Şimdi Ara

silindi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
3.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyorum ya, yüzük dahil hediye verme imkanım olabilmesi için önce buluşma fikrini kabullendirmem lazım. Bundan önce de beni affetmesini sağlamam gerekiyo.. Buluşma imkanım olsa o aşamalara geçecem kesinlikle... Yoksa şimdiden yüzük alsam ne fayda.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildworld

1.cisi sen hatayı başta yapmışsın bu gibi cinsellik vs gibi konularda gecmişini sorgulama ben buna kısaca "kaşınan erkek modeli" diyorum boşver sen geleceğini bak o dk dan sonrasını seni ilgilendirir herkes gecmişte bişey yaşamıştır bir haltlar etmiştir ama olan olmuştur..

2.cisi sen bize bunları anlatıyorsan kıza neler dediğini tahmin edebiliyorum şu an o öyle bir şımartınki farkında değilsin o kız o gazla "ben bu alımımla yolda giden bmw x5 bile çevirrim ulan" havalarında

3.cüsü unutman zor bir an önce teselli bulabileceğim bir kız bul ve kendini ona ver bak hemen unutucaksın

4.cüsü ben şunu anladımki bi kızın üstüne ne kadar düşersen o kadar kaçıyor onun için hiç düşmücektin ve ilgilenmicektin

1.cisi "kaşınan erkek modeli" bu guzel olmus cok guldum
    2.cisi kaçan kowalanır ama her zaman dııl derecesıne gore degısır

• @wildword, dediklerine haklı olduğun ve katılmadığım yerler var. Kızı bence de çok şımarttım, daha önce ona hiç etmediğim sözleri sarfettim onu geri kazanmak için ama hepsi boşa gitti, o kadarına gerek yoktu, bu doğru.. Başka bir kız bulma fikrine şu an için hiç ama hiç sıcak bakamıyorum, belki bu dediğin duruma düşecem ama bunu asla istemiyorum.. Olmasına da imkan veremiyorum şu anda. O konuya girmekle hata ettiğimi biliyorum, o da keşke bu kadar dürüst olmasaydı ama oldu bir kere...
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadoww

Diyorum ya, yüzük dahil hediye verme imkanım olabilmesi için önce buluşma fikrini kabullendirmem lazım. Bundan önce de beni affetmesini sağlamam gerekiyo.. Buluşma imkanım olsa o aşamalara geçecem kesinlikle... Yoksa şimdiden yüzük alsam ne fayda.....

bu kız okuyormu okuyorsa cıkısına gıt
  • yenı gordum ya sakın he sakın baska kız fln
    ayrıca onun durust olması dııl senın dusuncesız olman hata bu konudada yanlıs dusunuosun bak hala

• Başka kız olamaz.. Ben düşüncesizliğimi kabul ediyorum. Bir yanlışın peşinden diğerleri gelmiş işte...
  • Bütün yolları denemişsin daha ne yapabilirsin .Ama içinde kalmaması için şimdi bir daha onu ara yada mesaj at.Onun ne kadar dürüst olduğundan, onu ne kadar çok sevdiğinden bir kere daha denemek istediğinden bahset ondan sonra alacağın cevaba göre hareket edersin.Ya yeniden başlarsınız yada bu işi bitirirsiniz.Ne yazıkki her aşk mutlu sonla bitmiyor bunu da unutma ve kendini fazla üzme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 8 Kasım 2006; 16:46:16 >
  • Valla gururlu kızmış, ben de onun yerinde olsam affetmezdim, geçmiş olsun
  • Sağol, müthiş moral verdin ama gururlu olduğu doğru..
    quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Valla gururlu kızmış, ben de onun yerinde olsam affetmezdim, geçmiş olsun
  • Olay yaşanalı bugün daha 3.gün, ya hala bana karşı sinirliyse, belki biraz olsun öfkesi dinerse daha yüksek şansım olabilir diye düşünüyorum.. Bugün bişeyler yazsam erken veya geç oldu diyebilir miyiz?
    quote:

