Şimdi Ara

silindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
3.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadoww -- 13 Ocak 2007; 19:38:16 >

• DOSTUM BENCE CIK ABARTMANIN TEPESINE BENIMLE OLMASSAN INTIHAR EDERIMDE YIK ORDALIGI HADI KOCUM KAZAN O KIZI YOKSA HAYATIN BOYUNCA ACI CEKECEKSIN BI SEYLER YAP.BURDA YAZMAYI BIRAK DEDIGIMI YAP COK CIDDIYIMBI SIGARA YAKIYIM DÜŞÜNDÜRÜCÜ BI KONU

kendınıde yakabılırsın.bı sıgara iç sonra kendını yak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esereser -- 9 Kasım 2006; 3:17:23 >

• Bu dediğini yapamam ama bişeyler olmazsa ömür boyu acı çekeceğim kesin.
  • oyle bişey yapma (eserın dedıgı) ama peşini bırakma yanı ne kadar pısman oldugunu ne kadar sewdıgını ne kadar degerli oldugunu asla unutturma cok sıkbogaz etme yoksa kacar ama bole derecesını ayarla cok bogmadan sıkmadan ılgı goster olmadı arkadaslarıyla ırtıbat kur suprız yap ayarla bıseyler ama ben bı kız olarak sahsen konunun bı kız ıcın senın dusundugunden daha hassas oldugunu soylemek ısterım o da senın yoklugunu hıssedıcek o da uzulucek o da unutamıycak belkı ama suan gozunden dustugunu eskısıne nazaran senden sogudugunu dusunuyorum konuyu ustelemeyı gec keske hıc acmasaydın sız erkekler bolesınız ıste sonuclarını dusunmeden ıs yapıosunuz sonra ozurle hersey olsun bıtsın ben o kız yerınde olsam donmezdım cunku benı tanıyosa ole bısey soramaz benden adı gıbı emın olur bole bıseyı aklının ucundan bıle gecırmez ama oldukı bole bı konuyu soruyosa ustelıyosa ustune bıde hakaret kufur vs. edıosa benı zaten hıc tanımamıs demektır olesıde bana lazım olmaz benım yapım we kısılıgım karakterım bu ama sen dua et de donsun

edıt : bu arada merak ettıgımden soruyorum yanlıs anlama yas kac??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0107AE845 -- 8 Kasım 2006; 14:36:22 >

• zamana bırak ama bu arada kendını ona unutturma her seferınde ne kadar pısman oldugunu ona bellı et
  • bi gül al yanına git senin hayvanları çok sevdiğini biliyorum beni de çok seviyosun biliyorum de.

esprili yaklaş kıza sana hakaret için yazmadım.sonrasında oturup konuşalım de.hata yaptığını bi daha tekrarlamıyacağını söyle vs. vs. gerisi gelir zaten.

gülü kutulu al ve arkasına güzel bi dörtlük yazmayı unutma.sonra gelip bana teşekkür etmeyi de unutma.

edit:harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEUS__ -- 8 Kasım 2006; 14:45:00 >
  • Pazar sabahı annesiyle başka bir şehire bir günlüğüne gideceğini daha önce öğrenmiştim. O sabah erken kalkıp ondan habersiz, terminale gittim. Bir saat kadar bekledim. Sonunda geldi. Annesinden gizli ona seslendim, beni duyup döndü, ilk baktığında çok şaşırdı, sonra hafif bir gülümsemenin ardından önüne döndü ve annesinin yanına gitti. Daha sonra annesine görünmeden sürekli önüne çıkıp ona baktım, yani belli bir mesafeden onun beni görebileceği bir yerden baktım, beni her görmesinde hafif bir gülümsemenin ardından kafasını diğer tarafa çevirdi. Ve yere bakarak başını iki yana salladı, bitti gibilerinden ama bunu yüzüme bakarak yapamadı hiç, en son otobüse bindiğinde en önde oturdular, ben yine karşıdan ona bakmaya devam ettim, o da bana hafif gülümseyerek baktı ve yine yere doğru bakarak başını iki yana salladı. Daha sonra otobüs kalktı, ben de arabamla otobüsün peşine takıldım, otobüsün önüne geçtim, arkama aldım otobüsü, bir süre böyle gittim, sonra otobüsün beni geçmesini sağladım, sonra ben geçtim, böyle 25-30 km. kadar gittim, arabada benzin olsaydı belki de gidecekleri yere kadar giderdim, o kadar manyak bir haldeydim ama o halde kaza yapabilirim endişesiyle (yanımda başka kimse yoktu) bir süre sonra durdum, otobüs yanımdan geçti, korna çalarak geri döndüm.. O gün yüzüme bakıp gülümsemesi, sonra başını öne eğerek iki yana sallasa da bu olayın ardından umutlanmıştım ama o günün akşamı bana attığı mesajlarda o yaptıklarımın onu hiç etkilemediğini söyledi. Ben de onu etkilemek için oraya gitmediğimi, amacımın sadece onu yolcu etmek olduğunu söylemiştim. Onu en son gördüğüm an o andı, ertesi gün döndüler tekrar, bundan eminim ama işte gerisini yukarda yazdım zaten..

