o da biz de kaldık öyle sap gibi.

yapcak bişe yok.. gidiş geliş batum'a uçak bileti alıcam, batum'dan da bi i5 alıcam, giriş çıkış yaptığım için de telefonun kaydını yaptırcam artık. 2 senedir geçici kayıt ile idare ediyodum..
  • Valla bende imuratk tan yapmıştım. 1 sene olmuştur. İlk kayıt yaptıktan sonra 6 ay sonra kaydı düştü. 5 gün içinde yapıldı. Sonra 3 ay sonra tekrar düştü, tekrar kayıt altına alında, şimdi tekrar düştü, tekrar kayıt altına alıcak. Yazın sonuna doğru kibrisa gidicem o zaman üstüme alıcam kayıdı.

En azından dönüş yapıyor, tekrar kayıt altına alıyor. Hiç almayabilirdi de. Zaten kayıt yaparken düşüceğini biliyorduk.
  • sanırım btk sistemi yeniliyormuş o yüzden geçici kayıt yapanlar kayıtları yeniliyemiyorlar diye duydum
  • Bende Pasha23 nikli Murat Demirhan adlı arkadaşa yaptırmıştım kayıt düştü!. Arıyorum telefonu kapalı mesaj atıyorum dönmüyor mail atıyorum cevap gelmiyor. Bilmiyorum ama sisteminde sorun varsa arayanlara durumu izah eder 5 gün'mü 10 gün'mü durumun düzeleceğini veya şöyle böyle olacağını söylese eyvallah diyeceğimde telefonunu kapatmış!.

Bu durumda insan ne düşünür? bir Dünya Şahin benzeri vakha başımıza geldi diye düşünür ve işi hukuki yollarda veya beddua ederek zamanını geçirmeye başlar!...

Pasha23 nikli kayıt yapan arkadaşın bu yaşadığımız durumu en kısa zamanda telafi etmesini umut ediyorum...

• bunca kişi mağdur etti artık bunun vebalini nerde verecekse
  • Arkadaşlar kayıttan düşme gibi bir durum olduğunda tekrardan gidip kendi pasaportuma kayıt ettirebilir miyim ? Yoksa tekrardan kayıt sildirmek gerekli mi ? Eğer ki kayıt sildirmek gerekliyse yaptırdığımız adama ulaşamassak ne olucak.Şuan yurtdışındayım 1-2 ay sonra Türkiyeye tatile geleceğim ve geçici kayıt satın aldım bugün.Umarım böyle bir duruma düşmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cacaNEFES

Arkadaşlar kayıttan düşme gibi bir durum olduğunda tekrardan gidip kendi pasaportuma kayıt ettirebilir miyim ? Yoksa tekrardan kayıt sildirmek gerekli mi ? Eğer ki kayıt sildirmek gerekliyse yaptırdığımız adama ulaşamassak ne olucak.Şuan yurtdışındayım 1-2 ay sonra Türkiyeye tatile geleceğim ve geçici kayıt satın aldım bugün.Umarım böyle bir duruma düşmem.

Sildirmeye gerek yok, direkt olarak pasaportunuza işletebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tribettin

quote:

Arkadaşlar kayıttan düşme gibi bir durum olduğunda tekrardan gidip kendi pasaportuma kayıt ettirebilir miyim ? Yoksa tekrardan kayıt sildirmek gerekli mi ? Eğer ki kayıt sildirmek gerekliyse yaptırdığımız adama ulaşamassak ne olucak.Şuan yurtdışındayım 1-2 ay sonra Türkiyeye tatile geleceğim ve geçici kayıt satın aldım bugün.Umarım böyle bir duruma düşmem.

Hocam burada :http://forum.donanimhaber.com/m_73450811/tm.htm sildirmekle uğraşan bi kaç kişi gördümde ondan sordum yani o kayıt silinmeden tekrar kayıt yapılmıyormuş heralde yoksa ben mi yanlış biliyorum?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tribettin

quote:

Hocam burada :http://forum.donanimhaber.com/m_73450811/tm.htm sildirmekle uğraşan bi kaç kişi gördümde ondan sordum yani o kayıt silinmeden tekrar kayıt yapılmıyormuş heralde yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Bu işlerle uğraşan birisine dün sormuştum, kayıt düşünce sildirme işlemine gerek yok diyordu.

• @pasha23 kayıt yaptı aşağı yukarı 3 ayda kapanda kayıt yaptı 1 saatte daha parayı yatırmadan hoşuma gitti referansları 4*4 lük dedi yaptırdık metettik forumda diğer yaptıracaklara da onları da etkiledik bizim yüzümüzden onlarda madur oldu ama bizde diğer yaptıranların maduruyuz düşünüyorumda 100 kişi yaptırsa 9000 tl 1000 kişi yaptırsa aşağı yukaru bir ev parası gülermisin ağlarmısın
  • pasha23 magduruyum..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.