Şimdi Ara

ŞİKE İDDİALARI VE GÖZALTILAR - ANA KONUSU (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.740
Cevap
3
Favori
120.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bu basına sızdırmak büyük yanlış. İçinde kimlik numaraları, telefon numaraları vs. var.
  • Dizi bölümü mü bu nete düşüyor bu nasıl iş

• Vay vay vay Serhat neler dönmüş yaa182 sayfa sadece Aziz Yıldırım'ın belgesi
  • http://forum.donanimhaber.com/m_51328542/tm.htm

fenerliler cas'a başvuracakmış. şikeyle avrupaya git, sonra atılmamak için millete yalvar. giderken ne diyecekler merak ediyorum.
  • belgedeki telefon nolarından 2sini denedim kapalı çıktı birisi açarsa bir kaç sorum olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

belgedeki telefon nolarından 2sini denedim kapalı çıktı birisi açarsa bir kaç sorum olcak.

• Oha, 142. sayfaya bakın. Mahmut özgenerle konuşması ve özgenerin numarası var. Gerçekmi bu?
  • Lan Özgener'in no gerçek sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Oha, 142. sayfaya bakın. Mahmut özgenerle konuşması ve özgenerin numarası var. Gerçekmi bu?

no gerçekte olabilirde küfür güzel
  • Sızdırıyolarki federasyok kıvırıpda kayırıcı bir karar vermesin gibisinden yorumlar okudum. Gerçekten mantıklı geldi
  • Altyazı da düştü mü?
  • İş paylaşımı yapıp herkese 10 sayfa gelcek şekilde bölücez. Kozmik topic kurup etik kurulundan önce okuyup bitirmiş oluruz. Kararıda Pazartesi Federasyondan önce burdan duyururuz
  • Bizim Adnan Polat'ın da tel no'su var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

İş paylaşımı yapıp herkese 10 sayfa gelcek şekilde bölücez. Kozmik topic kurup etik kurulundan önce okuyup bitirmiş oluruz. Kararıda Pazartesi Federasyondan önce burdan duyururuz

Toplanın beyler hadi

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

İş paylaşımı yapıp herkese 10 sayfa gelcek şekilde bölücez. Kozmik topic kurup etik kurulundan önce okuyup bitirmiş oluruz. Kararıda Pazartesi Federasyondan önce burdan duyururuz

kozmik topic süper fikir açsın birisi bu başlığı

• link nerde ya
  • link silinmiş ii mi :D sevabına pm atabilecek var mı
  • Okumadım ama Fenerliler 'bunlardan bir halt çıkmaz oyun olduğu çok belli' dediklerine göre deliller ciddi galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFatalTürkI

Okumadım ama Fenerliler 'bunlardan bir halt çıkmaz oyun olduğu çok belli' dediklerine göre deliller ciddi galiba.

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.