Orjinalden alıntı: apollo34

Bütün yolları denemişsin daha ne yapabilirsin .Ama içinde kalmaması için şimdi bir daha onu ara yada mesaj at.Onun ne kadar dürüst olduğundan, onu ne kadar çok sevdiğinden bir kere daha denemek istediğinden bahset ondan sonra alacağın cevaba göre hareket edersin.Ya yeniden başlarsınız yada bu işi bitirirsiniz.Ne yazıkki her aşk mutlu sonla bitmiyor bunu da unutma ve kendini fazla üzme.
  • Sinan Özen-Ezanlar Bizim İçin şarksını tavsiye ederim

şaka bir yana böyle duygusal slow şarkılardan mümkün olduğunca uzak dur.Belki hatırlayan vardır Eylül'ün başında ben de böyle bir topik açmıştım.Asla unutamam diyordum ne olursa olsun.Ama şimdi gülerek hatırlıyorum bunları.Yapman gereken şey kendini başka şeylere vermen.Asla ona çağrı falan atma.Msnde konuşma.Ondan uzak dur.Ve sürekli onun kötü yanlarını getir aklına.sonuç %90 unutursun 1 ayda.Geçmiş olsun kardeşim sana.Allah bu kızları bildiği gibi yapsın.......
  • Şarkılar konusunda haklısın, yapmıyorum öyle bir hata zaten.
    Ama şimdilik daha ilk ciddi ayrılık olayında bırakıp gitmeyi, bu kadar severken bırakmayı düşünemiyorum.
    En kötü ihtimalle bu işin bittiğini yüzüme bakıp söylemesini istiycem..
  • Dostum Sende Kıza Öyle ßir Soru Sormuşsunki Yuh Artık.ßence Kız Haklı ßiraz.Eğer Seni Seviyorsa Geri Döner SEvmiyorsa Ömür ßoyu Gider.ßenim Gibi Aşk Acısı Çekersin
  • Gerçekten seviyorsan ve kaybetmek istemiyorsan ileride pişman olmamak için şansını son bir kez daha denemelisin.Arkadaşının karakterini nasıl bir tepki vereceğini en iyi sen bilirsin.Ona göre zamanı ayarla ama fazla da geç kalma çünkü süreyi çok uzatırsan aranız soğur ve girişimin başarı şansı azalır.Bence bu kız senin onu çok sevdiğinden ve ondan ayrılamayacağını bildiği için böyle yapıyor.Arkadaşının nasıl bir tepki vereceğini ölçüp zamanı ona göre de ayarlayabilirsin.Örneğin bir mesaj atıp, uygun olduğun bir zamanda mümkünse seninle bir kez daha konuşmak istiyorum.Bu benim için çok önemli yazabilirsin.
  • Hafta sonu şansımı deniycem, o zaman 6-7 gün olmuş olacak. Ondan ayrılamıycağımı ve onu çok sevdiğimi bildiğinden böyle yapması doğru, ama bunu bildiğinden bana hayır diycekse kötü tabii, bunu bildiğinden benimle yeniden bir araya gelmeyebilir. Bu da var tabii.. Ya bu soru işaretleri ve belirsizlikler adamı yiyip bitiriyor.......
  • O da kendisini bu kadar seven birini yani seni kaybetmek istemez.Ama şu anda geri adım atmak istemiyor.İş ciddiye binince o da alttan alacaktır.o alttan almasa bile son konuşmanızda işin peşini hemen bırakma.Arkadaşını yönlendirmeye çalış ikinizin de bu ilişkiye ne kadar emek verdiğinizi bu şekilde bitmesinin seni çok üzdüğünü ama onu sevdiğinden bunu kabullenemediğin için bir konuşma daha yapmak istediğini artık alacağın cevaba göre hareket edeceğini söyle.Aranızın düzelmesi için ne yapabileceğini sor.Baktın yumuşamıyor ters cevaplar veriyor o zaman bu iş bitmiştir. İyi şanslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 8 Kasım 2006; 17:32:52 >
  • Ne yap ne et kızın gönlünü al.
    En kötü ihtimalle alamadın ve ayrıldın diyelim.
    Ben olsam o zaman gider o karşı apartmandaki çocugun ağzını burnunu kırardım.
  • Böyle bişey olursa o oğlanı ağzını burnunu kırmakla bırakacağımı hiç sanmıyorum. Onun kim olduğunu bulup dünyasını karartacağım kesin.. Aslında bir araya gelsek de sevdiğimle, o oğlanı yine bulup dünyayı gören gözlerinin artık daha değişik görmesine neden olacağım.. Buna yemin de ettim aslında.. Çünkü bu kız bunları hiç haketmeyecek kadar temiz bir insan..
    quote:

