Şimdi Ara

silindi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
3.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızı her gün görüyorsan işin zor.ŞUNU UNUTMA.
    BİR DURUMDAN KURTULMANIN ÜÇ YOLU VARDIR.

1-OLAYI KABULLENMEK.
    2-DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAK.
    3-TERKETMEK.

kabulleneceğe benzemiyorsun.değiştirmeye hevesin var.üçüncü yolda kızı görmediğinde acın hafifleyecek.zamanla ve unutacaksın.ama telefonu hala sende kayıtlıysa gene olmaz.

ŞUNUDA UNUTMA SANIRIM ALMAN BİR KOMUTAN ASKERLERİNİN DÜŞMANDAN KORKUP GERİ KAÇMAYA BAŞLADIĞINI GÖRÜNCE.KÖPRÜLERİN HEPSİNİ YAKTIRMIŞ.KİMSE GERİ DÖNEMEMİŞ VE SAVAŞI KAZANMIŞLAR.BEN BUNU ŞÖYLE KULLANMIŞTIM.KIZINDA BUNALDIĞINI ANLADIM.KIZA DEDİM Kİ HATTINI DEĞİŞTİR.SANA ULAŞAMAYIM Kİ KURTULAYIM BAŞKA YOLU YOK.ÖYLE YAPTI KURTULDUM.
  • Bu durumu değiştireceksin.Hadi başarılar.
  • Bu dediğini yaparım ama yaparken o esnada birden telefonu kapatınca diğer mesajlarımı o anda okuma şansı olmaz, daha sonraya kalır.
    quote:

Orjinalden alıntı: sorcery

ama bu yukardakini tavsiye etmiyorum tabiki.Yanlış bir yol bu.Bence şunu dene.
    Bağımsız olmalısın.Kızı duyma,görme,konuşma.Yalnız sen varsın.Ona sürekli mesaj at.O cevap yazdığında onun verdiği cevapla alakalı şey yazma.ona cevap verirmiş gibi yazma.Asla arama.mesaj atmaya devam et.sürekli kendinden bahset ve niye böyle bir tepki verdiğinden.O kendi mesajlarına cevap yazılmadığını senin kendi yolunda yürüdüğünü farkedince dikkatini çekmek isteyecektir.İlla ki bir şey yapacak.Bu taktik hep tutmuştur dostum.Benimkinde kız beni aradı.Açmadım.sanki telefonun başında değilmişim gibi.Israrla defalarca aradı.Ama açmadım.Sonrada mesajı kestim.O bana hep ulaşmaya çalıştı.Ama mesajlarında o yumuşamayı görmeden telefonunu açmadım.sonra işler düzeldi........

• cok zor degil kizlari kandirmak iki guler yuz 2 guzel espiri birazda sevdigini belli edici hediye(olur soz olur dvranis olur) birseyler yap ....
  • geçmiş konuları en tehlikeli olan kısım arkadaşım senin işin gerçekten zor.
    moral bozmak gibi olamsın ama valla ben beş aydır geriye dönen birilerini göremedim.geçmiş ile ilgili konuşunca sonucuna katlanmak zorunda insan.
  • sen yine iyisin senle çıkmış beni bir yıl 7 ay 27 gün ve 8 saat önce reddetmesine rağmen unutamadım hattası en son dün de reddetti ben de vaziyet aynı
    ve arkadaşımın dediğine göre geçmişte birilerini karşılıksız sevmiş ve intikamını benden alıyor gibi görünüyor.aynen''ben de karşılıksız sevdim ama bana kimse acımadı'' demiş...

her neyse ben yardımcı olamayacam ama unutma durumu senden daha vahimler de var benim gibi mazoşistleri mesela
  • Ya ben de ilk başta daha ortada fol yok yumurta yokken bir hatasından dolayı 1,5 yıl yüzüne bakmamıştım, ama o zaman hiçbişey yoktu ortada, acaba o nedenle benden intikam mı alıyor diyorum ama herşey güzel gidiyordu, birden böyle olunca şaştım kaldım, çektiğim acı devam ediyor....
    quote:

