Şimdi Ara

silindi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
3.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NE BU YAA FORUM SEVGİLİSİNDEN AYRILANLAR FORUMUNA DÖNDÜ
    GÜNDE EN AZ 10 KONU AÇILIYO "KIZA NSL AÇILCAM, BENİ TERK ETTİ, OLEEY KABUL ETTİ..."
    Bİ YERE KADAR SABREDİOZ DA BURASI SOHBET KANALI DEĞİL Kİ FORUM GÜZİN ABLAYA DÖNDÜK BEE
  • quote:

Orjinalden alıntı: onlyone

NE BU YAA FORUM SEVGİLİSİNDEN AYRILANLAR FORUMUNA DÖNDÜ
    GÜNDE EN AZ 10 KONU AÇILIYO "KIZA NSL AÇILCAM, BENİ TERK ETTİ, OLEEY KABUL ETTİ..."
    Bİ YERE KADAR SABREDİOZ DA BURASI SOHBET KANALI DEĞİL Kİ FORUM GÜZİN ABLAYA DÖNDÜK BEE

relax dostum...asabiyet iyi değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy2 -- 8 Kasım 2006; 20:20:51 >

• yaşın kaç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

quote:

Nereye kadar relax ama...yok buraya yazan adamlar bi şekilde rahatlıyorsa yine anlıcamda öyle bir imkan var mı kız seni bırakcak sen foruma yazıp üzüntü atcan?çok üzülüorsan git bi dostuna harbi harbi dertleş...ne işin var forumda

• Ya bu olay da sen artık büyük hatayı yapmışsın ve kızın karşısında küçülebilecek kadar küçülmüşsün. Kıza öyle kötü şeyler yapmışsın ki o anda kızın hayatında unutamayacağı içine gömdüğü anıyı onun yüzüne öle bi vurmuşsun ki o anda senden tiksinmiş, nefret etmiş durumdayken, sen bir de kıvırıp yalvarınca iyice gözünde kişiliksiz bir konuma değersiz paçavra konumuan gelmişsin.

Bu ilişki bitti dostum. Bu kızın senin yaptıklarını unutması için, ona baya bi zaman vermen lazım 2-3 hafta gibi mesela en az. Artık onu arama... "

"Ben artık seni aramayacağım, daha fazla diyecek birşeyim yok , sen belki de bunu bahane bile edebilirsin, her insan hata yapabilir, ve ben bir erkeğim erkeklerin biliyrsun değerleri var, bazen bu yetiştirilme tarzı ve dayatılan değerler, insanlara hata yaptırtabiliyor , ben bunun kurbanı oldum, sana zaman veriyorum, biliyorum ki eğer beni gerçekten seviyorsan zamanle beni affedeceksin, çünkü aşk herşeyin ilacıdır, eğer zaten beni hiç sevmemişsen belki ayrı aldığımız bu zaman hayırlı bile olmuştur benim için... Beni gerçekten seviyorsan aşkımızın herşeyi yeneceğinden eminim..."

Gibi bir mesaj atarsan belki biraz kızın gözünde kaybettiğin onuru gerii alırsın

Bu mesajda ona saldırıya geçmiş oluyorsun, onun sevgisini ölmüş oluyorsun ipleri eline alıyorsun. Bu mesajdan sonra kızın iki seçeneği var, seviyorsa seni dönmek zorunda, dönmezse seni şu ana kadar hiç sevmemiş demek...
    2. durumda zaten sen bu ilişkiyi mecburen bitirmek zorundasın...

İşin özü artık bu ilişkiye nokta koyulduğunun farkına var, kendini toparla, tek şansın kızın sana çok aşık olması olabilir. AMa sen onun gözünde küçük düştükçe, daha ısrar ettikçe olay daha da kötü oluyor, daha da kızın gözünde küçülüyorsun.

Artık kızı aramayı bırak

• quote:

quote:

quote:

Nereye kadar relax ama...yok buraya yazan adamlar bi şekilde rahatlıyorsa yine anlıcamda öyle bir imkan var mı kız seni bırakcak sen foruma yazıp üzüntü atcan?çok üzülüorsan git bi dostuna harbi harbi dertleş...ne işin var forumda

anlaşıldı sevgilin yok

bu kadar abartma..yolda kız görüp nasıl açılırım diye topic açmamış arkadaş..adam gibi olan bitenleri yazmış..aynı kefeye koyulmaz bunlar

• @oligarşi, zaten 3 gündür hiçbişey yapmıyorum. 2-3 hafta da beklerim, düzelecekse durum razıyım ama öte yandan ya geç kalırsam yani bu süre belki de benden beklediği süre daha kısa bir zaman olur da ben geç kalırsam bu sefer iyice soğumaz mı diye düşünüyorum..
    Bir de senin demene göre ben de biraz sert bir mesaj atmam gerekiyor bu durumda.. Ya geri teperse, ya benden daha yumuşak bir mesaj bekliyorken ben böyle bir mesaj attım diye iyice vaz geçerse...
    Ya ne zor bir durum ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadoww -- 8 Kasım 2006; 22:30:13 >
  • kardes sen su anda kesinlikle dogru dusunemiyorsun. buyuzden arkadaslari dinle ve bekleme sureni uzat su anda tek seye odaklanmissin oda onu kaybetmemek ama ne olursa olsun kaybetmemek, bu amac sok yanlis saglikli bi iliski icin.
    sen ilgini baska yonlere odaklayarak onu biraz daha az dusunmeye calis bu konuyu, biliyorum cok zor ama imkansiz degil.
    unutma zaman herseyin ilaci kisa sure icinde yapacagin ataklar karsindaki insan saglam bir kisilige sahipse emin ol geri donecektir.
    Bol Sans ama unutma hayat devam ediyor.

