DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Siğil nasıl geçer??
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
79
Cevap
2
Favori
58.361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Siğil nasıl geçer??
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      3118 Mesaj
      05 Mayıs 2009 22:32:20
      soru açık Siğil nasıl geçer??
      edit: kendi kopmucak kadar büyük ve geniş bir alanda öyle çokta büyük değil ancak kopmucak kadar büyük başparmagımda
      ---
      bu doktorların verdigi bi sıvı ilaç var asit gibi bişi sanırım deriye sürüyorsunuz biraz bekleyince hafif beyazlaşıyor teriyi öldürüyor kurutuyor ve siğil gidiyor ancak bunu kullanıp geçtikten siğile dair en ufak iz kalmadıktan sonra bile yeniden aynı yerde çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egomanyak. -- 5 Mayıs 2009; 22:40:29 >

• Binbaşı
      1376 Mesaj
      05 Mayıs 2009 22:33:00
      Ameliyat ile.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Mayıs 2009 22:33:31
      Zamanla bir kremle veya ameliyatla. Kremin adını fiyatını felan bilmiyorum yıllar önce annem kullanıyordu.

Steam ID: kaan0zer
      BlackOps Nick : Tony Almeida
      BC2 Nick : Matthew.
      TDU2 Nick: Kaan
    • Yarbay
      3290 Mesaj
      05 Mayıs 2009 22:34:56
      Nerende olduğuna bağlı,genital bölge ise farklı,elinde kolunda bacağında ise farklı?

Visita Interiorae Terrae, Rectificando Invenies Occultum Lapidem
    • Teğmen
      151 Mesaj
      05 Mayıs 2009 22:35:22
      bizim köye gidip bitane iğde dalı kırman lazım sonrada o dalı ilerideki dereye atman lazım hep öyle yaparlar ve yapanlarda geçtiğini söler

• Yüzbaşı
      522 Mesaj
      05 Mayıs 2009 22:35:59
      krem ilac vs ismi vermeyin arkadaşlar belki size iyi gelen bi ilaç bi başkasına zarar verecek o yüzden doktoro gitmelisin yada bitkisel tedaviii yada ameliyat yada kendin kopar çok mu büyük bi sihil ?

• Yarbay
      3290 Mesaj
      05 Mayıs 2009 22:37:21

quote:

Orjinalden alıntı: asdef

bizim köye gidip bitane iğde dalı kırman lazım sonrada o dalı ilerideki dereye atman lazım hep öyle yaparlar ve yapanlarda geçtiğini söler

Boş boş konuşma,adamda kondilom varsa ne olacak.Sen söyle kardeşim nerende siğil?

Genitalmi,önemli olan o?

Visita Interiorae Terrae, Rectificando Invenies Occultum Lapidem
    • Yarbay
      4402 Mesaj
      05 Mayıs 2009 22:37:57
      Hocaya gidip okutman lazım. Bende inanmazdım böyle şeylere ama çok yakın 3-5 arkadaşım denedi ve sonuç olumlu. Tabi önce Tıbbı dene...
      (Bu arada sakın kendin koparma!)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Mayıs 2009 22:56:04
      Arkadaşım 1 ay önceye kadar benimde diz kapagımda vardı
      Cildiye bölümünme gidiyorsun doktor siğil olan bölgeye dondurucu sprey sıkıyor o gün yanıyor ama gece uyandıgında bakıyorsun düşmüş gitmiş.
      Umarım yardımcı olmuşumdur
      Edit:İmla Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nitrojen. -- 5 Mayıs 2009; 22:56:18 >

GIGABYTE GA-M720-US3 || AMD PHENOM 9650 QUAD-CORE 2.3 GHZ || KINGSTON 2 GB RAM 1033 MHZ DDR2 || ASUS 1 GB 9400 128 BIT DDR2 || SEAGATE 320 GB HDD || ASUS VENTO KASA || SAMSUNG SYNCMASTER 740N 17'' || PHILIPS MMS 430 2+1 || MICROSOFT BLACK VALUE PACK KLAVYE SETI

SENSİZ ASLA!

• Çavuş
      92 Mesaj
      05 Mayıs 2009 23:00:24
      bulunduğunuz yerde var mı bilmiyorum ama siğil bandı en etkili çözümdür bana göre.. benim bileklerimde çıkmıştı.. siğil bandını birkaç gün taktım.. kendiliğinden düştü.. iz falan da kalmadı

..
    • Yüzbaşı
      530 Mesaj
      05 Mayıs 2009 23:03:28
      Bi ağaç var. Onun duası da var. İnce bir dal kopar, o dua yı bi imam dala okusun. sonra dalı sür üstüne. Dal bildiğin kuru dal ama hangi ağaç tı unuttum. Suyu iyi geliyordur dyecekler için söyledim bunu. Sonra o dalı sakla bi yerde .Evden atma. 1 ay sonra flaan atıyorsun o dalı. Siğil geçiyor. Kardeşimin elleri tamamen siğil doluydu. Şuan 1 tane bile yok. Böyle yaptıktan sonra geçti.

• Yüzbaşı
      689 Mesaj
      05 Mayıs 2009 23:04:18

quote:

Orjinalden alıntı: canozgur

Hocaya gidip okutman lazım. Bende inanmazdım böyle şeylere ama çok yakın 3-5 arkadaşım denedi ve sonuç olumlu. Tabi önce Tıbbı dene...
      (Bu arada sakın kendin koparma!)