Orjinalden alıntı: keremg

Ne yap ne et kızın gönlünü al.
    En kötü ihtimalle alamadın ve ayrıldın diyelim.
    Ben olsam o zaman gider o karşı apartmandaki çocugun ağzını burnunu kırardım.
  • kardeş deşme yaramı..

Seviyorsan gözardı etmen gerek ben bunu ögrendim..benimde başımdan geçti benzer olay..duyunca çıldırmıştım delirmiştim..ama kabullenemesen bile göz yumman lazım..başka çare yok olan olmuş diceksin..

çok kötü bir durum hele çok seviyorsan ve onun başkasıyla oldugunu aklına getiriyorsan dayanamıyorsun..ben kaçkere gidip adamı öldürmeyi düşündüm..ama yapacaklarımın aptallık oldugunu anladım..bu yüzden zamana bırak..bir daha hayatında başka biri oldumu öpüştün mü sorularını lugatından çıkar...

herkes o malum ilk sensin cevabını bekler ama gerçekleri ögrenmek bazen ögrenmemekten daha fazla koyuyor..

umarım düzelir aranız..fazla üsteleme şimdilik yaptıgının aptallık oldugunu çok pişman oldugunu söyle yeter..seviyorsa belli bi süre sonra affedecektir..sonuçta herkesin gösterecegi tepkiyi gösterdin gidipte onu aldatmadın..

quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

oyle bişey yapma (eserın dedıgı) ama peşini bırakma yanı ne kadar pısman oldugunu ne kadar sewdıgını ne kadar degerli oldugunu asla unutturma cok sıkbogaz etme yoksa kacar ama bole derecesını ayarla cok bogmadan sıkmadan ılgı goster olmadı arkadaslarıyla ırtıbat kur suprız yap ayarla bıseyler ama ben bı kız olarak sahsen konunun bı kız ıcın senın dusundugunden daha hassas oldugunu soylemek ısterım o da senın yoklugunu hıssedıcek o da uzulucek o da unutamıycak belkı ama suan gozunden dustugunu eskısıne nazaran senden sogudugunu dusunuyorum konuyu ustelemeyı gec keske hıc acmasaydın sız erkekler bolesınız ıste sonuclarını dusunmeden ıs yapıosunuz sonra ozurle hersey olsun bıtsın ben o kız yerınde olsam donmezdım cunku benı tanıyosa ole bısey soramaz benden adı gıbı emın olur bole bıseyı aklının ucundan bıle gecırmez ama oldukı bole bı konuyu soruyosa ustelıyosa ustune bıde hakaret kufur vs. edıosa benı zaten hıc tanımamıs demektır olesıde bana lazım olmaz benım yapım we kısılıgım karakterım bu ama sen dua et de donsun

edıt : bu arada merak ettıgımden soruyorum yanlıs anlama yas kac??

biz erkekler mi böyleyiz..genelleme yapma istersen

kızın mı var derdin var boşa dememişler..nerede it kopuk serseri var kızlar onlardan hoşlanır..az biraz baba triplerine girer kız onlardan hoşlanır..sonra kurtulmak isterler başa bela olurlar..abartıp küfür etmesi yanlış bunları sorması çok dogal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 8 Kasım 2006; 19:17:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: RccP

kardeş deşme yaramı..

Seviyorsan gözardı etmen gerek ben bunu ögrendim..benimde başımdan geçti benzer olay..duyunca çıldırmıştım delirmiştim..ama kabullenemesen bile göz yumman lazım..başka çare yok olan olmuş diceksin..

