Şimdi Ara

ŞİKE İDDİALARI VE GÖZALTILAR - ANA KONUSU (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.739
Cevap
3
Favori
120.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazla kasma seni fenere aldırcam,şaka böö
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

emre belözoğlu adliyeye sevkedildi

hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

emre belözoğlu adliyeye sevkedildi

ve top mehmet berkte
  • Emre de cirpinsin bakalim birz
  • Emre serbest kalmış ama durum pek iyi değil gibi. Konuşmaları öyle görünüyor.
  • fotolara baktım suratı asıktı baya
  • Son Dakika: Gökhan Zan'ın omzu şike soruşturması kapsamında ifade vermek üzere Emniyet'e davet edildi
  • Emniyetteki ifade tutanakları nete düşmüş. Deliller hakikaten Baransu'nun söylediği kadar varmış.. Yakında medyada da tüm detayıyla yer alır, federasyon da kararı yakında açıklar herhalde..
  • Bundan sonraki gözaltılar yada ifadeye çağırmalar,hala herkese kafa tutan,savcıları küçümseyen Aziz Yıldırım'ı kesin ve kesin içeri tıkabilmek için deliller toplamak ve delilleri sağlamlaştırmak içindir.İspiyonlayan,anlatan itiraf eden ödülünü alır,serbest kalır.Galatasaraylı biri olarak tarafsız yazmam gerekirse durum bu.Yanlış anlaşılmasın,Aziz Yıldırım suçsuz demiyorum.
  • hocam deliller yeterli olmasa zaten kimsenin aziz yıldırımı içerde tutacağını düşünmüyorum zira sonradan a pardon yalnış yapmışız deyince yerinde duracak bir kişi değil aziz yıldırım ...
    ayrıca joedumars
    örnek verebilirmisin bu tutanaklara acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

Emniyetteki ifade tutanakları nete düşmüş. Deliller hakikaten Baransu'nun söylediği kadar varmış.. Yakında medyada da tüm detayıyla yer alır, federasyon da kararı yakında açıklar herhalde..

Hani nerde? Varsa böyle birşey okumak istiyorum hemen.
  • Eyvallah beyler. Üç linkide kullanıyorum sağolun.
  • “HURŞİT, HARPUZİ, AYKUT TAMAM” dediği, Doğan’ın “Jedinak’ta oynarsa Jedinak’lada konuşuruz Tamam mı"

Aziz Yıldırım ifade tutanağı sayfa 20.
  • hocam bunlar nete nasıl düşüyor bilmediğimden soruyorum ? ve açık şekilde yazılmış telefon numaraları var ?
  • oha lean çok fena şeyler var
  • Yalnız şöyle birşey var sayfalarda Aziz Yıldırım'ın lideri olduğu örgüt deniyor. Fenerbahçe şikeden aklansa bile Aziz Yıldırım hapiste kalacak bence çünkü örgüt suçu var.
  • okuyalım bakalım neler varmış
  • İndirip okuyup, okutup, paylaşmak falan suç deniyor?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.