quote:

Orjinalden alıntı: shadoww

@oligarşi, zaten 3 gündür hiçbişey yapmıyorum. 2-3 hafta da beklerim, düzelecekse durum razıyım ama öte yandan ya geç kalırsam yani bu süre belki de benden beklediği süre daha kısa bir zaman olur da ben geç kalırsam bu sefer iyice soğumaz mı diye düşünüyorum..
    Bir de senin demene göre ben de biraz sert bir mesaj atmam gerekiyor bu durumda.. Ya geri teperse, ya benden daha yumuşak bir mesaj bekliyorken ben böyle bir mesaj attım diye iyice vaz geçerse...
    Ya ne zor bir durum ya..

• Ya shadoww ne yapmış ki yani?Sadece sevdiği kızı ilk öpenin o olup olmadığını merak etmiş.Kız da hayır demiş ama bunu kendi isteğiyle değil şerefsizin birinin zoruyla olduğunu söylemiş.Tamam o ağır lafları etmeyecekti ama ortada tamamen shadoww'un sevgisinden kaynaklanan bi aşırı tepki var.Kız da biraz erkeklerin bu yönden saplantılı olduğunu bilmeli...Bence hata etmişsin o lafları söylemekle ama affedilmeyecek bişey değil.Daha fazla üzerine gitme.Ne demişler...İstemiyorsa bırak gitsin,dönerse senindir;dönmezse zaten hiç senin olmamıştır. Bence artık üsteleme ve olayı akışına bırak bir süre sonra zaten bu iş yeniden başlar mı temelli mi bitmiş belli olur.
  • quote:

quote:

quote:

konu dışına gırmessın olur bıter ya ısteyen ıstedıgı topıgı acar senın begenıp begenmemene kalmadı yarın obur gun basıma gelse bende çatır çatır acarım o yuzden soyluyorum sende hem erkek hemde kalpsızsın bellı magdem begenmıosun topıge gırıp okuyup nıe cewap atıosun yoksa yaran wardı da deştıkmı kusura bakma ama ımzamı oku bı zahmet

• quote:

Orjinalden alıntı: oligarşi

Ya bu olay da sen artık büyük hatayı yapmışsın ve kızın karşısında küçülebilecek kadar küçülmüşsün. Kıza öyle kötü şeyler yapmışsın ki o anda kızın hayatında unutamayacağı içine gömdüğü anıyı onun yüzüne öle bi vurmuşsun ki o anda senden tiksinmiş, nefret etmiş durumdayken, sen bir de kıvırıp yalvarınca iyice gözünde kişiliksiz bir konuma değersiz paçavra konumuan gelmişsin.

Bu ilişki bitti dostum. Bu kızın senin yaptıklarını unutması için, ona baya bi zaman vermen lazım 2-3 hafta gibi mesela en az. Artık onu arama... "

"Ben artık seni aramayacağım, daha fazla diyecek birşeyim yok , sen belki de bunu bahane bile edebilirsin, her insan hata yapabilir, ve ben bir erkeğim erkeklerin biliyrsun değerleri var, bazen bu yetiştirilme tarzı ve dayatılan değerler, insanlara hata yaptırtabiliyor , ben bunun kurbanı oldum, sana zaman veriyorum, biliyorum ki eğer beni gerçekten seviyorsan zamanle beni affedeceksin, çünkü aşk herşeyin ilacıdır, eğer zaten beni hiç sevmemişsen belki ayrı aldığımız bu zaman hayırlı bile olmuştur benim için... Beni gerçekten seviyorsan aşkımızın herşeyi yeneceğinden eminim..."

Gibi bir mesaj atarsan belki biraz kızın gözünde kaybettiğin onuru gerii alırsın

Bu mesajda ona saldırıya geçmiş oluyorsun, onun sevgisini ölmüş oluyorsun ipleri eline alıyorsun. Bu mesajdan sonra kızın iki seçeneği var, seviyorsa seni dönmek zorunda, dönmezse seni şu ana kadar hiç sevmemiş demek...
    2. durumda zaten sen bu ilişkiyi mecburen bitirmek zorundasın...

İşin özü artık bu ilişkiye nokta koyulduğunun farkına var, kendini toparla, tek şansın kızın sana çok aşık olması olabilir. AMa sen onun gözünde küçük düştükçe, daha ısrar ettikçe olay daha da kötü oluyor, daha da kızın gözünde küçülüyorsun.