Orjinalden alıntı: bassguitarx

sen yine iyisin senle çıkmış beni bir yıl 7 ay 27 gün ve 8 saat önce reddetmesine rağmen unutamadım hattası en son dün de reddetti ben de vaziyet aynı
    ve arkadaşımın dediğine göre geçmişte birilerini karşılıksız sevmiş ve intikamını benden alıyor gibi görünüyor.aynen''ben de karşılıksız sevdim ama bana kimse acımadı'' demiş...

her neyse ben yardımcı olamayacam ama unutma durumu senden daha vahimler de var benim gibi mazoşistleri mesela

• quote:

Orjinalden alıntı: onlyone

NE BU YAA FORUM SEVGİLİSİNDEN AYRILANLAR FORUMUNA DÖNDÜ
    GÜNDE EN AZ 10 KONU AÇILIYO "KIZA NSL AÇILCAM, BENİ TERK ETTİ, OLEEY KABUL ETTİ..."
    Bİ YERE KADAR SABREDİOZ DA BURASI SOHBET KANALI DEĞİL Kİ FORUM GÜZİN ABLAYA DÖNDÜK BEE

iide arkadaşm burası Konu Dışı sen buna bişey diyorsan gereksiz mesajlar bölümüne bak gereksiz gereksiz şeyler var adı üstünde burası da böyle bencede relax ol ...

• quote:

Orjinalden alıntı: shadoww

Ya ben de ilk başta daha ortada fol yok yumurta yokken bir hatasından dolayı 1,5 yıl yüzüne bakmamıştım, ama o zaman hiçbişey yoktu ortada, acaba o nedenle benden intikam mı alıyor diyorum ama herşey güzel gidiyordu, birden böyle olunca şaştım kaldım, çektiğim acı devam ediyor....
    quote:

Orjinalden alıntı: bassguitarx

sen yine iyisin senle çıkmış beni bir yıl 7 ay 27 gün ve 8 saat önce reddetmesine rağmen unutamadım hattası en son dün de reddetti ben de vaziyet aynı

evebeyni okuldan alırım diye tehtid etmiş te olabilirbilmiyorum ama ben yanlızlığı seçtim herneyse takma kafana diyecem saçma olacak ama sen yine takma kafana herşey olacağına varır sonuçta

• valla ben şunu biliyorum.. daha önce sağdan soldan da duymuştum.. kızlara ağır laf edince cidden dönüşü olmayan yada geri dönüşü çok zor durumlara giriliyo.. ne kadar sinirlenirseniz sinirlenin eğer seviyosanız... kızlara ağır laf sölemekten kaçının..

bi kız ve erkek arkdaş vardı sınıfta.. bunlar çıkıyodu.. kavga etmişler.. kız demiş bırak artık kapat teli konuşmak istemiyorum arkadaşlarla bara gitcez demiş.. arkadaş da sinirine hakim olamayıp ben seni bara götürrüm ..rospu demiş... kız o günden buyana çıkmicam o laf yüzünden dedi ve çıkmadı ... çocuk ppişman oldu üni de derslere girmedi 2 sene boyunca.. derbedere vurdu kendini

• Bugün dayanamadım artık ve günlerdir attığım mesajlara ve çağrılara sessiz kalması nedeniyle yolda önüne çıktım. Yanında hiçbişey bilmeyen arkadaşına rağmen. Onu bir süreliğine bizi yalnız bırakması için ricayla ikna ettim ve kızla konuştum. Hala ettiğim iltifatlara tebessümle karşılık verdi ama sonunda bana yine eskisi gibi olamıycağı için bittiğini söyledi. Israr edince böyle ayaküstü konuşmayalım, seni arıycam ve buluşma zamanını söylerim dedi. Bugün akşama doğru mesaj attı ama yine bu işin bittiğini belirten mesajlardı bunlar. Ben de sözünü tutmasını istedim, kabul etti, bana buluşma zamanını söyleyecek. Onunla kimsenin bizi rahatsız etmeyeceği bir yerde buluşacağız yine eskisi gibi. Ne yapmamı önerirsiniz? Şu tek gül ve yüzük işini ciddi ciddi düşünüyorum..
  • Elini hiç bırakma...Gözlerinin içine bak içinden gelenleri söyle ki öyle yapacaksın ve eski günleri hatırlat bir gül al yüzük olayı güzel