çok kötü bir durum hele çok seviyorsan ve onun başkasıyla oldugunu aklına getiriyorsan dayanamıyorsun..ben kaçkere gidip adamı öldürmeyi düşündüm..ama yapacaklarımın aptallık oldugunu anladım..bu yüzden zamana bırak..bir daha hayatında başka biri oldumu öpüştün mü sorularını lugatından çıkar...

herkes o malum ilk sensin cevabını bekler ama gerçekleri ögrenmek bazen ögrenmemekten daha fazla koyuyor..

umarım düzelir aranız..fazla üsteleme şimdilik yaptıgının aptallık oldugunu çok pişman oldugunu söyle yeter..seviyorsa belli bi süre sonra affedecektir..sonuçta herkesin gösterecegi tepkiyi gösterdin gidipte onu aldatmadın..

quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

oyle bişey yapma (eserın dedıgı) ama peşini bırakma yanı ne kadar pısman oldugunu ne kadar sewdıgını ne kadar degerli oldugunu asla unutturma cok sıkbogaz etme yoksa kacar ama bole derecesını ayarla cok bogmadan sıkmadan ılgı goster olmadı arkadaslarıyla ırtıbat kur suprız yap ayarla bıseyler ama ben bı kız olarak sahsen konunun bı kız ıcın senın dusundugunden daha hassas oldugunu soylemek ısterım o da senın yoklugunu hıssedıcek o da uzulucek o da unutamıycak belkı ama suan gozunden dustugunu eskısıne nazaran senden sogudugunu dusunuyorum konuyu ustelemeyı gec keske hıc acmasaydın sız erkekler bolesınız ıste sonuclarını dusunmeden ıs yapıosunuz sonra ozurle hersey olsun bıtsın ben o kız yerınde olsam donmezdım cunku benı tanıyosa ole bısey soramaz benden adı gıbı emın olur bole bıseyı aklının ucundan bıle gecırmez ama oldukı bole bı konuyu soruyosa ustelıyosa ustune bıde hakaret kufur vs. edıosa benı zaten hıc tanımamıs demektır olesıde bana lazım olmaz benım yapım we kısılıgım karakterım bu ama sen dua et de donsun

edıt : bu arada merak ettıgımden soruyorum yanlıs anlama yas kac??

biz erkekler mi böyleyiz..genelleme yapma istersen

kızın mı var derdin var boşa dememişler..nerede it kopuk serseri var kızlar onlardan hoşlanır..az biraz baba triplerine girer kız onlardan hoşlanır..sonra kurtulmak isterler başa bela olurlar..abartıp küfür etmesi yanlış bunları sorması çok dogal..

recepim benim halimide bilirsin sen.bende aşağı yukarı senin durumundayım @shadow walla bi düzeliyor bi bozuluyor ama sanırım kesin olarak bitti.ve dayımla güzel bi konuşma yaptım artık kendimi alıştırmaya çalışıyorum.tabiki o sana dünyanın en iyi insanı gibi geliyor onun gibi başkası yok gibi geliyor haklısın seviyorsun,benimki bana hergün aşkım bebeğim cicim olmazki arada bağır çağır kavga edelim tuzu biberi olsun dedi biraz geç kaldık uygulamada bi sürü problemim vardı.neyse ayrıldık bi aptal tartışma aslında tartışmada deil.aptalca bişey.sonra arayı düzeltmek mahiyetinde bişeler yaptım.kız uzakta ama tam düzelirken bi sürü tartışma oldu bunlarda saçma konular yüzünden.ya şaka yapar biz eywallah deriz biz şaka deriz şakası bile kötü der triplere girer.... şimdide konuştukça batıyormuşuz.hep tartışıyormusuz... istediği şey şimdi oluyor şimdide tartışa tartışa yalama oldu diyor.yani kız milleti ben anladımki.bakacaksın okuluna hiç sallamayacaksın alacaksın işini eline askerlikten sonra bulacaksın temiz huyu suyu yerinde birini evleneceksin oldu bitti.flörtlerr büyük oranla kötü sonuçlanıyor unutma.ama ben bugün son çağrımı attım artık umudumuda kestim benim iş çok karışık.sende unutursun emin ol bende diyorum unutamam ölürüm onsuz evet halada öyle ama mecburen öğreniyorsun alışmayı..... ne yapalım....bu devirde sevmeyeceksin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.