@jackal, onun gözünden düştüğümü, artık değerim olmadığını biliyorum. Ama onu deli gibi sevdiğimi hala biliyor. Bu hatadan ders çıkardığımı, asla böyle bişey bir daha olmayacağını da biliyor, onu tekrar kazanmam için ne yapmamı önerirsin bir bayan olarak? (yaşımı boşver,ehliyet var, üstüne bikaç yıl daha ekle işte..)

@Zeus, fikir çok güzel, keşke bir araya gelsek, bana bir kez de olsa buluşma fırsatı verse, ben bu dediğini yapacam mutlaka...

@crazy07, zamana bıraktım ama bu zaman en fazla ne olmalı? Bana karşı öfkesi, siniri hala dinmemişse erken aramam yine kötü sonuçlar doğurmaz mı?

• seviyosan peşini bırakma birde yaşı büyük sanırım arkadaşının benzeri hatta çok daha kötüsü benimde başıma geldi.ama arkadaşımın yaşı küçüktü o zaman.şimdi olsa o da kaldıramazdı belki.iyi ki bırakmamışım.hepsi 3. şahısların yalanı çıktı.
  • yaşını sordum tam solememıssın ama cıddı bıseyler yasanabılıcek yaslardasınız yanı ewlılıge yonelık nıe olmasın dımı
    bu lafımdan ne cıkarırsan artık eger zeusun dedıgını yapıcaksan gıt yanına sade hos ama anlamlı bı soz yuzugu al yanı cok pahalı bısey alıp da goz boyama amaclı oldugu anlamı cıkmasın ortaya sade basıt ıcınde ıkınızın adı yazan anlamlı bı yuzuk yaptır gozlerının ıcıne bakarak yalnızlıgımı dııl hayatı benımle paylasmanı ıstıorum cunku sensız yasayam de .sen bu ılıskı ıcın cıddı dusunmesen bu kadar ugrasıcagını dusunmuyorum. cıddıyetını kanıtlamanın en net we kesın yolu bu olur aılelerınız bu ılıskıyı bılıomu kosullar nedır bılmıorum ama en son caren ama en kesın cozum budur

• Ben daha büyüğüm, aramızda biraz yaş farkı da var. Ama bu olay benim ona karşı çocukluk ettiğimi, onun daha olgun davrandığını, benden olgunluk ve destek beklediği halde benim öfkeme yenik düştüğümü gösterdi.. Dersimi aldım, ama bu acıya dayanmak çok zor.......
  • Evlilik düşündüğüm biri kesinlikle.. Yoksa dediğin gibi bu kadar uğraşmazdım.. Ailesi bence bilmiyor, ama bilemem, annesi biliyor ve bunu benden saklıyor olabilir.. Onunla bir araya gelmem o istemedikçe çok zor, önce bir araya gelmem konusunda onu ikna etmem lazım. Bilsem ki söz yüzüğü bir çözüm kesinlikle hiç durmam, çünkü onsuzlukta anladım onun değerini, onu meğer çok sevdiğimi, hatta belki daha çok sevdiğimi.....
    quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

yaşını sordum tam solememıssın ama cıddı bıseyler yasanabılıcek yaslardasınız yanı ewlılıge yonelık nıe olmasın dımı
    bu lafımdan ne cıkarırsan artık eger zeusun dedıgını yapıcaksan gıt yanına sade hos ama anlamlı bı soz yuzugu al yanı cok pahalı bısey alıp da goz boyama amaclı oldugu anlamı cıkmasın ortaya sade basıt ıcınde ıkınızın adı yazan anlamlı bı yuzuk yaptır gozlerının ıcıne bakarak yalnızlıgımı dııl hayatı benımle paylasmanı ıstıorum cunku sensız yasayam de .sen bu ılıskı ıcın cıddı dusunmesen bu kadar ugrasıcagını dusunmuyorum. cıddıyetını kanıtlamanın en net we kesın yolu bu olur aılelerınız bu ılıskıyı bılıomu kosullar nedır bılmıorum ama en son caren ama en kesın cozum budur