bol şansss
  • Dostum olay sende bitiyor burada verilen cevaplar sadece sana fikir verir ama onu en iyi şekilde uygulama senin elinde.Cicek ve Yüzük olayı etkileyici

bol şans diliyorum.
  • Bugün ilk işim gündüz gümüş bir yüzük almak olacak, üzerine ismimiz veya baş harfleri yazılı olacak.
    quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Elini hiç bırakma...Gözlerinin içine bak içinden gelenleri söyle ki öyle yapacaksın ve eski günleri hatırlat bir gül al yüzük olayı güzel

bol şansss
  • Evet, uygulamaya yani bana kalacak olay. Henüz buluşma yeri ve zamanı söylenmedi ama hayırlısı...
    quote:

Orjinalden alıntı: musar

Dostum olay sende bitiyor burada verilen cevaplar sadece sana fikir verir ama onu en iyi şekilde uygulama senin elinde.Cicek ve Yüzük olayı etkileyici

bol şans diliyorum.
  • Forum pembe diziye döndü
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadoww

Bugün dayanamadım artık ve günlerdir attığım mesajlara ve çağrılara sessiz kalması nedeniyle yolda önüne çıktım. Yanında hiçbişey bilmeyen arkadaşına rağmen. Onu bir süreliğine bizi yalnız bırakması için ricayla ikna ettim ve kızla konuştum. Hala ettiğim iltifatlara tebessümle karşılık verdi ama sonunda bana yine eskisi gibi olamıycağı için bittiğini söyledi. Israr edince böyle ayaküstü konuşmayalım, seni arıycam ve buluşma zamanını söylerim dedi. Bugün akşama doğru mesaj attı ama yine bu işin bittiğini belirten mesajlardı bunlar. Ben de sözünü tutmasını istedim, kabul etti, bana buluşma zamanını söyleyecek. Onunla kimsenin bizi rahatsız etmeyeceği bir yerde buluşacağız yine eskisi gibi. Ne yapmamı önerirsiniz? Şu tek gül ve yüzük işini ciddi ciddi düşünüyorum..

oleyyyyyyyyy be cok sewındım cok cıddıyım bak sımdı tam zamanı bence cok ıyı bılıosun ne yapıcagını

• gül almayı unutma bak+ona biraz yalnız kaldığını,acı çektiğini,pişman olduğunu hissettir ama çokta ezilme..ver-kaç yap anladın...pas ver-pas al
  • Yalnız şu var, bu arada ona kendimi affettirmeye çalıştığım için artık benim ondan kopamayacağımı düşündüğünden ve bildiğinden eskiye göre hiç yapmadıklarını yapıyor ve bana sert davranıyor. Mesela bugün onu aradım, ilk kez telefonu açtı, nasılsın ne yapıyorsun diye sorduğumda bana bunları sormak için mi aradın diye çıkıştı. Daha önce beni kırmak bir kenara böyle şeyleri söylemek aklına bile gelmezdi. Sanki havalarda ama bunları naz olarak yorumluyorum ve buluşana kadar alttan alacağım artık ama bu tavırla giderse benim de tepem atar ve bitiverir birden. Kız %100 ters döndü, çünkü artık ben değil o kaçan durumunda.. Yani kıymete bindi. Neyse, şimdi yüzüğü almaya gidiyorum...
  • Bi tane gümüş yüzük aldım, hafif süslü, alt iç kısma benim adımı ve bugünün tarihini yazdırmak için bıraktım, yarın alacam nasipse. Artık beklemedeyim..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.