Artık kızı aramayı bırak

bunu yüzyüze söylese daha iyi olurdu ama.böyle mesajda telefonda bazı şeylere hayır demek daha kolay oluyor sizde iyi bilirsiniz.deilmi?

• Yüz yüze konuşsak olay çok daha olumlu geçecek benim açımdan, biliyorum, çünkü beni görünce dayanamıyor, ben de öyleyim ona.. Ama telefon, mesaj dediğin gibi, zaten son kozum bittiğini yüzüme bakıp söylemesi olacak ama inşallah o duruma kalmaz...
    quote:

bunu yüzyüze söylese daha iyi olurdu ama.böyle mesajda telefonda bazı şeylere hayır demek daha kolay oluyor sizde iyi bilirsiniz.deilmi?

• Bu akşam ona sadece bir kez çağrı atmam ona ne ifade eder, neyi değiştirir? Sizce yapmalı mıyım?
  • Sadece bir kez çağrı attım. Tahmin ettiğim üzere hiçbir tepki gelmedi. Ama bana yine kötü ve bitti dercesinde bir mesaj da atabilirdi, bu açıdan iyi bakıyorum olaya. Yalnız hala affedilmediğim kesin olduğu da belli, çünkü bir çağrı dahi gelmedi. Bikaç gün böyle hiçbişey yapmadan beklemeye devam edecem. Sanırım başka çare yok şimdilik..
  • buraya yazdıklarının çıktısını al kıza ver herşeyden iyi bi kanıt olur
  • Onunla buluşabilsem, bu ortamı sağlayabilsem çok şey değişebilir zaten ama o duruma getirebilmem için yardım ihtiyacım olduğundan bu topiği açtım ve hala durumum içler acısı. Çektiğim acı her geçen gün artıyor.. Onsuzluğu kendime kabullendiremiyorum. Bu kadar basit olmamalı...
    quote:

Orjinalden alıntı: ozdemir_

buraya yazdıklarının çıktısını al kıza ver herşeyden iyi bi kanıt olur
  • Boşver arkadaş, kendine başka bir kız bul, bak göreceksin o senin peşine düşecektir, kız milletinin peşinden koşulmaz, onlar bu egoyu asla verme, bırak o düşünsün seni, merak etsin.

Ortalıkda bir sürü güzel kız var, çık dışarı gez yeni birisi ile tanış, hayat kısa ;)
  • Arkadaşım bence hiç böle şeylerle uğraşma sen kızın aptal bi sebepten kalbini kır et sonra çok pişmanım ay onsuz olamam ben bilmem ne ben kızın yerınde olsam bana yüzükte alsan benım için intiharda etsen asla affetmezdim bu yaptığın o kdr onur kırıcı bi davranışki hayatta herşey bekaret deildir.(Bekaret bi kaza sonucuda bozulmuş olan kızlar vardır illa cinsel bir birliktelik yaşaması gerekmez doğuştan bekareti olmayanlar bile var o zmn onlara nasıl yaklaşcaksınız) O kız sana yalanda söleyebilirdi hep bu konuda dürüst davranan kızlar suçlu durumuna düşer ztn..

Ben olsam asla affetmezdim çnk ileride bir gün tekrar bunları bana hatırlatacağını düşünerekten...o zmn dahada acı verici olur...
  • Daha önce buna benzer çok olay yaşadım.birincisi: O telefonu açmıyordu.mesaj atmaktan ellerim yorulmuştu.Sabahlara kadar onu arıyordum ama açmıyordu.Artık telefonunu kapatmıştı.aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor mesajı beni iyice deli etti.Dayanamıyordum.En sonunda tepem attı.Telefonunu bir daha kapatırsa onu evden arayacağımı söyledim.ama açmadı.numarasını internetten buldum.evi aradığımda onu istedim şaşırmıştı.telefonunu açmak zorunda kaldı.ve beni dinlemek zorunda kaldı.hem de saatlerce.sonra sen haklıydın tehtit ettiğim için özür dilerim dedim.bi daha yapmıycam filen diye.bi daha aramadım.ondan sonra da o aramaya başladı.
  • ama bu yukardakini tavsiye etmiyorum tabiki.Yanlış bir yol bu.Bence şunu dene.
    Bağımsız olmalısın.Kızı duyma,görme,konuşma.Yalnız sen varsın.Ona sürekli mesaj at.O cevap yazdığında onun verdiği cevapla alakalı şey yazma.ona cevap verirmiş gibi yazma.Asla arama.mesaj atmaya devam et.sürekli kendinden bahset ve niye böyle bir tepki verdiğinden.O kendi mesajlarına cevap yazılmadığını senin kendi yolunda yürüdüğünü farkedince dikkatini çekmek isteyecektir.İlla ki bir şey yapacak.Bu taktik hep tutmuştur dostum.Benimkinde kız beni aradı.Açmadım.sanki telefonun başında değilmişim gibi.Israrla defalarca aradı.Ama açmadım.Sonrada mesajı kestim.O bana hep ulaşmaya çalıştı.Ama mesajlarında o yumuşamayı görmeden telefonunu açmadım.sonra işler düzeldi........
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.