• bence zaman en ıyı ılacı suanda o sana sınırlı oldugu ıcın ne dusundugunu ne hıssettıgını bılmıyodur zamana bırakmalısınkı sakın kafayla dusunsun senın ne demek ısteıgını anlıcaktır ozamn ama sımdı ustune gıdersen ınatla reddetcektır zamana bırak ama dedıgım gıbı kendınıde unutturma cok fazlada ustune gıtme uzgun oldugunu bellı et pısman oldugunu bellı et oke
  • soz yuzugu kesın cozum sen benı dınle ama o ortamı nası yaratıcaksın ewt o cok zor ama bunu anca bı cambazlık yaparak yaratabılırsın 2-3 gun hıc arama etme bı arkadası yada baska bısey wasıtasıyla bı bulusma ayarla atıorum ayseyle bulusucak sen ayseyı ayarlıcaksın ayseyle bulusucagını zannedıp karsısında senı bulucak weya ıkısı bulusuo arkadası senı arıcak tamamdır gel gıbısınden pat dıe karsısına cıkıcaksın sen 5 dk dınlemesı ıcın yalwarıcaksın ınsallah dınlıcek fln we sonuc mutluluk olucak fln warmı bole kızın bı arkadasını ayarlamak gıbı bı ımkan
  • İşte sorun da burda, olay henüz sıcakken attığım mesajlara hep ters tepki verdi, telefonlarıma yanıt vermedi. Şimdi hafta sonuna kadar sabredip ona çağrı atacağım ilk. Çağrıma yanıt vermezse anlamlı bir mesaj düşünüyorum. Nasıl bişey yazsam diye de düşünüyorum. Eğer hiç yanıt vermezse yine benim için çok iyi demek bu. Ama yine aynı tarz berbat bir mesaj atarsa o zaman ben bittim..... Şu an bunu düşündükçe içim içimi yiyor..
    quote:

Orjinalden alıntı: crazy_07

bence zaman en ıyı ılacı suanda o sana sınırlı oldugu ıcın ne dusundugunu ne hıssettıgını bılmıyodur zamana bırakmalısınkı sakın kafayla dusunsun senın ne demek ısteıgını anlıcaktır ozamn ama sımdı ustune gıdersen ınatla reddetcektır zamana bırak ama dedıgım gıbı kendınıde unutturma cok fazlada ustune gıtme uzgun oldugunu bellı et pısman oldugunu bellı et oke

• Offf.. anlattığın çok güzel ama herkesten herşeyi sakladığımız için böyle bir aracı yok.. offf offff..
    quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

soz yuzugu kesın cozum sen benı dınle ama o ortamı nası yaratıcaksın ewt o cok zor ama bunu anca bı cambazlık yaparak yaratabılırsın 2-3 gun hıc arama etme bı arkadası yada baska bısey wasıtasıyla bı bulusma ayarla atıorum ayseyle bulusucak sen ayseyı ayarlıcaksın ayseyle bulusucagını zannedıp karsısında senı bulucak weya ıkısı bulusuo arkadası senı arıcak tamamdır gel gıbısınden pat dıe karsısına cıkıcaksın sen 5 dk dınlemesı ıcın yalwarıcaksın ınsallah dınlıcek fln we sonuc mutluluk olucak fln warmı bole kızın bı arkadasını ayarlamak gıbı bı ımkan
  • ozaman arkadaslarında dedıgı gıbı yap sade hos bı yuzzuk al guzel bır konusma hazırla kendıne soledıgın sozlerın yanlıs oldugunu anlat onu kırmak ıstemedıgını anlar ılerıde onunla olmak ıstedıgını sole ve en onemlısı ona bu kelımelerı neden sarf ettıgın acıkla o sana bagırsa bıle sen sakın ol
  • Düşünüyorum da, yüzük için bence erken.. O kabul edecektir aslında, yeterki buluşmayı kabul etsin.. Ama daha üniversite okuyacak, idealleri var.. Buna rağmen yüzük önerisinde ısrarlı mısınız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadoww

Düşünüyorum da, yüzük için bence erken.. O kabul edecektir aslında, yeterki buluşmayı kabul etsin.. Ama daha üniversite okuyacak, idealleri var.. Buna rağmen yüzük önerisinde ısrarlı mısınız?
    ona önem verdıgını gostercek bısey yap ozaman yuzzuk için erken dıyosan kendı el emegınle bıseyler yap ne kadar deger verdıgnı goster fotografları varsa guzel bı vıdeo yap ama suanda en akıllıcası yuzzuk
  • soz yuzugu kesın barısma cozumudur bu konuda cok emınım ama senın yasın okulun ısın aılen karıyerın hedeflerın ıdeallerın we onun yası aılesı okulu gelecektekı plan we hayallerı bunları olçüp biçerek ne derece uygun olur orasını sadece sen bılebılırsın
    bunları bız bılemıcegımız ıcın ne desekhem yalan olur hem kafan karısır bu soruya gelecek tek cewap sende
  • 1.cisi sen hatayı başta yapmışsın bu gibi cinsellik vs gibi konularda gecmişini sorgulama ben buna kısaca "kaşınan erkek modeli" diyorum boşver sen geleceğini bak o dk dan sonrasını seni ilgilendirir herkes gecmişte bişey yaşamıştır bir haltlar etmiştir ama olan olmuştur..

2.cisi sen bize bunları anlatıyorsan kıza neler dediğini tahmin edebiliyorum şu an o öyle bir şımartınki farkında değilsin o kız o gazla "ben bu alımımla yolda giden bmw x5 bile çevirrim ulan" havalarında

3.cüsü unutman zor bir an önce teselli bulabileceğim bir kız bul ve kendini ona ver bak hemen unutucaksın

4.cüsü ben şunu anladımki bi kızın üstüne ne kadar düşersen o kadar kaçıyor onun için hiç düşmücektin ve ilgilenmicektin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.