Valla ben de inanmazdım ama bir arkadaşımın da bu şekilde geçti .

• Yarbay
      9303 Mesaj
      05 Mayıs 2009 23:05:53
      Dostum zamanında başparmağımda çıkmıştı, kuruyan bir ilaç vermişti doktor. Kapağında oje gibi sürme fırçası vardı iç kısmında.
      Siğilin üstüne sürekli süre süre eritti. Kokusu tiner gibi birşeydi. İlacı sürekli kullanmanı öneririm, tamamen geçtikten sonra deri eski halini alıyor.

• Yarbay
      3849 Mesaj
      05 Mayıs 2009 23:09:42
      onu okuyolar fln bi duası wwardı evde de yapabilirsin kendin =)

Hayatınızda iki önemli gün vardır. Doğduğunuz gün ve niye doğduğunuzu bulduğunuz gün. Mark Twain
    • Yüzbaşı
      490 Mesaj
      20 Ağustos 2009 15:53:46
      ya bilen biri varsa duasını yazsın biz kendimiz okuyalım.siğillerden kurtulmam lazım.pm atın kardeşlerim

• Yarbay
      5338 Mesaj
      20 Ağustos 2009 15:58:36
      çok küçükken bende de vardı. biz dondurmuştuk sonra kuruyup dökülmüştü

• Binbaşı
      1545 Mesaj
      20 Ağustos 2009 16:01:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Dostum zamanında başparmağımda çıkmıştı, kuruyan bir ilaç vermişti doktor. Kapağında oje gibi sürme fırçası vardı iç kısmında.
      Siğilin üstüne sürekli süre süre eritti. Kokusu tiner gibi birşeydi. İlacı sürekli kullanmanı öneririm, tamamen geçtikten sonra deri eski halini alıyor.

Bende de o var şuan. Sürekli sürüyorum ama bir gelişme yok. Siğil ayağımın altında, ortalama kaç günde geçer?

Bu arada dua bu sanırım.

اَمْ اَبْرَمُوا اَمْرًا فَإنَّا مُبْرٍمُونَ

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Yüzde ve elde bulunan temralar (siğiller) için kenarları kalemle işaretlenerek 3-5 ve 7-40 defa bu ayet oknursa Allah şifa verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powermove -- 20 Ağustos 2009; 16:02:03 >

AMD Phenom II 965 BE 3.4@4.080ghz o.c. / Xigmatek Red Scorpion CPU Cooler / 256 bit Gigabyte GTX 460 1gb@900-1800-4200 o.c. / MSI 870a-G54 Mainboard / Kingston 2*2gb 1600mhz DDR3 RAM / WD Caviar BLack 64mb SATA III 1 TB HDD (X2)/ Viewsonic VX2433WM 24" Monitör / Logitech x540 5.1 / Dark Knight Kasa / High Power 600w PSU / Microsoft Ergonomic 4000 klavye / CM Storm Sentinel Advance Mouse / CM Storm CS-X Battle Mouse Pad / Seagate Free Agent Desk 1,5 TB HDD / Airties 5450 + 2410 / Creative Fatal1ty Gaming Headset / Sony Ericsson W900i

SEAT Cordoba TDI 2003 Stella Sedefli Siyah
    • Yarbay
      3118 Mesaj
      20 Ağustos 2009 16:03:16

quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

Alıntıları Göster

Bende de o var şuan. Sürekli sürüyorum ama bir gelişme yok. Siğil ayağımın altında, ortalama kaç günde geçer?

bende onu kullandım baya 2-3 kere ama geçti geçti çıktı tekrar şuan parmagımda nasır bandı var maddesine baktım aynı asit ama nasır bandında %40 oranında var bakalım bu geçircekmi

• Binbaşı
      1975 Mesaj
      20 Ağustos 2009 16:13:34

quote:

Orijinalden alıntı: egomanyak.

soru açık Siğil nasıl geçer??
      edit: kendi kopmucak kadar büyük ve geniş bir alanda öyle çokta büyük değil ancak kopmucak kadar büyük başparmagımda
      ---
      bu doktorların verdigi bi sıvı ilaç var asit gibi bişi sanırım deriye sürüyorsunuz biraz bekleyince hafif beyazlaşıyor teriyi öldürüyor kurutuyor ve siğil gidiyor ancak bunu kullanıp geçtikten siğile dair en ufak iz kalmadıktan sonra bile yeniden aynı yerde çıkıyor

Benim elimde de vardı. İncir ağacının yaprağını koparttığınızda süt gibi beyaz bir sıvı akar. Onu siğilin üzerine sür ve yıkama!! O orada kalsın. Yapış yapış oluyor orası, dokunma olsun öyle yapış yapış. O yapışkanlık gittiğinde bir daha sür. Benim elimdekine ben sadece bir kere sürdüm ve 2-3 gün içinde geçti ve en az 4 yıl oldu. Daha önce defalarca koparmama rağmen sürekli geri çıktı. 4 yıldır rahatım çıkmadı bir daha.

• Onbaşı
      37 Mesaj
      20 Ağustos 2009 16:15:35
      benim genital bölgemde var nsıl geçer 3 tne ufacık parça halınde.

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.